Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, ti megcsalásnak vennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti megcsalásnak vennétek, ha a párotok elhívná ebédelni kettesben egy kolléganőjét? Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 20:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
hát én kifejezetten féltékeny típus vagyok, de tényleg nem látok ebben semmit. Van egy darab kollégám, ha azzal ebédelnék, az jelentene valamit. A többi 700-nál nincs ilyenről szó.
2018. ápr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
67%

És ebéd után becserkészte a lompost, vagy nem?

Ha igen, akkor megcsalás :)

Ha nem, akkor még mindig megtörténhet az a) eset néhány alkalom ebédke után.

Ami a lényeg: szerintem hiába pörögsz ezen, ha meg kell történnie, úgyis meg fog történni. Ha meg nem, akkor nem.

2018. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
91%

Az jó kérdés Lollipop-tól, hogy másokkal pl. volt el így ebédelni? Pasikkal, nőkkel, tehát akik egyszer szintén új kollégák voltak? Mert ha igeb, akkor ilyen a jelleme, nincs ebben semmi. Ha nem, akkor azért el kell gondolkozni, hogy miért pont ez a nő?

A barátom szeret barátkozni, sokszor mesél nőkről, pasikról, hogy milyen jóban vannak, mit beszélgetnek, ebédelni is szokott nőkkel, pasikkal is, de nem konkrétan hívja egyiket sem. Viszont volt rá példa, hogy jött egy megérzés egy nőről, akivel túl jóban lettek, valahogy más volt és kiderült, hogy igazam lett, a többi történelem.

Azért írtam ezt le, hogy lásd, ha van egy olyan ember, akivel valamiért más a párod, az mindig gyanúra adhat okot.

2018. ápr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megkérdeztem tőle, nagy nehezen elmondta, hogy ő hívta el, de mást nem mondott. Nem faggattam, így sem örült, nem hiányzott a veszekedés.

Nem jellemző rá, hogy nő kollégákkak járjon ebédelni, férfiakkal inkább.

2018. ápr. 1. 15:20
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat.

Mi is csapatban dolgozunk, nincsenek fix, közvetlen kollégák és a legtöbbször közösen is megyünk ebédelni. Helyzettől függően nőkkel, férfiakkal vegyesen, hol többen, hol csak kettesben.

De! Volt, hogy egy kollégám, akivel alapetően jóban voltam, elhívott egy közös ebédre mert épp úgy adódott, hogy a közelben voltunk mind a ketten. Természetesen ott és utána se történt semmi, mert munkaidő volt, de segítette mederbe terelni a köztünk lévő kapcsolatot és végül megcsalásba torkollot részéről. Mindezt úgy, hogy nekem letagadta, hogy kapcsolatban van...


Nagyon jól írták korábban. Helyzettől, belső szándéktól függ.

2018. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
67%

Szóval ő hívta el.

Szóval húzta a száját, amikor kérdezted.

Szóval nem jellemző rá.


Tedd fel magadnak a kérdést: te viselkednél így a pároddal?


Nem tudom mit csinálj. Én temperamentumos vagyok és nagyon merevek az erkölcseim és bizony én kiverném a hisztit, ha hiányzik ez neki, ha nem. Ne nézzen már madárnak és ne feszegesse azokat határokat, amiknek az áthágását fordított esetben ő sem nézné jó szemmel.


Azt azért nem árt tudni, hogy a túl agresszív fellépéssel csak óvatosabbá teszed, nem hűségesebbé. Ki kéne deríteni miért lett erre szüksége, áss a mélyre.

2018. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
80%
A férjed bevallota neked, vagy csak úgy magadtól tudtad meg, ha nem mondta el akkor valószínű (szerintem) hogy vannak szándékai a kolléganővel, ha pedig elmondta akkor vagy tényleg egy munkamegbeszélés csak, vagy pedig elég vastag a férjed képén a bőr 😄
2018. ápr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 SztupaDin válasza:
72%
Szerintem tegyük féltékennyé a párodat és gyere el velem ebédelni. 26/f
2018. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ez még nem megcsalás,de...akár az is lehet belőle,ha sokszor megismétlik.Még akkor is,ha munkahelyen/munkaidőben történik.Persze csak akkor,ha vonzódnak is egymáshoz.Akkor az ördög nem alszik.

Facér korombeli saját történet:

Munkahelyemre majd mindennap külső cégtől bejárt takarítani egy igen csinos,jó alakú fiatal nő...Rögtön beszédbe elegyedtem vele.Legnagyobb bánatomra kiderült,hogy nemsokára megy férjhez.Így is lett,de ettől függetlenül mindig beszélgettünk.Másfél évig semmi nem volt köztünk!Aztán egyszer csak megadta a számát és elindította a lavinát! :) Onnantól nem volt megállás...Tudom,hogy köcsög voltam,de nem tudtunk ellenállni egymásnak.Szerencsére 1 év után külföldre költöztek,így vége szakadt a románcnak...


Szóval egy beszélgetéssel szokott kezdődni az ismerkedés,függetlenül attól,hogy független-e az illető vagy sem.


Kedves kérdező,légy résen,tégy meg mindent,hogy meg tudd tartani a pasid.Figyelj a jelekre s ha kell cselekedj,balhézz!Ha megcsal,akkor nem szeretett igazán,menjen a levesbe! :)

2018. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Nem értem, hogy miért ne lehetne egy kollegával ebédelni, esetleg még munka után is beülni egy kávéra. Ez nem megcsalás. Most komolyan, akinek már párja van éljen úgy mint egy elítélt. Mert egy ilyen szigorúan ellenőrzött kapcsolatban valami hasonló lehet az élet.
2018. ápr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!