Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van visszaút a megcsalásból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van visszaút a megcsalásból?

Figyelt kérdés
35-40 éves nőktől kérdezném , van e olyan itt a gyk-n vagy esetleg van olyan barátnője, aki megcsalta a párját egy hosszú kapcsolatban és teljes mértékben megbánta és soha nem tenné mégegyszer?15 éves kapcsolat és egy esetben történt megcsalás egyetlen alkalommal. Az érdekelne, hogy ezután mindíg flörtölgetnek a nők és keresik az alkalmat, bármi sérelem éri őket, vagy azért van olyan aki tényleg őszintén megbánta és sohasem tenné mégegyszer. Nem véleményekre, hanem tapasztalatokra lenne szükségem?
2017. dec. 19. 09:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

És igaza is van a feleségednek. Szeretni kell a másikat mert igenis félre fog menni ha nem kapja meg tőled amit szeretne. Persze abban az esetben, ha sokáig vsn így és nem egy két nehéz hónapról van csak szó.


Szinte mindenki csal, van aki még élete párját is. Itt nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, ezen az oldalon olyan emberek vannak, akik általában megoldást keresnek vagy éppen imádnak fröcsögni... végletes.

Szerintem ne add fel :)

2017. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
53%
Két válaszom van. Az egyik amit hallani akarsz, úgyhogy nesze: menthető. A másik válszom pedig az, hogy az első válszom hülyeség. Megcsalt, leírt. Elhiszem, hogy kellemetlen, pontosan tudom mit érzel, hidd el. A nő érzelmi alapon csal meg. Ha eljut erre a pontra, akkor nincs visszaút.
2017. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
64%
És benyelted hogy csak egyetlen egyszer történt?
2017. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
75%

Én is azon az állásponton vagyok,hogy megteheti újra. Tapasztalatból mondom. Te ezt nem akarod elfogadni,szenvedj csak.

Aki olyan,az egyszer sem teszi meg.

N

2017. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Van visszaút. A feleségem más ember lett és én is. A kezdeti sokk, megbánás, újra egymásra találás pár hónapig tartott, utána rengeteget változtunk.
2017. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
S milyen értelemben? S mióta működik? Hogy sikerűlt?
2017. dec. 29. 00:20
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem feltétlen teszi meg újra.


Amúgy meg kinek mi a megcsalás, van, akinek más az is, ha másik nemű egyént ölel meg a párja bármi okból, van, akinek meg csak a másikkal való lefekvés számít annak.


Nem húztam rá soha a vizes lepedőt arra, aki csalt, nem gondolom, hogy aki egyszer csal, többször is fog. Bizonyára van, aki igen, de nem lehet ezt mindenkire ráhúzni, ne csináljuk már ezt...


Valószínűleg hiányzott valami a kapcsolatotokból, amit, ha meg tudtok beszélni, Kérdező, akkor tovább lehet lépni, immár egy magasabb szinten. Úgy tűnik, Te hajlandó vagy erre a magasabb szintre lépni, Kérdező. Kérdés, a párod is hajlandó - e ugyanerre, hajlandó-e a fejlődésre vagy sem.


Szóval a válaszom: igen, van visszaút a megcsalásból, illetve én inkább úgy fogalmaznék - pont azért, mert a fejlődésben hiszek - hogy van magasabbra vezető út a megcsalásból.


Annyira nem szeretem, mikor az embereket egy kaptafára veszik. amúgy meg hiszek az eredendő csalfa emberekben, ez nem valamiféle betegség, hacsak nem nimfomániás az illető, de az meg már kóros, pszichés, kezelésre szoruló, ne kezeljük már egy szinten egy botlással! Írja a Kérdező, hogy egyetlen esetben történt, és megbánta. Nem kell ezt túlagyalni: vétkezett, belátta, pont.

2017. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
73%

"A feleségem azt mondta ,neki az a gondolat, hogy már nem szeretem és nem kívánom teljesen lerombolta az önbecsülését és jól esett neki , hogy valakinek fontos és kívánatos."


Ennél több nem is kell. Figyelj oda jobban rá.


Amúgy én elég sok olyan nőt ismerek, akiknek pocsék a házasságuk vagy párkapcsolatuk, és nem csalják meg a férjüket, de úton - útfélen panaszkodnak, hogy milyen sz@r a kapcsolatuk. A langymeleg posványban ringatóznak és nem fog változni semmi, lehet, halálukig sem, mert nincs, ami felnyissa a szemüket, vagy a párjuk szemét. Most ez jobb?

2017. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én egy pillanatig sem haragudtam rá a megcsalás miatt, mert szinte én löktem más karjaiba.Fáj, nagyon fáj, hogy megtette, de azt amit én tettem vele azt nem tudja überelni. S igen azok után amit én tettem vele , még azok után sem lett házimanóes pancsikolt a langyosvízben. Lehet hülye vagyok, de én azt érzem, ha ez nem történt volna meg, akkor nem lett volna semmi ami felnyitotta volna a szemünk, hogy merre haladunk a házasságunkban.
2017. dec. 30. 12:35
 30/32 Lifeishard ***** válasza:
Lehet, hogy nem lett volna... Azért légy résen.
2017. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!