Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha úgy éreznétek valamikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy éreznétek valamikor megcsalt a férjetek ( egyik barátnőmre gyanakszom), de Ő állítja (nem volt meggyőző) hogy nem akkor megpróbálnátok kideríteni az igazat? Hogyan?

Figyelt kérdés
Egyébként nem a legjobb házasságról beszélünk. De akkor is a megcsalás nem férne bele. Vagy elnyomnátok az érzést és a jelenre koncentrálnátok? 9 éve vagyunk együtt. Férjem 35 éves én meg 29. Nem volt előttem se egy csajozós, én vagyok a negyedik nő az életében, ha csak tényleg nem volt más is mióta együtt vagyunk. Hagyjam, lépjek túl rajta,nyomozgassak vagy esetleg poligráfos vizsgálat? Ki mit tenne?
2018. márc. 17. 14:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek rengeteget valtoznak az evek soran,atalakulnak

Hiaba huseges valaki hiaba egy jo ember ha eltellik 10 ev es bekattan

Hiaba bizok valakiben es tudom h benne bizhatok

akkorat fordulhat valakivel a fogaskerek!

En a helyedben nyomoznek,nem hagynam a dolgot

persze okosan h magam ne jarassam le

Es ha ök furcsan viselkednek gyanus a dolog

Vagy szervezz egy talalkat es figyeld öket h viszonyulnak egymashoz

söt! Mikor mindekettö ottvan kerdeznek ra legvegsö esetben

Mert ott mindkettö reakcioja sok mindent elarulna

2018. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
24%
20 évesen gyorsan férjhez menni,gyerekeket szülni is nagy észre vall.
2018. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi ujsag azota ,kerdezo?
2018. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!