Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, ti megcsalásnak vennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti megcsalásnak vennétek, ha a párotok elhívná ebédelni kettesben egy kolléganőjét? Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 20:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%
Az én vőlegényem is szokott a kolléganőjével ebédelni, eszemben sincs féltékenynek lenni.
2018. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Hát azért ők nem barátok.

Ha rákérdeznék, nyilván nem mondana semmi terhelő dolgot magára nézve, plusz még féltékenynek is tartana, esetleg veszekedne is. Így csak kíváncsi voltam itteni, semleges véleményekre.

2018. márc. 31. 21:14
 13/31 anonim ***** válasza:
75%
hú hát már én is ebédeltem kollégával kettesben, de eszembe sem jutott, hogy ez megcsalás :D ráadásul egy másik kollégámmal meg egész nap viccelődünk, nevettetjük egymást. 0% vonzalmat érzek irántuk, pedig mindketten fiatal férfiak. Ne kelljen már a munkahelyen apácaruhát ölteni.
2018. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebédelek együtt ellenkező nemű kollégákkal, nincs ebben semmi több, lassan 3 hónapja vagyok a jelenlegi helyen, meg kell ismerni a csapattagokat, akikkel együtt dolgozom.
2018. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
81%
Én sok kollégámmal eszek együtt, néha többen, néha kettesben, kinek mikor hogy van kedve. Sőt párom is szokott, szerintem ez munkahelyen megesik, a legtöbb ember szeret társasággal enni. Ha ezen kívül is sok időt töltene valakivel az gyanús lenne, de önmagában egy ebéd az nem.
2018. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
43%

Első körben semmire nem gondolnék.


De ha gyanakodnék akkor nagyon érdeklődő lennék az ebéd íránt és minden felesleges részetről kikérdezném.

2018. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
88%
Ez olyan kérdés ami igennel is nemmel is ésszerű a vàlasz. Nem lennék féltékeny, ha ismerném. Vagy ha tudnàm, hogy baràti viszonyban vannak stb. Féltékeny lennék ha akkor kerülne oda semmi előzmény nem lenne, hogy csak úgy ebédelgessenek főleg munkaidőn kívül
2018. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
96%

Latod tobb hozzaszolonak is az elete resze a kollegajaval ebedeles, ok nem latnak ebben semmi furcsat. Vegul is nincs is, irtak hogy nekik soha semmi gond nem volt ebbol.


Viszont ha megnezed a mar megtortent megcsalasrol beszamolo torteneteket akkor eszrevehetsz egy kozos vonast bennuk: teljesen artatlan dolgokkal kezdodnek. Csak egy ebed, csak segitek neki, csak hazaviszem, csak ez, csak az. Sosem dugassal kezdodik a megcsalas, az mar a vege. Es irtad, hogy nem kozvetlen munkatarsak - azert efolott atsiklott nehany valaszolo, helyette a sajat eletukrol regeltek.


Masokkal is szokott ebedelni a parod? Szokatlan vagy altalanos ez a viselkedes tole? O hivta el a not vagy a no hivta el? Nagyon gyakori vagy eddig csak egyszer tortent?


Szolni amugy nem csak ugy lehet a masiknak, hogy siri hangon kozlod vele, hogy beszelnunk kell. Lehet pajkosan, hogy kicsit elvedd az elet a dolognak, erezteted, hogy fontos neked, de nem jossz rogton a panikkal es a szabalyokkal.


Ahogy egyik valaszolo irta ez lehet artalmatlan is es gyanus is. Termeszetesen ez nem megcsalas, azert nem ilyen egyszeru a vilag. :) Figyelj a tobbi jelre is aztan majd kiderul.

2018. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
53%

nem csak tettekkel lehet megcsalni a másikat, hanem érzelmileg is.

jobb, ha tudjátok...

anyádat hívogasd el ebédelni, amikor velem vagy együtt... érted.. ;)

2018. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
9%

előző vagyok.

azt a kérdést is tedd fel magadnak:

miért nem téged visz el ebédelni?

megkapod a választ.

2018. ápr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!