Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik már megcsaltak valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már megcsaltak valakit?

Figyelt kérdés

A kérdések csak hozzájuk szólnak:


miért tettétek?

milyen érzés volt?

végül elmondtátok?

megbántátok?

azóta fordult még elő? (akár az új párotoknál)

összességében: megérte vagy nem? tapasztalatok?


A megcsalt felek nem érdekelnek, sem azok, akik még nem tették meg, ők ne kommenteljenek. Köszönöm minden értelmes embernek, aki ezt fel tudja fogni.


2018. ápr. 1. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Én csaltam már meg a partnereimet. Sőt igazából szinte mindet csaltam. Jó érzés volt, sosem volt emiatt lelkiismereti gondom. Sokszor amiatt tettem, mert nem kaptam tőlük eleget az ágyban.

F

2018. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
En is csaltam mar meg. Izgatott az uj, a mas. Volt, amit elmondtam, volt, amit nem. Egyiket sem bantam meg.
2018. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik barátomat csaltam meg. Kamuzott több mindenben, plusz olyan volt, mintha szerelmesek lennének egymásba a húgával, egyszerűen nem lehetett levakarni, vinni kellett közös programokra is (felnőtt nő). Már a kapcsolat vége felé volt, szar érzés volt utána, nem mondtam el, mert felesleges lett volna szar érzést okozni neki. Akivel megcsaltam nagyon tetszett, de nem mertem vele utána összejönni.

Kicsit olyan érzés volt, mintha a húgán állnék bosszút.

Mostani barátommal több, mint hat éve vagyok együtt, nem csaltam meg, vele nagyon jól működik a dolog.

2018. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

En csak a ferjemet csaltam meg mert mar nem kivantam szexualisan, fantasztikus erzes a szeretommel lenni, nem, ez mindig az en titkom marad, abszolut nem bantam meg, es abszolut megerte/megeri.


36/N

2018. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!