Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom haza dobta a kolléga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom haza dobta a kolléganőjét, de először tagadta. Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A barátom 1 hónapja új munkahelyre került. Vele együtt 2 fiú és két lány. Az első héten mesélte, hogy az egyik csaj mekkora egy könnyűvérű lány, tipikus facebookos csücsörítős leányzó.(csak ronda szavakkal). Na aztán eltelt két hét, és szóba került a munkahely, én meg kérdeztem, hogy mi van azzal a könnyűvérű lánnyal?(Csak a csúnya jelzőt használtam rá, amit a barátom). Erre a barátom rámförmedt, hogy LAURA nem könnyűvérű, és ő biztos, hogy SOHA nem mondott ilyet nekem. Én csak pislogtam, hogy mivan.

Aztán 1 hónapja dolgozik, de CSAK Laurával van beosztva, a másik két munkatársával nem is találkozik. Tegnap hívott telefonon, és felvettem, majd annyit hallottam, hogy valami csaj elkacagta magát azon, amit a párom mondott nekem. Kérdeztem tőle, hogy ez mi volt, mire mondta, hogy semmi csak Laurával kajálnak.

Aztán igazából ami kiakasztott az tegnap este volt. Felhívott telefonon, hogy kerülővel tud haza jönni hozzám, de siet. Kérdeztem, hogy miért, haza kell dobnia az egyik főnökét(múltkor az egyik srác főnököt haza dobta), erre mondta, hogy majd elmeséli, de igen. Majd találkoztunk, és közölte, hogy a csajt dobta haza, mert nem tudott haza menni. Mondom oké ezzel nincs baj, de miért kellett hazudni? És még én voltam a rossz.

Szerintetek túlreagálom vagy van valami?


2018. márc. 28. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Azért ért véget 3 éves kapcsolatom mert haza fuvaroztam a kolleganőm szakadó esőbe, és elmondtam. Onnantól meg lett mérgezve a kapcsolat a féltékenységtől. Ez az én történetem. Soha többet nem mondanék el ilyet mert félre értenék.
2018. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Abszolút igazad van. Ami még rosszabb, hogy gondolom a csajszi is vele volt, amikor téged hívott fel...ergo hallotta, ahogy kitér a válaszolás elől a barátod. Az is rossz jel, hogy így megvédte a csajt. Nem akarok bogarat ültetni a füledbe, de lehet, hogy van más is a dolog mögött.


22/L

2018. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem resgalod tul! Nagyon gaz a hapsid
2018. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

fenn van ez a Laura a párod FB-ismerősei között?


én szemmel tartanám, nézd meg, van-e pasija.


ha van, akkor megírnám neki, h. nem tetszik, ahogy a nője a barátoddal viselkedik.


de leginkább a barátoddal kéne tisztáznod a helyzetet.


ha ugyanis hazudott, azt jelenti, van takargatnivalója.


feltalálták a taxit, van tömegközlekedés is, szóval senkinek nemkötelező a rámenős, csinos kolléganőket hazafurikázni

2018. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában szerintem nem baj, ha valaki hazaviszi a kollegáját, engem is sokszor vitt már haza házas kollega is, mindenféle hátsószándék nélkül. Viszont ez a sztori nagyon gyanús.
2018. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha nincs takargatnivalója a pasidnak, akkor nem hazudik. Nincs abban semmi, ha a kollégáját hazaviszi. Kérdés, hogy a kollegiális viszonynál több van-e közöttük esetleg, ami miatt hazudozni kényszerül....
2018. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zoli780806 ***** válasza:
71%
Rúg ki a 3,14ba
2018. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is a hazugság az,ami aggasztana. Én kifejezetten örülök,ha a barátom előzékeny és figyelmes a környezetében élőkkel szemben. Nekem is alap,hogyha tudok valakinek segíteni, meg is teszem. De egy ilyen sztori,hogy hazudik meg stb nekem sem tetszene. Viszont úgy gondolom,hogy balhézni nem érdemes. Ha alaptalan a az aggodalmad,jobban jössz ki,ha finoman tálalod a dolgot..ha meg van alapja..hát az sz*r..de akkor meg nem éri meg a balhét. De ez csak az én véleményem :)
2018. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már ültem úgy pasi mellett, aki hazavitt, és út közben hívta az asszony, azt mondta neki, hogy kicsit túlórázni kellett, de már elindult haza. Mikor rákérdeztem, hogy ez mi volt, azt mondta nincs kedve magyarázkodni a semmiért. Én megértettem őt is, mert tényleg nincs közöttünk semmi, de nem biztos, hogy megértené ezt az asszony is, hogy pusztán barátilag (még ha nem is olyan régóta ismerjük egymást) hazavisz egy szingli huszonéves csajt 20 km kitérővel, ha egyszerre végzünk (havonta egyszer, ha van ilyen).
2018. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!