Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párkapcsolatban vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban vagyok, de nagyon kívánok egy fiatalabb lányt! Mit tegyek? 42/F

Figyelt kérdés
Már 2 éve párkapcsolatban élek egy velem egykorú hölggyel. Szeretem Őt, jó a kapcsolat. Van azonban a munkahelyemen egy nálam 15 évvel fiatalabb lány, aki nagyon csinos, és egyszerűen kész vagyok mikor meglátom! Szép karcsú alak, gyönyörű hosszú lábak, formás mellek, stb. Nem tagadom, hogy nagyon kívánom Őt! Na most az a gáz, hogy a lány kezdeményezett is felém, de én elküldtem a francba. Persze csak a párkapcsolatom miatt, de igazából hazudtam, mert tényleg megőrülök érte! Teljesen össze vagyok zavarodva. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán szerelmes vagyok-e a páromba. Kész káosz! Mit csináljak??
2018. jan. 4. 18:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Ismered a Dupla Kávétól a "Ha nem tudom nem fáj..." című opuszt?
2018. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy biztos a kapcsolatodban,akkor inkább szakíts. Utána ismerkedhetsz. De a megcsalás..gondolj bele hogy esne a párodnak. Legalábbis én lányként ezt tenném.
2018. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
44%
Aludj rá párat, lehet, hogy hirtelen fellángolás, ilyenkor nem lehet józanul dönteni... aztán utána úgyis kiderül, hogy mit érzel.
2018. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Most nagyon vonz a friss husi,csak hát a következményekkel is számolni kell.Eldobod a biztosat a bizonytalan jóért,csak nem biztos,hogy megéri.
2018. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
30%

Szegény Kerdező, belekerültél a kelepcébe. 😊 Csinos huszonévesként hány pasival tehettem/tettem én ezt meg.... Te csak egotunning vagy, jobb, ha tudod. 😊

A legtöbb kiscsaj csak az erejét próbálja, nem akar az tőled többet. 😁 De, te már pakolsz, csomagolsz, vége az életednek....

Ne ijedj meg, ne sirasd a kapcsolatod. Ha, komolyan visszahelyeznél a kiscsajnál, ő lenne az, aki befosok...hogy, túl messze ment a kis tejfogai próbálgatásánál. 😊

Férfiak.... 😃😅

2018. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
6%

*visszajeleznél

*befosik

😊 bocs, telóról írok.

2018. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%

8-as vagyok


Annyi idős vagyok egyébként, mint a kérdésben a lány. Tisztelni én is egyre kevésbé tisztelem az embereket.

Tudod régen nem hittem volna, hogy 40 éves emberek nem tudják mi az a szexuális vonzalom, aminek hatására megkérdőjelezik a saját kapcsolatukat, de valami tini módon, hogy " nem tudja, hogy szerelmes-e".

Én 6 év után én sem égek a szerelem tüzében, volt is nekem is vonzalom más iránt az életemben, de már ez a kérdés is infantilis. ( nem égek szerelemben, de sosem csaltam meg a páromat, és a szerelmet magát sem tartom felsőbbrendűbbnek. A kapcsolatom fontosabb, mint pár évente kilépni egyik kapcsolatból a másikba)


Kérdező, ha nem vagy boldog vagy hiányzik valami, akkor valld be: magadnak, és a párodnak sem ártana, mert jelen helyzetben valakinek hazudsz.. (az is lehet, hogy magadnak. talán mégsem vagy olyan elégedett a kapcsolatoddal, mint állítod fent? HA igen, miben jobb az a másik?)


@ Jaguar

Sajnálom.

Ebben nincs igazad,egyrészt itt gyakorin is olvasgathatsz megcsalásos sztorikat bőven, másrészt a negatív példa jobban megmarad bennünk, de pl ugyanennyi példát tudok mondani a munkahelyemről becsületest, mint olyat, aki tudom, hogy megcsalná/ta a párját.


Én ezek ellenére sem írom le a férfiakat, Jaguar. Sajnálom, hogy te is idejutottál, van pár ember, akinek ez a kifogása arra, hogy utána inkább ő csal. Pontosan azt bántja az ilyen később, aki nem érdemli meg.


Másrészt én azokat sem feltétlenül ítélem el, aki "csalták már meg a párjukat vagy éltek vissza helyzetekkel életük során". Ez nem mindig volt így, de kicsit jobban megértettem a mögöttes okokat.

(Tudod ha őszinte akarok lenni, őket kevésbé ítélem el, mint az olyanokat, akik úgy élnek, mint te. Mert ez a veszélyesebb. A megcsaló fél tanulhat a hibájából, aki viszont ilyen hitrenszer szerint él, az mindkét félnek ártó)

Elfelejted, hogy a hibák arra valóak, hogy az ember tanuljon belőle. A megcsaló félnek általában olyan problémái vannak, amit képtelen megoldani magában, és/vagy gyáva helyesen lépni. Sokszor még maga előtt is gyáva, mert még magával sem őszinte.


És ismerek olyat is, aki tanult belőle, megtapasztalta, hogy nem érte meg, hiba volt így dönteni.

A megcsalás, ha nem egyszer történik, hanem többszöri élethelyzete valakinek ( akár szerető, akár megcsaló), ott valami nagyon nincsen rendben az illetőnél lelkileg.

Talán meg kellene oldani a probléma forrását, különben ugyanott találod magad mindig, és te csak csodálkozol, hogy miért.


Hallottam én már ilyet, hogy "önvédelemből, meg sok rossz ért, becsapta"k stb., és ezért meséli a pl 40-50-es férfi nevetve, hogy csalja a nőjét. A bátyjának meg közben már normális házassága és családja van, a faszi meg a saját hazugságában él, mert neki "így jó".

Közben meg épp annyira képtelen lerendezni a benne lévő kételyeket és megoldatlan problémákat, mint az, aki őt csalta meg annak idején.


De ha te is ugyanezt teszed, akkor milyen alapon állítod be rossznak azt, aki veled is ugyanezt tette, mint amit most te teszel? (persze értem, megbántottak és ez fáj. De mint mondtam, a megcsalás sokszor kezeletlen lelki problémákra vezethető vissza, aminek talán köze sincs hozzád, nem rólad szól, hanem a megcsalóról.)


Egyébként sajnálom, hogy így döntöttél.

Nem voltam még így, de én mondjuk biztos nem engedném meg az illetőnek, aki megcsalt, hogy iylen mértékben negatív hatással legyen az életemre. Úgy is mondhatnám, ha megbántott, akkor az nem egy alkalomra szólt, hanem a további kapcsolataidat is hazavágja. Biztos, hogy ezt meg akarod engedni az illetőenk?


Másrészt, ami miatt úgy félsz bízni újra, az már megtörtént veled, és látod, túl tudod élni, hiszen túlélted.


Harmadrészt az meber vágyik lelki intimitásra, legyen férfi akár nő. Az elzárkózással ( akár csak színlelve a másik felé) egyáltalán nem adsz kevesebb esélyt arra, hogy ez bekövetkezzen, tehát megint csak semmi értelme ennek az életformának.


Nem utolsó sorban, ha teljes életet mersz élni, hazugságok és színlelés nélkül, az önbecsülésednek is jót tesz, és belül jobban érzed magad. Az élet túl rövid, hogy állandóan maszkot viseljünk.


Ez nem prédikálás akart lenni, csak egy másik szemszöge az egésznek.

2018. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
47%
Sullyedj el!
2018. jan. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
81%

Azért annak van oka, ha ennyi idősen csak egy 2 éves kapcsolatod van. :D

Az meg a másik fele, hogy az ember egy bizonyos kor után megtanul uralkodni magán és nem úgy viselkedik mint egy ösztönlény, aki megy a farka után.


Én ugyan jóval fiatalabb vagyok nálad és "csak" 13 éve vagyok kapcsolatban, de elmondom, hogy nálunk is voltak hullámvölgyek. Volt, hogy felkeltette valaki szexuálisan a figyelmemet és kezdeményezett is, mégsem csináltam belőle ekkora problémát. Leépítettem magamban és helyrehoztuk a kapcsolatot. Sosem csalnám meg a párom. Neked is valami ilyesmit javasolnék.

2018. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%
2 éves kapcsolatod van és már félreba€znál,szerintem hagyd el a szerencsétlent hátha talál normálisat.
2018. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!