Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez az állítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az állítás igaz lehet a legtöbb felrelépő nőre?

Figyelt kérdés

Múltkor olvastam itt, hogy a félrelépő nőknél igazából két féle félrelépés van.

1:A tipikus érzelmi, amikor már a másik férfiba szerelmes.

Csak a hülye nem veszi észre, hogy a nőnek már más is van.

A férje totál hidegen hagyja.

2.Csak szex, mivel otthon uncsi/nincs szex.

Egyébként me minden oké.


Aztán most jön a lényeg:


Ez a válaszoló ezeket a nőket a látens melegekhez hasonlította.

Akik saját magukkal is elhitetik hogy ők totál heterok, az meg h nyilvános WC ben szopkodják a farkakat, az nem számít, sőt nem is létezik.

Sőt ők a legnagyobb homofóbok.

Na a félrelépő nőknél kb ugyan ez van.

Komolyan elhiszik hogy ők nem léptek még félre, az meg h van egy kis etyepetye, nem számít.



Vélemény?



Én azért kérdezem, mert hasonló tapasztalatom nekem is van.


2018. febr. 8. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

erre van egy örök ervenyu noi Duma:

ha szeret a pasi ugyis magbocsajtja h megcsaltad, ha nem bocsajtja meg, sose szeretett.

mindent emg tudnak magyarazni, ugy h veletlenül se az ö hibajuk legyen.

2018. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Nők a saját félrelépéseiket, hazugságaikat mindig enyhébbnek, már-már jelentéktelennek, "ugyan már" kategóriába tartozónak ítélik, mint a férfiakét. Férfi ilyenkor szerintük egy szemét disznó, míg ők csak azért lépnek félre, mert otthon szerintük nem kapták meg ami szerintük járna nekik. Mindig kettős mérce volt ebben is...
2018. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
A környezetemben lévő nőknél is hasonló a helyzet, mint amit az előző válaszolók írtak. Ha szóba kerül a megcsalás, szentként előadják, hogy milyen rossz és ők sosem tennének ilyet. Amikor felhozom, hogy tettek már ilyet, akkor mindig ugyanaz a válasz: AZ MÁS. Mert épp mélyponton volt a kapcsolat, mert épp másba volt szerelmes, mert épp nem találta önmagát és hasonló magyarázkodások.
2018. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Az én ismerőseim között a férfiak és a nők egyformán próbálják mosdatni magukat egy ilyesmi után. Ugyan azt még soha senkitől nem hallottam, hogy konkrétan tagadta volna miután kiderült (erre gondolok: "elhiszik hogy ők nem léptek még félre").


Az, hogy próbálja magát ártatlannak beállítani, és másra kenni a gusztustalanságát, az "természetes" reakció mindenkitől, aki ilyet művel.

Hiszen egyszerűbb ráfogni a másikra, hogy "a férjem már nem törődik velem", vagy "a feleségem nem enged meg x dolgot az ágyban", mint belenézni a tükörbe, és rájönni, hogy ő maga egy alja féreg ember.

Senkinek nem esik jól arra gondolni, hogy egy utolsó alja alak. Nyilván másra akarja kenni.


Ez a gyáva emberek szokása, ahogy a megcsalás is, így persze, hogy gyakori a két jelenség együtt.

2018. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozom annyit ezzel a témával, így nem formálok véleményt, viszont van némi ide kapcsolódó személyes tapasztalatom.


Pár éve nyáron nyitottam egy szezonális zöldségest egy régi nyaraló részen (amit egyébként már egész évben laknak, ráadás meglehetősen tehetős családok)


És ugye eladni tudni kell, nyilván próbál az ember kiépíteni egy vevőkört, kedves a vásárlókkal, azt pedig meg kell jegyezni, hogy a vásárlók 70-80%-a nő, amiből úgy kb 30% 30-40 közti háztartásbeli, érdekes.. de sok asszonyka néhány jó szó után nem csak vásárolni jött, hanem beszélgetni is, és sokan (akarva/akaratlanul) félreértettek, és közeledésnek vélték a kedvességem.. vagy pont, hogy törődést láttak ebben? és valami olyasmire asszociálhattak, hogyha itt így viselkedem, akkor figyelmet kaphatnának máshol is tőlem?

Nem tudom a pontos okot, sosem értettem igazán a nőket :D

De az biztos, hogy kicsit több mint negyed év alatt legalább! 10 nő ajánlkozott fel nekem, félreérthetetlen módon, úgy hogy mindegyiknek férje vagy akár gyereke is volt.


Szerintem ez több mint érdekes.. Azóta is sokat gondolkodom ezen, mert annyi flörtöt még nem kaptam nőktől mint abban a négy hónapban összesen! :D

2018. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:D
2018. febr. 8. 15:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Van benne igazság. Van aki elhord másokat mindennek, ha valami félrelépést gondol róluk egyszer csak egy barát ágyában találja magát. Közben férjnél van. Szóba se lehet hozni, mintha meg se történt volna.
2018. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem kétszer csaltak meg, az első tényleg bánta, és elismerte a dolgokat, hogy rosszat tett.

A lényeg az volt, hogy komoly betegségre volt lehetősége, és a vizsgálatokhoz haza kellett jönni, nem olcsó dokikat kellett fogadni. Így kellett a pénz, több munkát vállaltam be, így elhanyagoltam. Mondjuk napi 18 óra meló után, heti 6 napban, kicsit sok volt, vasárnap pihentem. És ez rosszul esett neki, de elő kellett keríteni azt a sok pénzt.

Na második, ő már magyarázott, hogy ez az én hibám, meg hogy miért nem akadályoztam meg benne? Ott majdnem arcon vágtam.

2018. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem olyan volt, hogy dugtunk, végülis egy hétvégét együtt töltöttünk aztán nekem akarta bemagyarázni, hogy hűséges meg hogy:

Köztünk nem volt semmi.

Mikor mondtam hogy ne hülyéskedjen már, meg hogy a datuma stb állította tovább hogy akkor se és kész :D

Esküszöm nem akartam elhinni.:D

És voltak még hasonlók :D

2018. febr. 8. 16:22
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Az emberek általánosságban ilyenek, nemtől, témától függetlenül. Felelősségelhárítás, meg a kifogások, kiskapuk, speciális engedmények saját magukkal szemben.
2018. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!