Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyha valaki elkezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha valaki elkezdett gondolkodni a szakításon, még van visszaút?

Figyelt kérdés
Úgy értem, meg lehet javítani a kapcsolatot? Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi
2017. szept. 16. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet javitani.
2017. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Ha egy hirtelen felmerülő probléma miatt /hirtelen haragból akar az egyik fèl szakítani, akkor az még változással és megbeszéléssel legtöbbször megmenthető - kérdés, hogy ha az illető egyből menekülőre fogná a dolgot, akkor van-e értelme megmenteni a "kapcsolatot".


Ha viszont az illető már hónapok, netalántán évek óta szajkózza, hogy van valami a kapcsolatban, ami őt bántja, a másik fél pedig még csak kompromisszumra sem hajlandó, vagy ennyi ideje hajtogatja hogy próbálkozik de eredmèny mèg nincs, akkor valószínűleg a szakítás végleges lesz. Na ez volt nálunk. Van egy türelmi idő, de egy idő után betelik a pohár.

2017. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor van baj amikor már nagyon szabadulnál a másiktól, azonban az piócamódra kapaszkodik beléd, nem tud egyedül létezni, nem tudná elviselni ha mással is boldog lennél és ennek megakadályozásáért mindent megtesz.


Nagyon undorítóak az ilyen emberek, remélem nem akadsz össze sose ilyen típusúval kedves kérdező!

2017. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3-as tudnál mesélni? Természetesen név és hasonló dolgok nélkül.
2017. szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.


Tudod, ha már nem is akarsz a másiktól semmit, vagy csalódást okozott, akkor miért próbálkoznál megmenteni?


Én már egy hónappal a tényleges szakításunk előtt kezdtem eltávolodni tőle érzelmileg. Úgy éreztem, pp eleget téptem a szám, épp elégszer kértem, hogy beszéljünk, mondja el, mi baja és ne anyjának, a barátainak, hanem NEKEM, mert velem él, én vgyok a társa.

Nem változott semmi, és én beleuntam az egészbe.

Ő még vígan azt hitte, minden okés köztünk (érdekes, mert nem is szeretkeztem már vele, nem kívántam az érintését sem), én már albérletet néztem, hogy ha leülök vle beszélni, legyen hová mennem.

2017. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez egy olyan kérdés amire nem lehet így válaszolni. Rossz a kérdés, mert a kérdező azt feltételezi, hogy a szakítás egy kőbe vésett dolog. Pedig nem. Ahogy az indokok nagy része is általában olyan ami inkább fakad abból, hogy nem ismerik a párkapcsolatok működését mint valós szakítási okokból.


Írsz egy konkrét példát, válaszolok szívesen, hogy érdemes-e foglalkozni vele vagy nem. Amúgy volt rá példa az én életemben is ahol mentve lett szakítás után.

2017. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!