Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyankor mit érdemes csinálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mit érdemes csinálni, ha le akarok feküdni egy lánnyal, de van barátnőm?

Figyelt kérdés

Barátnőmet nem kérdeztem róla, de addig olyan feleslegesnek gondoltam, amíg nem biztos, hogy akarja a másik lány velem. Elvieleg úgy rémlik ez megcsalás lenne számára, és akkor nem akarna velem lenni, de én meg szeretnék vele lenni, csak most a másik lányt is nagyon kívánom... És semmit sem akarok, csak beleengedni a szükségleteimre valót, mert nagyon izgató a megjelenése, kisugárzása.


Szóval honnan tudjam, hogy megéri-e nekem a megcsalás?


2018. márc. 19. 19:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%

Mentális zavarod neve: kötődési probléma. Én sokáig szenvedtem tőle, aztán erőt vettem magamon. Egy hibát nem követtem el: nem gyötörtem saját magammal a szerethető, jóindulatú embereket magam körül.

Vagyis esetleg hagyd ott a nődet, ha nem vagy képes a gatyádban tartani a farkadat.


Ja és.. megmondjam, mit rejt a másik csaj? Egy ugyanolyan dugható p.nát, mint az összes többi.

2018. márc. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
66%
21: az hogy neked kötődési problémád van, az nem jelenti, hogy kérdezőnek is az van, bár nem is kizárt. Elég sokan gondolkodnak úgy ahogy ő, felnőtt fejjel is.
2018. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
68%

#22

Az elég szomorú, sokan csinálják ezt. Hótmindegy, hogy nevezzük (amúgy kötődési problémának hívjuk), nem kéne mást gyötörni a saját szrságai miatt.

2018. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
51%
Oszt ki lenne kíváncsi a te fedezőkanos fickándozásra a testin, te idióta??
2018. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tudom tanàcsolni hogy keress olyan nőt aki hozzàd hasonló.A bnőd megtudja csalódni fog benned meg fàjdalmat okozol neki.Elmondhatod neki hogy miért csaltad meg de ő akkor is ugy fogja làtni az egészet hogy behatoltàl màs nőbe .
2018. márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Neked természetes dolog màssal is összefeküdni neki meg nem .Ez sztem elég ahhoz hogy ràgyere hogy nem illetek össze .
2018. márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha megcsalod a pàrodat a másik nővel akkor meg jön a következő kérdés hogy meg csaltam a pàromat akit szeretek de bànom bűntudatom van stb .Ennek igy nincs értelme ezzel magadat csalod csabdàba .Mi van ha a nő nem kalandot keres és ostromolni fog akkor mit mondassz a pàrodnak hogy kiirkàl folyton ?Az egy dolog hogy te kalandot szeretnél de ő nem biztos .Gondold át hogy kivel kezdessz.
2018. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
1elhiteted a nővel hogy szereted de ő meg közben beléd zúg vagy te elkezdessz irànta érzelmeket tàplàlni idővel mégha te csak kalandot akarsz a pàrod mellett .Ennek sok a buktatója ilyen hűséges lannyal akivel együtt vagy lehetetlen hosszutàvu kapcsolatot fentartani mert ő nem ugy gondolkodik mint te .Keress olyat aki hozzàd hasonloan fogja fel a pàrkapcsolati dolgokat .Aki nyitott mindenre mindenkire mint te .
2018. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!