Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van visszaút a megcsalásból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van visszaút a megcsalásból?

Figyelt kérdés
35-40 éves nőktől kérdezném , van e olyan itt a gyk-n vagy esetleg van olyan barátnője, aki megcsalta a párját egy hosszú kapcsolatban és teljes mértékben megbánta és soha nem tenné mégegyszer?15 éves kapcsolat és egy esetben történt megcsalás egyetlen alkalommal. Az érdekelne, hogy ezután mindíg flörtölgetnek a nők és keresik az alkalmat, bármi sérelem éri őket, vagy azért van olyan aki tényleg őszintén megbánta és sohasem tenné mégegyszer. Nem véleményekre, hanem tapasztalatokra lenne szükségem?
2017. dec. 19. 09:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
69%

Te még a tagadás szakaszában vagy a problémád feldolgozasának, ezért nem látod a fától az erdôt.

Ha megjön az eszed, rá fogsz jönni, hogy vajon miért nem mondja neked senki, hogy fogadd vissza azt a ribizlit, aki megsimogatta a gyerekei fejét, adott egy csókot a hitvesének, majd szájába vette a szeretője f@rkát..

Olyan nincs, hogy "egyetlenegy megcsalás". Megcsalás van, ami egy folyamat, és aminek nincs vége, ha megbocsátast, és szabadkezet adsz neki. Aki egyszer ebbe a folyóba lép, az ki nem kászálódik belőle.

2017. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
A mi kapcsolatunk olyan állapotban volt, hogy már nem volt hitvesi csók. Nem vette a szájába a far""t, mert mindent elmondott és azt is hogy kivel csalt. Elég pépesre vertem a srácot és mindent elmondott úgy ahogy történt. Sőt olyan hatásos voltam , hogy othon is bevallott mindent a feleségének. Az eset után amint hazaért a párom felhívta és szakított vele. Nekem egy hét mulva vallotta be mi történt. Mindenek ellenére úgyanúgy megvan bennem a kétely, csak reménykedem, hogy ugyanúgy érez mint én. Én is csaltam , de már tudom hogy soha többé nem teszem. S én is akkor fogtam ezt fel miután megtörtént.Ezért a remény , hogy hátha ő is így gondolja.
2017. dec. 20. 10:26
 13/32 anonim ***** válasza:
65%

Jezus isten ember, nem nem ferfi vagy hanem... de nem akarlak sertegetni. A ferfit verted meg???? Ekkora papucsot meg nem lattam. A not kellett volna, de leginkabb egyiket sem hanem kidobni a not.

De tudod mit higy neki, meg is efdemled a sorsod. Az ilyen balfaxoknak ilyen no valo. Szanalmas.

2017. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Igen őt , mert potyalesőként hajtott rá a feleségemre amikor rám nem számíthatott. Nekem is van olyan barátnőm aki segítene ha nagy a baj, de nem úgy , hogy bekapja a far#am és szidja es mocskolja a nejem. És azzal traktálna, hogy ő tudja hogy van valakije a feleségemnek. Ha valaki jobb, az ellen nem tehetek, de az ilyen sunyi kis férgek ezt érdemlik. Remélem tanult belőle ő is és elhagyja a neje.
2017. dec. 20. 22:05
 15/32 anonim ***** válasza:
67%
hat bameg te tenyleg hulye vagy, az asszony meg egy szent
2017. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
65%
Te emeletes felszarvazott ökör vagy, kedves Kérdező! Az asszony meg a szeretői közben jót röhögnek rajtad. :) Azért ha van gyereketek, én elvégeztetnék egy apaságit....
2017. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Nektek bizonyára hibátlan a kapcsolatotok, és el sem tudtok mást képzelni.
2017. dec. 21. 08:47
 18/32 A kérdező kommentje:
Én meg egy lúzer mert helyre szeretnék hozni valamit ami sok évíg szép volt.
2017. dec. 21. 09:00
 19/32 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező.


Van aki nem csal többet. Anyám 2 évig más férfivel is volt, azóta sem és előtte sem soha. Én is félrementem 4 hónapig de azóta sosem és nem is fogok göbbet, mert már tudom milyen érzés. Szar.

Ne hagyd el, lehet, hogy javítható.

Az emberek változnak, gondolj bele mikor találkozol valakivel akit nem láttál évek óta, milyen más vele egy beszélgetés.

Hajrá :)

2017. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod kedves utolsó. Tudom magamról, milyen érzés ez , csak azt mondták a nőknek komoly érzelem kell ahoz, hogy félremenjenek. A feleségem azt mondta ,neki az a gondolat, hogy már nem szeretem és nem kívánom teljesen lerombolta az önbecsülését és jól esett neki , hogy valakinek fontos és kívánatos.
2017. dec. 22. 08:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!