Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyankor mit érdemes csinálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mit érdemes csinálni, ha le akarok feküdni egy lánnyal, de van barátnőm?

Figyelt kérdés

Barátnőmet nem kérdeztem róla, de addig olyan feleslegesnek gondoltam, amíg nem biztos, hogy akarja a másik lány velem. Elvieleg úgy rémlik ez megcsalás lenne számára, és akkor nem akarna velem lenni, de én meg szeretnék vele lenni, csak most a másik lányt is nagyon kívánom... És semmit sem akarok, csak beleengedni a szükségleteimre valót, mert nagyon izgató a megjelenése, kisugárzása.


Szóval honnan tudjam, hogy megéri-e nekem a megcsalás?


2018. márc. 19. 19:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%

Mit csinálj?

Köpj egy nagyot felfelé és állj alá...

2018. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%
10 :DDD !!
2018. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%
Lépj hátra kettőt és b*szd arcon magad.
2018. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg. Amennyi eszed van, biztos, hogy ki fog derülni.

Aztán meg itt fogsz sírni egy év múlva, hogy életed szerelmét elszalasztottad, és nincs egy normális nő.

De az jó ötlet, hogy amikor ilyen ötleteid vannak, akkor a forró hajvasalót csukd a farkadra!

2018. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,te mit szolnal ha a baratnod is szeretné ha egy masik ferfi

aki nem te vagy,bele engedne a szuksegleit?

csupan mert jo a pasas h nem le akar vele fekudni?

te elnezned?tudnal ra ugyanugy nezni?

am neked nem valo kapcsolat...

az elet sok olyat tartogat mint ez a csaj...

es valaki tud ellenallni valaki nem...

te az utobbiba tartozol

nem fogsz megallni 1 felrelepesnel de sztem ezt te is tudod

ha szereted a baratnod szakitasz vele...

mert nem hiszem h ezt erdemelne,te ismered

2018. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

"Kérdező, nem jó a csajod az ágyban? Vagy miért vágysz másra?"

Jó az, rendben van. Azért vágyom a másik lányra, mert egyszerűen csak más, és izgalmas, és akarom tudni mit rejt.


"Nem tudom,te mit szolnal ha a baratnod is szeretné ha egy masik ferfi

aki nem te vagy,bele engedne a szuksegleit?

csupan mert jo a pasas h nem le akar vele fekudni?

te elnezned?tudnal ra ugyanugy nezni?"


Igen, valahogy úgy. Nem érdekel mit csinál mással. Én csak szeretem őt. Talán csak annyi érdekelne, hogy miért csinálta, hogy megtaláljuk mitől lehetne még jobb a kapcsolat közöttünk. Fejlődést szeretem látni mindig 🙂


De nekem mindenkivel így van. Ezért írom, hogy nekem furák ezek a kötődések, és a megcsalást sem értem. Szóval nekem nincs megcsalás. De barátnőm nem ilyen, neki van megcsalás, mint ahogy -úgy tűnik- nektek is van.

2018. márc. 19. 20:56
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olyan lanyt keres, aki hozzad hasonloan gondolkodik.
2018. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
97%

Akkor legyél egyenes a baratnoddel!

Mondd el neki te hogy velekedsz errol a dologrol!

Igy egyreszrol nem csak te hanem o is agyba bujhat massal.

Ha a baratnod nem erti meg ezt a szuksegleted akkor tudod mit kell tenned!

NEM,nem megcsalni!

Hanem külon valni!

Sok olyan lany mint amilyen te vagy,

nem birnak megmaradi 1 faroknal

talalsz olyan lanyt aki hasonloan gondolkodik mint te

Az elso h beszelj a baratnoddel es beszeljetek meg

2018. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Lehet a béla irta ki ezt a kérdést :)
2018. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod csinálni, hogy szakítasz a barátnőddel és akkor onnantól kezdve abba dugod a farkad, akibe csak akarod... Alapvetően nincsen azzal baj, ha valaki úgy érzi, hogy nem akar elkötleződni, nem szeretne monogám kapcsolatot, kalandozni akar stb., csak akkor ezt vállalja fel, csinálja nyíltan és ne hitegessen, ne verjen át másokat, mert azzal tönkre lehet tenni egy embert. Most gondolj bele! A barátnőd úgy érzi, hogy van egy működőképes komoly kapcsolatotok, szeret téged. Szerinted hogyan érintené, ha kiderülne, hogy te megcsaltad egy másik lánnyal, mert neked akkor éppen egy kis kalandra, változatosságra volt szükséged? Hm? Remélem nem csinálsz ilyet, mert ez egy undorító, gusztustalan dolog...az ilyen embereket én nem tartom semmire sem.
2018. márc. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!