Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyot bukhatok, ha teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot bukhatok, ha teljesen beleszeretek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sokan el fognak ítélni. Én se hiszem magamról,hogy példaértékű lenne,amit csinálok,de nekem belefér. Eddig sok pofont kaptam az élettől,nem akarok mindig én lenni a becsületes,aki veszít. Szerelmes csak egyszer voltam igazán. Nehezen szeretek bele bárkibe is,pedig volt már néhány férfi az életemben.Most is van egy egyéves kapcsolatom,de már kihűlt. Lassan fél éve megismertem egy idősebb férfit(negyvenes). Olyan ember,aki mindig elegáns és már sok mindent letett az asztalra,nekem ez imponáló volt az elejétől kezdve. Látta hogy mennyit gürcölök nap mint nap,és azt mondta,hogy nem szeretné,ha kikészíteném magam,ő segít rajtam,de természetesen cserébe is várt el tőlem valamit. Gondolom egyértelmű,hogy a szeretője lettem. Eleinte nem éreztem iránta semmit,csak azt,hogy én is olyan akarok lenni,mint ő,inkább példaképemnek és segítőmnek tartottam,úgy gondoltam kihasználom a helyzetet. Azonban mindig nagyon figyelmesen bánt velem,a romantikához is ért. Azon kaptam magam,hogy csak rá tudok gondolni. Alig várom,hogy újra együtt legyünk. És szomorú vagyok,amiért külön töltjük az ünnepeket. Ostoba vagyok és furcsa az egész helyzetünk. Neki van felesége,és egy velem pont egyidős lànya,akivel már én is beszélgettem jópárszor. Félek,hogy ha még jobban beleszeretek és ezt elmondom neki,akkor otthagy és teljesen megalázva egyedül maradok. Mi lenne a helyes döntés?

2017. dec. 19. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A többiektől is kérj egy kis pénzt a dugásért, mert egy kuncsaftból nem fogsz megélni.

Fizet neked a szexért. Nem jelentesz neki semmit, csak az aktuális ágymelegítőt.

Ezt te már most buktad: belezúgtál, anyagilag függsz tőle, és nem számíthatsz semmi többre.

2017. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, vesztesen fogsz ebből kijönni.
2017. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Már így is teljesen megaláztad magadat. Prostituált vagy. Ennél még hova akarsz lejjebb süllyedni? Ez nem a "Micsoda nő".
2017. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már így is megaláztad magad. Lépj ki minél hamarabb, ha normális életet akarsz. Neki csak ürítésre vagy jó. Keress olyat, aki szeret.
2017. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Segít rajtad hát neharagud de ez totàlisan âlszentül hangzik.Ha érezne is vmit irantad akkor szex nélkül is segitett volna rajtad .

.De rendes hát komolyan hova süllyexsüllyed ez a vilàg .Ennél màr nincs lejjebb.

2017. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a történetet így, ahogy van, mutasd meg a szüleidnek! Majd ők adnak neked plyan tanácsot....
2017. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bence_ ***** válasza:
100%

Neki egy örömlány kellett.

Segíteni önzetlenül szoktam.

Mennyibe kerül egy dugás?

2017. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, bármennyire is csúnyan hangzanak az eddigi hozzászólások, sok egyebet nem lehet hozzafűzni.
2017. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, akkor olyan 20 körül van.

Hányingerem van, hogy az ilyen korom-beli lányok ezekre buknak, aztán meg itt sírnak........ A normál kapcsolat meg nem kell nekik.

De tök mindegy, hány éves vagy, te is és ő is az utolsó alja kategóriát képviselitek.

2017. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Idióta.
2017. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!