Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok ez szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ez szemét dolog? Csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Szóval, ha tetszik nekem valaki és az kapcsolatban van, miért legyek én tekintettel az ő párjára?

Nem ismerem, nem rokonom, nem barátom, egy vadidegen. Miért tegyem meg neki azt a szívességet, hogy lemondok egy olyan emberről, aki potenciális lelkitársam, partnerem lehetne az életben?

Legyen az ő kapcsolatuk annyira stabil, hogy az ilyen külső befolyások ne ingassák meg. Legyen ő tekintettel a párjára és koptasson le engem, ha valóban szereti. Az rendben is van, és meg fogom érteni.



2018. febr. 21. 22:45
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
60%
Ha van benned gerinc, akkor tisztelettel vagy te erre a kapcsolatra és nem avatkozol bele semmilyen formában. Ha nincs benned gerinc és egy önző alak vagy, akkor születnek meg az ilyen gondolatok. Gratulálok!
2018. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
#1 Én nem így látom. Nem verek át senkit, nem tévesztek meg senkit.
2018. febr. 21. 22:50
 3/59 A kérdező kommentje:
Csupán ráhagyom a döntést.
2018. febr. 21. 22:51
 4/59 anonim ***** válasza:
78%

Látod, ebben igazad van. Te nem vesz át senkit. De belegondolsz annak a helyzetébe, akinek megbolygatod a kapcsolatát?

Mert én értem mit akarsz mondani, és valahol látok benne igazságot, de itt neked kéne tekintettel lenned a kapcsolatban lévő személyre és nem fordítva.

2018. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem szemét dolog, na meg kettőn áll a vásár. Lehet hogy már egy elpunnyadt kapcsolatban van benne az illető, és simán lehet hogy nyitott a dologra. Ha meg nem, és stabil a kapcsolatuk, akkor meg úgysem fog félrelépni, és le fog rázni. De vesztenivaló nincs.
2018. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
86%
Vajon ha a te kapcsolatodról van szó, és a te párod tetszik valakinek, akkor is így gondolod?
2018. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
#6 Szép próbálkozás, de igen. Elég koherens a világképem. Ezt magamra nézve is érvényesnek tartom, de meg is tennék mindent azért, hogy mindig engem válasszon.
2018. febr. 21. 22:58
 8/59 anonim ***** válasza:
74%

Jol beszelsz.

De nagyon vigyazz, mert a hozzad hasonlo embereknek szoktak beverni a szajat es teszik az intenzivre, torott kulcscsont torott allkapocs...stb.

Aztan mehetsz az istenhez panaszra, hogy "de hat nem ismertem, nem rokonom, miert legyek tekintettel ra, nem baratom, vadidegen".

Aki meg elmegy idaig, hogy megverjen, annak meg olyan mindegy, hogy ket ev felfuggesztettel megussza vagy sem....

2018. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
#8 Nem a kocsmába járok ismerkedni.
2018. febr. 21. 23:00
 10/59 anonim ***** válasza:
80%
Oké-oké, de ne ide gyere ríni, ha az aktuális csajod lesz majd valakinek a "lelki társa". ;)
2018. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!