Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez valóban annyit számítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban annyit számítana így sok év távlatából?

Figyelt kérdés

A férjemmel már nagyon régóta együtt vagyunk. Mindig szerettem,de 20 éves korom körül sok másik fiúval megcsaltam. Soha nem jelentettek semmit,csak élveztem,hogy mennyi új dolgot kipróbálhatok a szexben és élveztem azt is,ahogy rajongtak értem. Később ezt nagyon megbántam,de nekem ezek a megcsalások a szexen kívül semmit se adtak,így jobbnak láttam nem borítani. Sokat tettünk egymásért mindig is,összeházasodtunk,gyerekünk is van,nem is volt eddig semmi probléma. Az az igazság,hogy egy rokonom tudott mindenről,mert régen elmondtam neki,és ő most ezt elmesélte a férjemnek(kicsit összevesztem ezzel a rokonommal). A férjem rákérdezett,nem akartam neki hazudni,de most nagyon maga alatt van,azt mondta nem akarja folytatni. Tudom hogy hibát követtem el,de úgy érzem,hogy bőven bizonyítottam az eltelt évek alatt,és valljuk be,20 évesen a legtöbben szeretik megélni a szexuális vágyaikat,nincs akkora jelentősége egy-egy ilyen esetnek,mint később. Értem,hogy sérti az önérzetét,de már rég nem csak a barátnője vagyok,hanem a felesége és a gyereke anyja.

29N



2018. jan. 16. 14:06
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

37: az sem mindegy, hogy akkor, a csalás után kölyökként hirtelen összekaptok és utána tisztázódik a dolog, majd összejöttök és így élitek az életet VAGY

azt hitted minden tökéletes volt, és sok év után kiderül, hogy a hátad mögött többször átvertek.

Nem ugyan az...

míg a te esetedben a párod vagy neked meg volt az alkalmad, hogy az eset után döntést hozzon, elfogadja, tovább lép vagy otthagyja, addig a kérdés kiírójának párja nem tudott dönteni, hiszen eltitkolták előtte.

Mindenki más és valaki nem dolgozza fel a megcsalást annyira mint mások.

2018. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!