Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párkapcsolatban vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban vagyok, de nagyon kívánok egy fiatalabb lányt! Mit tegyek? 42/F

Figyelt kérdés
Már 2 éve párkapcsolatban élek egy velem egykorú hölggyel. Szeretem Őt, jó a kapcsolat. Van azonban a munkahelyemen egy nálam 15 évvel fiatalabb lány, aki nagyon csinos, és egyszerűen kész vagyok mikor meglátom! Szép karcsú alak, gyönyörű hosszú lábak, formás mellek, stb. Nem tagadom, hogy nagyon kívánom Őt! Na most az a gáz, hogy a lány kezdeményezett is felém, de én elküldtem a francba. Persze csak a párkapcsolatom miatt, de igazából hazudtam, mert tényleg megőrülök érte! Teljesen össze vagyok zavarodva. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán szerelmes vagyok-e a páromba. Kész káosz! Mit csináljak??
2018. jan. 4. 18:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Vágd le a farkad
2018. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Ne késlekedj egy pillanatot sem!


-mutasd meg ezt a kérdést a veled egykoru párodnak!


Talán még ő is találhat maga mellé normális férfit.

2018. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Úgyis megrakod. Kérdés, hogy van-e gerinced és szakítasz-e előtte?
2018. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Két lehetőség van


1. Uralkodsz magadon, mint egy ember.

2. Szakítasz és azzal fekszel le, akivel akarsz.

2018. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
7%
Én megtartanám szeretőnek a fiatalabb nőt, lehet köpködni.
2018. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Mutasd meg, hogy vannak még igazi férfiak, akiknek a gerince nem gumiból van. Menni fog?
2018. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Amit leírsz valahol természetes, ha annyira szép, vonzó az a lány, aki egyébként jóval fiatalabb is, sőt, ha még csábítgatott is, érthető,hogy vágyakozol Utána.


Számomra viszont furcsa,hogy amennyiben ennyire olyan, mint ahogy leírod miért egy jóval idősebb nős pasi után áhítozik?


Ln a helyedben nem mennék bele. Nem azért mert annyira konzervatív vagyok, egyszerűen azért mert óriási a kockázata,hogy lebuksz, és ezt a lányt Te sosem kapod meg tartós kapcsolatra, esetleg egy pár hétig tartó flörtre, aztán vége. És ott maradsz egyedül ha kiderül és dob a jelenlegi párod, akivel egyébként jó a kapcsolatod.


Nagy a kockázat, és nem éri meg....

2018. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

Ha itt fogok tartani 42 évesen, hogy egy 2 éves kapcsolatot (!) sem tudok megtartani tisztességesen, kérlke lőjjetek fejbe.


42 évesen ott tartanak emberek, hogy rácsodálkoznak, hogy létezik vonzalom egy emberen kívül is. Na nem mondod? Szerinted a többi ember burokban él? Senki nem mondta, hogy nem lesz ilyen.


Jaguár, téged is pattintottak már így, valósíznűleg te pl meg is érdemled, ha átcsesznek. Amilyen a mosdó, olyan a törölköző.

Lehet köpködni. ;)

2018. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%

#8

Csakhogy én nem ilyen voltam. Viszont rájöttem, hogy még a legszentebb, legszerelmesebb ember is többnyire ugyanolyan önző és számító mint bárki más.

Őszinteség párti voltam, de lassan már az sem amióta azt látom, hogy inkább a kétszínű és hazug lányok/férfiak szenvednek hiányt a legkisebb mértékben.

Tehát ma már nem érdekelne a dolog. Régebben még érdekelt és értékeltem az őszinteséget, ma már nem és épp azért mert úgy érzem soha nem voltak velem őszinték.


Egyedül itt gyakorin tapasztalható ez a mérhetetlen nagy erkölcsi tisztaság. Közben meg lefogadom, hogy az itt válaszolók is csalták már meg a párjukat vagy éltek vissza helyzetekkel életük során. Anonimként meg csak vizet prédikálnak.

2018. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

Én azt nem értem az egészben hogy 40 évesen akkor miért nem egy szép karcsú hosszú lábú formás melles nőt választottál? Vagy ha ilyen a párod akkor miért kell ugyanilyen csak csitribe?

Megérteném ha 15-20 éve házasok lennétek na de két éves kapcsolat??? Ezt se tudod megtartani?

Bocs de egy lúzer vagy...

2018. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!