Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez valóban annyit számítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban annyit számítana így sok év távlatából?

Figyelt kérdés

A férjemmel már nagyon régóta együtt vagyunk. Mindig szerettem,de 20 éves korom körül sok másik fiúval megcsaltam. Soha nem jelentettek semmit,csak élveztem,hogy mennyi új dolgot kipróbálhatok a szexben és élveztem azt is,ahogy rajongtak értem. Később ezt nagyon megbántam,de nekem ezek a megcsalások a szexen kívül semmit se adtak,így jobbnak láttam nem borítani. Sokat tettünk egymásért mindig is,összeházasodtunk,gyerekünk is van,nem is volt eddig semmi probléma. Az az igazság,hogy egy rokonom tudott mindenről,mert régen elmondtam neki,és ő most ezt elmesélte a férjemnek(kicsit összevesztem ezzel a rokonommal). A férjem rákérdezett,nem akartam neki hazudni,de most nagyon maga alatt van,azt mondta nem akarja folytatni. Tudom hogy hibát követtem el,de úgy érzem,hogy bőven bizonyítottam az eltelt évek alatt,és valljuk be,20 évesen a legtöbben szeretik megélni a szexuális vágyaikat,nincs akkora jelentősége egy-egy ilyen esetnek,mint később. Értem,hogy sérti az önérzetét,de már rég nem csak a barátnője vagyok,hanem a felesége és a gyereke anyja.

29N



2018. jan. 16. 14:06
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
45%
Ennyi idő után már valószínű nem nagyon foglalkoznék vele,a hazudozást látnám nagyobb hibának,nem a kalandokat.Ha akkor tudnék róla,most nem tudott volna a rokon bemártani.
2018. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed helyében lennék és te mondtad volna el akkor, mikor történt is szakítottam volna. Az, hogy éveken át titkoltad ès hazudtál róla nem enyhítő körülmény hanem súlyosbító szerintem. Hiába volt régen, hiába nem jelentett neked semmit, a megcsalás megcsalás. Mindenesetre a férjed most nagyon nehéz helyzetben lehet, főleg a gyerek miatt. Remélem, hogy így vagy úgy de rendeződik ez a helyzet.
2018. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
15%
Jogos, hogy a férjed most puffog. Na de azért 10 éve történt ami történt. A válás számomra túlreagálást jelent.Ha amúgy rendben van a kapcsolatotok. Nem olyan könnyű megfelelő partnert találni. Csak érdekességként írom le. Mi régóta vagyunk együtt férjemmel. Sosem beszéltünk arról, mi volt amikor még nem ismertük egymást. Meg mi nem is annyira fiatalon kerültünk össze. Sosem kérdezném kikkel volt kapcsolata, szex, hány nővel. És én sem venném jó néven ha erről faggatna. A múlt elmúlt, a jelen a fontos. Fura nekem, hogy itt a gyakorin ez olyan fontos, sokan még a párjuk múltját is ki akarják sajátítani.
2018. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
87%

Mi az hogy ki akarják sajátítani?!? Senki nem akar kisajátítani semmit, de ez annyira durva, hogy majd' 10 évig a szemébe hazudott, titkolózott, elvette a párjától a lehetőséget, hogy dönthessen abban, hogy akarja-e folytatni a kapcsolatot egy olyannal, aki nem képes hűséges lenni hozzá... Es az hogy ennyi ideig elhallgatta nekem is inkabb súlyosbító körülmény lenne. Egy par voltak bakker, közben meg összevissza d*gatta magat masokkal. És azt mondja szerelmes!

15 éves voltam amikor összejöttem a baratommal, most 21 vagyok, és eszem ágában se lenne lefeküdni mással. Mikor szar időszakunk volt, még akkor sem fordult meg a fejemben, mert tényleg nagyon szeretem. Nem mondom hogy nem nézek ra masra, mert latom, ha valaki jol nez ki es vonzo, de a baratomat szeretem es csak vele tudom elkepzelni a szexet.

En sokkal nagyobbat csalodnek a baratomban, ha mondjuk 10ev mulva vallana be, mintha most elem allna es megmondaná azt, hogy csal fűvel-fával.

2018. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
37%
ma 16:25 Teljesen egyet értek veled, a múlt, az múlt. A mostani páromnak, semmi köze hozzá, hányszor pofoztam fel az előző párom. Hányszor mostam fel vele a padlót. Az már a múlt.
2018. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
75%
Hát figyelj, ha neked úgysem probléma a hűtlenség, kalandozás, akkor fizesd be párszor egy 10 pontos csajhoz, aztán kvittek vagytok.
2018. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
65%
Látom a 16:25 és a 17:13-as hozzászóló nem érti az egészet. Ha ezt úgy tette volna, mikor nincsenek együtt, akkor semmi joga nem lenne számonkérni. Csak ti átsiklotattok azon az egyszerű, ámde fontos tényen, hogy ők akkor már együtt voltak. Persze ha szerintetek a párotoknak nincs köze ahhoz, hogy x évvel ezelőtt folyamatosan csaltátok őket, kitudja hány emberrel, mert az már a múlt, akkor egészségetekre.
2018. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
76%

Pont az a probléma, hogy ennyire nem jelentett semmit, szerinted nincs jelentősége, hogy kiélted magad. Semmi bűntudat, semmi megbánás, még csak nem is szégyenkezel miatta.

Összes problémád az a dologgal, hogy a férjed megtudta.

Semmi garancia nincs arra, hogy nem jut eszedbe egyszer újra, hogy még ki akarsz próbálni ezt-azt, de az csak szex, semmi érzelem, tehát nem gáz, hogy 20 pasival kúrtál két hónap alatt. És 20 év házasság után ilyen apróság

2018. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
74%
ha szerinted ez semmiseg, neked hogy esne forditott esetben??Neharagudj, de en nagyon elitelem a megcsalast...Tegye azt akar no, akar ferfi... 30/N
2018. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Én is 20 éves korom óta vagyok együtt a párommal-már vőlegényemmel-, nekem is voltak ilyen gondolataim, de a 6 év alatt soha nem dugtam félre, pedig lett volna lehetőségem nekem is párszor, és kísértés is..


És a férjed szerinted nem akarta volna az x év alat néha néha kiélni az aktuális szexuális vágyait?


Tök jó, hogy te ezt ilyen szépen és természetesen használod a saját lelkiismerted megnyugtatására, hogy többször is megcsaltad a férjed. Látszik, hogy jó régóta mondogatod már magadnak ezt válaszul, hogy ezt jól tetted.


Ettől még a másik háta mögött tetted, elárultad őt.

Nem voltál vele őszinte.( nyilván mert tudtad, hogy nem fogadná el. Különben elmondtad volna. Ha meg tudod, hogy nem fogadja el hogy mással kufircolj, de te mégis megtetted, miért nem érted, hogy most ki akar tenni?) Ezen a tényen nem változtat semmilyen maszlag, amivel enhyíteni szeretnéd a tetted.


Ráadásul ha a másik meg közben végig hűséges volt hozzád, akkor joggal kérdezi, hogy minek... Mindekinek vannak ám vágyai...

2018. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!