Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez valóban annyit számítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban annyit számítana így sok év távlatából?

Figyelt kérdés

A férjemmel már nagyon régóta együtt vagyunk. Mindig szerettem,de 20 éves korom körül sok másik fiúval megcsaltam. Soha nem jelentettek semmit,csak élveztem,hogy mennyi új dolgot kipróbálhatok a szexben és élveztem azt is,ahogy rajongtak értem. Később ezt nagyon megbántam,de nekem ezek a megcsalások a szexen kívül semmit se adtak,így jobbnak láttam nem borítani. Sokat tettünk egymásért mindig is,összeházasodtunk,gyerekünk is van,nem is volt eddig semmi probléma. Az az igazság,hogy egy rokonom tudott mindenről,mert régen elmondtam neki,és ő most ezt elmesélte a férjemnek(kicsit összevesztem ezzel a rokonommal). A férjem rákérdezett,nem akartam neki hazudni,de most nagyon maga alatt van,azt mondta nem akarja folytatni. Tudom hogy hibát követtem el,de úgy érzem,hogy bőven bizonyítottam az eltelt évek alatt,és valljuk be,20 évesen a legtöbben szeretik megélni a szexuális vágyaikat,nincs akkora jelentősége egy-egy ilyen esetnek,mint később. Értem,hogy sérti az önérzetét,de már rég nem csak a barátnője vagyok,hanem a felesége és a gyereke anyja.

29N



2018. jan. 16. 14:06
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

erre mondják, hogy hazugságra építik a kapcsolatot.

a pasit megértem, téged is megértelek, senkinek sem adok igazat, mind a kettő érthető.

azt, hogy menthető, csak később derül ki, most túl nagy a sokk, ezt fel kell dolgozni, egy pasinak nagyon nagyon rosszul esik ha úgy érzik nem voltak elegendőek, a nő más pasit keresett, hogy kiélje a szexet, valaki aki jobb az ágyban, nagyobb a farka, izmosabb a karja, és a többi. (nehéz ezt egy nőnek megmagyarázni, de a fizikális büszkeség fontosabb mint a lelki, még akkor is ha ez mind nem igaz)


ez felfogás kérdése, vannak határok, nálam pl ha asszony le akarna feküdni egy izmos, óriás farkú pasival, akár 5 különbözővel és előtte ezt velem megbeszélné, engem is bevonna, még támogatnám is, hogy élje ki magát, de ha a hátam mögött tenné meg, főleg úgy, hogy "ez csak szex, semmit nem jelent", akkor kiakadnék. Ha tényleg semmit nem jelent, akkor miért kellett titokban???

És a másik, hogy egyszer vagy esetleg kétszer becsúszik, mert buta gyerek vagy még, az is érthető, de ha ténylegesen keresed, többször is, mert ki akarod élni magad, akkor az csakis a te döntésed, te felelősséged, nem a pasi tehet róla, mert nem ő csábított el.


a helyedben én nem erőltetnék most semmit, adj teret és időt a férjednek, egyedül kell ezt feldolgoznia, menjetek picit szét és várj. nagy eséllyel a végén fátylat borítotok rá és visszaáll minden, habár a teljes bizalom sosem lesz az igazi, törékeny lesz mint egy megragasztott váza és lehet nagyon sok szemrehányást kell majd elfogadnod.

2018. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
77%
Ezzel az a baj, hogy akit meg tudsz csalni azt nem szereted és nem tiszteled. Te nem szeretted a párodat akkor sem, nem szereted most sem. Pedig ez lenne minden párkapcsolat alapja, enélkül nem ér semmit az egész. Ez a kiélés dolog hatalmas baromság. Senkit nem ismerek, aki ennyire idióta ösztönlény lenne.
2018. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
15%

A férjeddel sincs minden rendben, ha ennyi év után ezért valóban válni akar. Igen, jogos a mosolyszünet, jogos a csalódás, a harag, hiszen átverted, de ha azóta megváltoztál, akkor ha eléggé felnőtt fejjel gondolkodik, lenyeli majd a békát és örül a jelennek, nem a múlton fog rágódni. Hiszen elvileg azóta már bizonyítottál, csak ő erről nem tudott, hanem most egyszerre szakadt minden a nyakába.

Én, ha a párommal hasonló helyzetbe kerülnék, nem hagynám ott, de az tény, hogy idő kéne, amíg túlteszem magam a dolgon. Nem is annyira a megcsalásokon, hanem ezek éveken át való elhallgatásán. 33N

2018. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
86%

"20 évesen a legtöbben szeretik megélni a szexuális vágyaikat"

Nincs is ezzel gond, mondjuk én inkább kerestem olyan párt, akivel lehet kísérletezgetni, kipróbálni mindenfélét, és nem k*rattam meg magam minden elérhető pasival :D

Az éveken át tartó hazudozás meg undorító.

Komolyan lassan 30 évesen ezt magyarázni kell neked?

Ugye csak troll vagy?

2018. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Igen,undorító az éveken át való hazudozás,de csak a saját lelkiismereten könnyíthettem volna,ha elmondom. Belé voltam és vagyok a kezdetektől szerelmes. Nem tartom halálos bűnnek,hogy volt egy ilyen időszakom. Legalább megismertem önmagamat,és megtudtam mit szeretnék. Majdnem 10 éve volt,rengeteg tapasztalatot szed össze ennyi idő alatt valaki,felesleges annyira mélyre ásni,20 évesen nagyon éretlen voltam,szinte gyerek. Mostanra már kiforrottabb lett a személyiségem.
2018. jan. 16. 15:02
 16/41 anonim ***** válasza:
92%

Ha ezt nem egy olyan jellegű kapcsolatban teszed, aminek egyik alappillére a hűség, hidd el, ez a kutyát sem érdekelné. Úgy tudta, hogy hűséges voltál végig, ez pedig most megkérdőjeleződött. Ráadásul nem te vállaltad fel. Ez gyávaságra utal és számításra, nem kiforrott személyiségre.

31/f

2018. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes egy logikád van. Most már azért nem számít akkora bűnnek, mert 9 évvel ezelőtt történt és csak most derült ki. Így már lehet arra fogni, hogy de hát régen volt. De ha akkor buktál volna le, akkor még nem tudtad volna azt mondani, hogy régen volt, megváltoztam, már kiéltem magam. Magyarán ha akkor derül ki, akkor van jelentősége, de ha x évvel később akkor már nincs, mert olyan b*lfasz volt, hogy nem jött rá hamarabb.

Honnan tudja, hogy tényleg megváltoztál? Hogy azóta nem csaltad meg? Hogy ő a gyerekének a valódi apja?

Azt hiszed, amit az alatt a 9 év alatt tettél érte az semmisé teszi azt, hogy x a négyzeten számú f*rkat magadba engedtél?

Akkor miért nem szingliként élted meg ezen vágyaidat?

2018. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
40%

A ferjed raebredt arra mekkora hulye volt

hogy a fiatalsagat rad aldozta.

Gondolom azert is mondta h nem akarja

folytatni mert rajott h mit veszitett veled,es most bepotolja!

tudod jol is teszi!!!szexeljen kalandozzon o is!

bar lehet kibekultok es biztos vsgyok benne h innentol

minden jo csajt akit lehet megd.g

es tudod jol teszi!!!en ezt tennem

soha nem fog bizni benned

vagy elengeded es hagyod h elje ki magat

v szerezd vissza de ugy h tudd ö mar sose lesz a regi

söt semmi sem...

azt lesz a vege h összevissza csaljatok majd egymast

bar te megerdemelned

2018. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés, hogy mennyire titkoltad ezt amikor együtt voltatok. mert lehet a pasi tudta, hogy nincs rendben valami, rá is kérdezett, de te végig hazudtál és elhitetted vele, hogy csakis ő van, senki más, míg éppen a következő szexet szervezted egy másik pasival.

ő elhitte, hülyének érezte magát, a kisördögöt elűzte és most sok idő után rájött, hogy felültették, igaza volt és hazudtál a képébe. még akkor is ha régen volt, lehet tagadtad és ha ebből indulunk ki, akkor hogyan bízzon most benned? ki tudja mit titkoltál még el? nem tudod lemosni magadról és bármit állítasz, bármire esküszöl, már nem igaz a szavad.

ez a felállás, ha akkor ő meggyanúsított.


ha akkor nem volt komoly a kapcsolat, és te úgy pörögtél másokon és őt nem igazán érdekelte, akkor nem ez az, de ha már akkor féltékeny volt és te áltattad, akkor ez neki egy óriási (ÓRIÁSI) csalódás.

2018. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
75%

"Nem tartom halálos bűnnek,hogy volt egy ilyen időszakom."

Ez rendben van. De a férjednek meg minden joga megvan hozzá, hogy annak tartsa.

Nem baj, lehet hogy találsz majd olyat, aki nyitott ilyesmikre, és elfogadja.

2018. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!