Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Újrakezdés vagy ne, miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés vagy ne, miután volt valakije? (nem konkrétan megcsalás de az érzés ugyanaz)

Figyelt kérdés

Volt egy lány akit imádtam, és Ő is engem, 2 éve. Minden szuper volt köztünk, épp válófélben volt. Tavaly márciusban szakított velem, visszahívta a férjét, újra megpróbálták együtt, igen pofára estem, nagyon fájt, mert nagyon szerettem Őt. Azt hittem elpusztulok akkor. Aztán mégis elváltak, kidobta a férjét és újra összejöttünk 2 hónap múlva. Augusztusban egy veszekedés után újra szakított velem, utána pár hónapra társkeresőn randizott más férfiakkal, az egyikkel együtt is volt 2 hónapig, de vele is szakított. Ezután felbukkant és azt mondta nagyon szeret, a legjobban a világon, még mindig, és a másikkal nem volt olyan jó mint velem. Úgy érzem én is szeretem és nem bírom elengedni, ráadásul nagyon közel lakik, így pláne nehéz. Mindent megtennék érte, de mivel már mással lefeküdt, ezt valahogy nem veszi be a gyomrom. Elveszíteni is elképesztő fájdalmas, mert nagyon szeretem, de nem is tudnék így hozzáérni már, állandóan bevillannak vizuálisan azok a képek ahogy szájába veszi az idegen férfi nemi szervét (elmondta), ahogy csinálták hátulról... stb. Nagyon fáj. Nem tudom érdemes-e újra próbálkozni, el tudnám-e felejteni hogy a szünetben mással volt, lehetne-e ez a kapcsolat ugyanolyan mint 2 éve, tudnék-e hinni benne hogy Ő csak az enyém, vagy azzal a tudattal kéne élnem, hogy velem is van, de a másé is már? Nyilván voltak előttem is férfiak az életében, de az más, azt el tudom fogadni.

Hogy lehet ezt feldolgozni? Ti mit tennétek, megpróbálnátok, hátha enyhül később a fájdalom, mondjuk 1 év után?

(természetesen volt oka hogy szakított, ezeket a hibákat mára már ki tudnám küszöbölni, de félek hogy már késő)


Légyszi, aki volt már ilyen cipőben, segítsen. Középkorú vagyok, de ilyen még nem volt (41/F)


2018. márc. 17. 19:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt. Igazából lelkileg is sok kárt okozott már nekem, emlékeim szerint már 2016. végén is a férje után sírt, és azóta sincs benne teljesen a kapcsolatunkban. Talán 1 év után illene már felfognom hogy nem akar engem valójában. Sokat támogatott a nehéz időkben, jó volt vele (amikor jó volt), de ha valami nem úgy történt ahogy Ő akarta, azt megtorolta, többnyire a saját maga megvonásával. Szóval lehet, hogy itt a fizikai része a legkevesebb az egésznek. Jóval több már a negatívum mint a pozitívum. Bármit mondok, kifacsarva visszab...a. Beszélgetnünk sincs értelme így, mintha szándékosan nem akarná felfogni annak az értelmét amit mondok. Most lesz 1 éve hogy először szakított velem. Én kérek elnézést a balf..ságomért.
2018. márc. 19. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!