Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párkapcsolatban vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban vagyok, de nagyon kívánok egy fiatalabb lányt! Mit tegyek? 42/F

Figyelt kérdés
Már 2 éve párkapcsolatban élek egy velem egykorú hölggyel. Szeretem Őt, jó a kapcsolat. Van azonban a munkahelyemen egy nálam 15 évvel fiatalabb lány, aki nagyon csinos, és egyszerűen kész vagyok mikor meglátom! Szép karcsú alak, gyönyörű hosszú lábak, formás mellek, stb. Nem tagadom, hogy nagyon kívánom Őt! Na most az a gáz, hogy a lány kezdeményezett is felém, de én elküldtem a francba. Persze csak a párkapcsolatom miatt, de igazából hazudtam, mert tényleg megőrülök érte! Teljesen össze vagyok zavarodva. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán szerelmes vagyok-e a páromba. Kész káosz! Mit csináljak??
2018. jan. 4. 18:38
1 2 3
 21/25 Lifeishard ***** válasza:
61%
Napi közhely, de igaz: azt, hogy kihez vonzódsz, nem választhatod meg. Azt, hogy hűséges maradsz-e, igen.
2018. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
22%

A lányt leráztad, a kapcsolatod megy tovább úgy ahogy eddig, mi más csinálni való van még?

Esetleg akkor kell ezen tovább gondolkodni, ha a lány nem adja fel.

Kösd le magad valamivel, akkor nem agyalsz majd annyit.

2018. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
20%

Szia!:) Friss és szemèlyes tapasztalat.


Én egy 22 éves lány vagyok és a 42 éves főnökömmel aki egyébként házas, ugyanebbe a cipőbe kerültem. Bár ő sosem küldött el a francba, de nagyon hezitált és nagyon vívódott mi legyen. Bár az elején nagyon nyomult, amint viszonozni kezdtem a vonzalmat igen csak beijedt. Melóhelyen kezdődött a lopott csókokkal, aztán találkoztunk kettesben is akkor pettingeltúnk később szexre is sor került. 3 hónapig heti rendszerességgel tartottuk a kapcsolatot munkán kívül is, terveztük a következő alkalmat, iszonyat erős vonzalom volt köztünk. Végül 3 napja közölte hogy kiszáll, túl nagy a rizikó. És ha ez tovább folytatódik beleélheti magát, neki viszonyt túl sok forog kockán hogy ezt megengedhesse magának. Én oda vagyok érte, pedig sosem vonzottak az idősebb pasik. De a vonzalom nagy Úr. Úgyhogy símán meglehet, hogy a csaj is akarna többet amennyiben az úgy alakul. Nem csak egodopping lehet ez feltétlen. De ezt csak úgy derítheted ki, ha szeretők lesztek. (Ha semmiképp nem akarsz kockáztatni a bizonytalanért) Ja, és én is jó csaj vagyok. Vékony,hosszúlábú,formás cicikkel és állítólag szép arccal. :) Instagramon 40ezren követnek. És mégis ez a 42 éves csávó kell!


Szóval nem hiszem, hogy befolyásoló tényező lenne a szépsége abban, hogy leálljon egy idősebb pasival. Szerintem egy próbát megér!

2018. jan. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

". De ezt csak úgy derítheted ki, ha szeretők lesztek. (Ha semmiképp nem akarsz kockáztatni a bizonytalanért) Ja, és én is jó csaj vagyok"


Hallod, az emberi sötétség eszméletlen mértékeket ölt. Már a kérdésedre érkezett kommentekből sem kaptál te észhez, ugye kislány? Menhtetelen vagy...


CSak úgy lehet kideríteni, ha szeretők lesznke, mi?

NEM tanultál semmit látom az esetből. Sikeres életed lesz.

Az a forgatókönyv véletlneül se jusson eszedbe, hogy ha nem jó a kapcsolat- ami jelen esetben 2 éves könyörgöm(!) és más iránt jobban vonzódik, mást akar dungi, akkor előbb tisztességes módon kilép, és uTÁNA kezd bele másik nő dugogatásába.


Annyira hulladékok vagytok basszus, hogy az életkedvem is elmegy a sok ostobától, és undorral tölt el, hogy közöttönk mászkálnak az ilyen véglények.

2018. jan. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Kapd el a csajt!
2018. jan. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!