Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen egy házasság miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy házasság miután történt egy megcsalás?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mit érez a megcsalt fél, milyen a szex utánna, van-e vagy visszaépíthető-e mèg a bizalom ha úgy döntenek folytatják, megbocsájtják, együtt maradnak? Bár arra is kiváncsi volnék mi miatt nézhető el egy ilyen dolog. Gyerekek?Anyagi háttér?

2018. márc. 26. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Én ismertem egy nőt aki 5x lépett félre 18 évnyi házasság alatt, nagyon fiatalon házasodtak meg 18-19 évesek voltak.


Lett 2 gyermek is.


3 megcsalás derült ki, de veszekedésnél több soha nem volt. Erőszak se volt még egy pofon se, csak rib**anc meg k**úrva meg hasonlók.

A nő új életet kezdhetett volna sőt bármikor.

Bizalom? Szinte már sehol nem volt.


A nő 3x annyit keresett mint a férfi, főzött takarított egy cseléd volt otthon és mellette roh**adt jól keresett, és jól is nézett ki.. A férj egy maradi régimódi sörhasú paraszt volt....

Ergo itt van az oka, miélrt maradtak együtt....


A nő csak a gyerekektől félt, hogy vajon mit szóltak mert a gyerekek mondogatták a tündéri anyjuknak, aki a mindenük volt, hogy akkor ha elválnak többet nem látja őket....a szokásos duma.

A nő meg inkább beletörődött egy boldogtalan házasságba ahol játssza a tökéletes feleséget.


Csak azt utálom az ilyen embereknél, hogy mindkét fél játssza a tökéletes házastársat mindenki játssza a tökéletes családot, templomba járnak, mintacsaládnak mutatják magukat....képmutatás másképp.


A férj egy lúzer egy igazi paraszt is akinek szinte minden mindegy....

2018. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én voltam már mindkét oldalon. Békülèsek is voltak. De a szex már nem volt jó sosem...Ez lett a kapcsolatok vége.
2018. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem értem kedves kérdező hogyha döntöttél miért akarsz olyan hozzászólásokat olvasni amiben megerősítenek arról, hogy totál hülyének vagy nézve és úgyis félremennek a hátad mögött a későbbiekben is, csak már óvatosabban? Mégis mit vártál? Sikertörténeteket? Az nem sok lesz, mert nem hiába tartja a mondás, miszerint kutyából nem lesz szalonna. De majd a saját bőrödön nagy valószínűséggel meg is tapasztalod. Kedves férj meg ilyenkor tud csak siránkozni, máskor meg simán állt egy másik puncira! Fog is még, csak adj időt neki.
2018. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Juj, ez nem ide akart menni!
2018. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!