Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez valóban annyit számítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban annyit számítana így sok év távlatából?

Figyelt kérdés

A férjemmel már nagyon régóta együtt vagyunk. Mindig szerettem,de 20 éves korom körül sok másik fiúval megcsaltam. Soha nem jelentettek semmit,csak élveztem,hogy mennyi új dolgot kipróbálhatok a szexben és élveztem azt is,ahogy rajongtak értem. Később ezt nagyon megbántam,de nekem ezek a megcsalások a szexen kívül semmit se adtak,így jobbnak láttam nem borítani. Sokat tettünk egymásért mindig is,összeházasodtunk,gyerekünk is van,nem is volt eddig semmi probléma. Az az igazság,hogy egy rokonom tudott mindenről,mert régen elmondtam neki,és ő most ezt elmesélte a férjemnek(kicsit összevesztem ezzel a rokonommal). A férjem rákérdezett,nem akartam neki hazudni,de most nagyon maga alatt van,azt mondta nem akarja folytatni. Tudom hogy hibát követtem el,de úgy érzem,hogy bőven bizonyítottam az eltelt évek alatt,és valljuk be,20 évesen a legtöbben szeretik megélni a szexuális vágyaikat,nincs akkora jelentősége egy-egy ilyen esetnek,mint később. Értem,hogy sérti az önérzetét,de már rég nem csak a barátnője vagyok,hanem a felesége és a gyereke anyja.

29N



2018. jan. 16. 14:06
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%
Azért igazán mindegy, hogy kapcsolatba, vagy szingliként cumizott 10-20 farkat. A számon nem változtat a kapcsolat.
2018. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
22%

Érdekes dolog ez a hazugság. "Hazugságra épített" "ezidáig hazudozott" "pazarolta rá a fiatalságát".... Valami oka volt, hogy elvette, meg gyerek van, szóval ne beszéljünk már ilyen végletekről, kicsit képmutató és klisés amiket itt beszéltek. Mennyire a kapcsolat elején történtek a dolgok? Gyakorlatilag "hivatalosan" az egyetlen volt akivel lefeküdtél? És részéről ez hogy áll? Mert ez sem mindegy, az ő érzelmei szempontjából. Mi 12 éve vagyunk együtt, én egyszer "léptem félre", szakítani akartam vele, napokig próbáltam lerázni, aztán smároltam egy gyerekkel, kb összejöttünk (bár nem feküdtem le vele).... Még akkor is tepert értem, végül dobott a srác és visszamentem kínomban a mai páromhoz... Undorítóan hangzik, mi? Pedig azóta is együtt vagyunk, imádjuk egymást, mindenben összetartunk, és csodás életünk van. Elsők és gyakorlatilag egyetlenek vagyunk egymásnak, de nem vagyok naiv: megmondtam neki, ha kíváncsi, és megcsal véletlenül se vallja be. Ha nekem valamilyen ismerőse így leplezné le, elsőként az ismerőst vágnám állon... Rosszul esne, biztos hogy szenvednék, de egy ezer éves dolog miatt nem dobnám el az eddigi éveket, ha tényleg csak kaland volt.

Sajnos nagyon semmibe nézted, mivel több kalandod is volt, és szerintem kicsit jobban "illene" bánnod a történteket, és nem legitimmé tenni olyanokkal, hogy "dehát mindenki kíváncsi".

Értetsd meg vele, hogy nem azt a nőt vette el, és alapított vele családot. Ne dobja el ezeket a dolgokat, és igen, akkor egy h***e liba voltál, de sosem gondoltad, hogy ilyen komolyra fordul a kapcsolat, és minél komolyabb lett, annál inkább féltél

borítani. Nem mellőzendő, hogy valószínűleg a rokon tudta is ezt, és igazi mocsok módjára akarja a családodat szétzúzni.

Remélem meg tudjátok oldani, de ha igen, biztos lehetsz benne, hogy a bizalma örökre ingatag marad.

2018. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
84%
Hát, nézd, szerinted talán nem, hiszen neked ez már a múlt, viszont a férjednek vadonatúj "információ". Neki úgy tűnik, "annyit számít".
2018. jan. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk, azt nem értem, hogy miért kellett erről bárkinek is beszélned?
2018. jan. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

32: kicsit félre érted, az eddig leírtak alapján nem olyan a helyzet mint nálad. Ti nem tudtátok mi van, együtt vagytok, nem vagytok együtt, félremenés, mégis visszamentetek egymáshoz.

A kiíró azt írta le, hogy egy normális, komoly kapcsolatban volt, és emellett titokban dugott, nem egyszer, csak azért, mert ki akarta dugni magát a fix kapcsolat mellett. Erről a párja semmit sem tudott, ő úgy volt, hogy nagy a szerelem és csakis együtt vannak.


Ti amikor már kijelentettétek, hogy együtt vagytok fixen, barát és barátnő, csakis együtt, akkor amellett titokban lefeküdtél jó pár emberrel?

2018. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan időszakom, mikor szívesen kísérleteztem, és lefeküdtem ezzel-azzal, ez tökr rendben van szerintem. Csak hát emellett nem szédítettem egy férfit sem azzal, hogy szeretem, az életem párjának tartom.
2018. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

35-ös, igen tudom, hogy nem azonos a helyzet. De ott és akkor nagyon csúnyán viselkedtem vele, akkor senki nem mondta volna rólunk, hogy ma ez lesz ami van. Ezt inkább azért írtam le, hogy tud változni annyit a kapcsolat évek alatt, hogy a "régi dolgok" kevésbé legyenek fontosak, vagy legalábbis túlélhető legyen.

De mint írtam, azért kicsit több bűnbánat és kevesebb önfelmentés segítene az összképen.

2018. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként nem nagyon értem a lepontozás okát, nem tudtam, hogy erkölcsi álszentséget kellene írni... Tiszta nevetségesek vagytok :D
2018. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%
Most nem tudom, mit vagytok oda? Nem is igazán hajtottam a dolgot, még is húsz feletti azon nők száma, akivel lefeküdtem úgy hogy párjuk volt. Nem egy ritka jelenség ez.
2018. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

#39

Attól, hogy vannak ócska luvnyák, mi még megmaradunk hűséges embernek, ha nem baj.

2018. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!