Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy nő megcsalja a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megcsalja a párját akkor ezt azt jelenti, hogy érzelmileg is kötődik a másik férfihoz vagy lehet hogy csak a szex miatt teszi?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, nem csaltak meg csak kíváncsi vagyok a nők viselkedésére. Mit tapasztaltatok? Várom nők és férfiak válaszát is.

2018. jan. 24. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Én egyetlen konkrét példát tudnék elmondani - amihez szerencsém volt. Az én exem anno a férjét azért kezdte csalni, mert nem nőként bánt vele, illetve az ágyba csak arra ment, hogy önmagának legyen jó. A sok maszturbáció után a neten keresztül megkívánt egy szexcentrikus srácot, akivel az orgazmust akarta átélni. Nem sikerült. Velem már érzelmi és testi indíttatásból szűrte össze a levet, majd hosszú évek után azért hagyott el, mert nem nőként bántam vele. Szóval azt merem mondani, hogy a legtöbb nő érzelmi indíttatásból alapozza meg a megcsalást, ellenben a pasikkal, akiknek sokkal könnyebben megy a fizikai csalás, elég hozzá egy kis vonzalom.
2018. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11.


Az kemény hogy te egy példa alapján kijelented.

2018. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

Kedves #12.

A példa csak engem erősít, tudod - átéltem egyet és mellette sokat is olvastam a témával kapcsolatban. Épp ezért a VÉLEMÉNYEM osztottam meg, amit nem erősít meg semmilyen brit, amerikai tudóscsoport. Nem tudom, hogy mi a divat manapság a tinik körében, így 40 felé közelítve, de tudom, hogy a felnőtt és ÉRETT nők, ha elhanyagolva érzik magukat, akkor cselekednek. Míg a pasik elmennek egy buliba, berúgva rámásznak egy csajra és ha a műszer működik, akkor lehet 18 vagy 60 éves, könnyebben lépsz félre, mint azok a nők, akik először érzelmi támaszt keresnek.

Van erről egy mondás is: a pasik kedveskednek, hogy szexet kaphassanak, a nők pedig szexelnek, hogy kedvességhez jussanak!

2018. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb lesz érzelem is.
2018. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

# 13


Érdekes, nekem nem kellett egyik kollégámmal, sem idegennel szexelnem azért, hogy nőként kezeljenek, sőt kedveskednek maguktól is. Továbbmegyek, maguktól is jelzik, hogy finoman szólva észrevesznek, mint nől és szívesen megkedvesgetnének.


De értem a mondanivaó lényegét: a megcsalásnak alapvetően 2 indítéka van- az érzelmi elhanyagolás/szar kapcsolatból való menekülés, és a szimpla szexéhség.


Ha leírhatom, amit én tapasztalok: a férfi kollégáim, akik kifele hajolgatnak a kapcsoaltból/házasságból, szar a kapcsolatuk, van, amelyiknek azóta vége is.


Szóval abban van igazság, hogy a nők körében nagyobb arányban fordul elő az elhanyagolásra/kihűlésre visszavezethető megcsalás, de a férfiak körében is jelen van a dolog.


És nőt is láttam már, aki több partnerrel is szemrebbenés nélkül csalta a párját, csak szex végett.


Egyébként meg ha nem egyszeri alkalomról van szó, az is biológia, hogy kialakul érzelmi kötődés, mert ezen hormonok felszabadulnak. Tök mindegy, hogy nő vagy férfi az illető e tekintetben.

2018. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!