Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Harmadik fél miatti szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik fél miatti szakítás után miért akar a megcsaló fél visszamenni az exéhez? Miért fogadja/miért ne fogadja vissza az ex?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 1. 19:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De értettem a hasonlatot, csak továbbgondoltam, mint aféle nőnemű lény.
2018. ápr. 2. 17:31
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

De ha átülteted emberekre a hasonlatot akkor a sportcipő az a nő akit a férfi hosszútávon szeret.


Szóval ha ez a két választási lehetőséged lenne -ami ebben a csalfa világban elég életszerű- gondolom inkább lennél sportcipő.

2018. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
21%

Hát, szerencse, hogy nemcsak ez a két választás van.


Unalmas, igénytelen nőkből jó sportcipő lesz, elviselhetetlen természetű, önbecsülésmentes nőkből pedig jó magassarkú.


Én inkább lennék egy olyan lábbeli, ami egyszerre kényelmes és nőies, szép. Mondjuk egy közepesen magas sarokkal rendelkező kiscsizma, vagy pedig a kedvenc nyári nőcis szandál.

2018. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én voltam már mindkettő de se unalmas se igénytelen se önbecsülés mentes sem elviselhetetlen nem vagyok.


Nem érted,hogy teljesen mindegy,hogy sportcipő-e vagy bármilyen más cipő a kedvenced,mert nyilván azért a kedvenced mert szép is jó is kényelmes is,de akkor is kell néha a változatosság? Legalábbis azt hiszik. Meg már akinek.


De attól ne legyen már kevesebb vagy konkrétan "unalmas és igénytelen" az,aki valakinek a legjobb mind közül! Mert biztos nem hiába!


A "magassarkúkat" is be lehetne védeni,persze azért nehezebb és nem is szándékozom.😊

2018. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%
Ha valaki a legjobb a másiknak, akkor nem megy mellette félre. :D Lehet itt szépíteni, de így van.
2018. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha talál valaki jobbat,akkor nem akar visszamenni. De itt a kérdés nem ilyen esetekre vonatkozott.


Szavaidból azt látom,hogy nincsen a témában tapasztalatod(ne is legyen).

2018. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!