Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakitani akar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakitani akar? De fél kimondani? Vgay ez normális?

Figyelt kérdés
Hosszú és komplikált lessz, előre szólók. 7 éve vagyunk együtt a völegényemmel, igazi nagy szerelemnek indult, ha rám nézett láttam a tekintetén,hogy oda van értem. Sajnos sokat veszekedtünkelhidegültünk, és ö más lánynál kereste a vigaszt, nem csalt meg, de beszélgettek, elmondta ,hogy megkedvelte, de engem akar. ebböl lett egy nagy vita, miután én elküldtem mnet a csajhoz, de aztán végülis engem akart,igy kért még egy esélyt. Persze én megtörtem. Bizalmatlan lettem, nagyon nehezen demegbocsátottam, bár feltétel nélküli bizalmam nincs, ugy gondolom ilyet még 1 x nem csinálna. Belátta,hogy fontos,hogy elmonda ha valami nem tetszik neki. Azóta sokban javult a kapcsolatunk. ennek az ügynek már 4,5 honapja. én is megértettem,hogy miért kereste másnál a megértést, elmondta h csunyán beszéltem vele, és már nem adtam ugy magamra. igen rossz volt ezt hallani de ez volt az igazság, lefogytam, szoli, kicseréltem a ruhatáram, fülbe valo, nyaklánc, minden , de a félelem még bennem van. nem a megcsalástol mert nem hinném,hogy képes lenne rá, bár elöször sem hittem. De öszintén nekem is volt egy ilyen,hogy beszélgettem, de semmi nem volt köztünk, ö ezt nem is tudja..lezártam magamban. Ö azt állitja,hogy ö már tudja mit és kit akar. Velem tervezni, közösen, lakás gyerek, a mondataiban sokszor ez is kihalatszodik. akárhányszor elmondtam a kétségeimet mindeig meghalgatot elmondta h szeret. A minap haza jött egy hatalmas csokor virággal, elmondta többször is hogy mennyire szeret, tisztán öszinte szivéből, ma is ,hogy én pihenjek ö mad a leállás allatt tart nagytakairtást, kedves, reggel elöbb felkel miattam egy orávval,hogy elvigyen dolgozni, délután haza hoz, kinyissa az atot elöttem, kiván a sexben, ebbe a melegbe kicsit egyhangu, mindig kutyába , de azt monda megeröszakol ha nem hagyom magam, persze ezt viccesen, többször monda hh szép vagyok, szoval számtalan pozitiv ! Viszont ezek a hülye netes dolgokat olvasgatom,szerinte hülyeség, és ne járon hülyeségen az agyam, de olyanokat olvasok ha szakitani akar a párod de nem meri elmondani, akor nem figyel ha beszélsz neki, nem érdeklödik, egy kedves smsre azt mondta h ettöl nem csöppenek el alul, rengeteg programa van, hol a kocsit intézi, hol a testvére , szomszédunk vagy vki megkéri ,hogy vigye ide oda, heti 3x focizik, bár szombatra fürdözni megyünk kettesbe, elözö honapba is elvitt balatonra egy kilátóba beszélgetni, mégis néha olyan mintha nem akarna itt lenni, siet haza, de ha haza jön telo nyomkodás, tvzés, Én vagyok tul nagy igényü ? Szeret, ezek normális dolgok? Én már nem tudom megkülömböztetni , annyira bekattanok. tanácstalan vagyok, mire lehet szüksége, kérdeztem h több szabadságot aakr e ,azt mondta hogy nem, szoval nem értem, pár mondatba 3-4 naponta össze zörrenünk, ez is normális ? Igyekszem erön felül teljesiteni, megmaszirozom, dicsérem, kérdezem a napát, hallgatom, segitenm, biztatom, bár ö nem ilyen érdeklödő,ha megakarom csokolni ugy igazán azt mondja jaj ne feláll töle, de puszit adhatok, de ne csokolgassam csak ugy mert beindul Segitsetek légyszives. ezek normális dolgok? Vagy elhagyni készül? Több teret adak neki? Nem hinném,h igazán elmondaná ha van valami baja. Nekem nagyon fontos ö, de szeretném vissza kapni azt hogy igazán szerelmes legyen belém.

2017. aug. 10. 20:23
 1/4 A kérdező kommentje:

igen sok helyesírási hibával irtam, elnézést. :D :/

ami zavaró:

Sok telefonnyomkodás,

Néha flegmaság

Vagdossa az arcát

nem érdeklödő

Állandoan rohan

Sokszor magamra hagy bár feltalálom magam

Hozzá tenném ugyanaddig dolgozzunk mind a ketten, lehet csak egy kis kikapcsolodásra vágyik.

2017. aug. 10. 20:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Te oda kreálsz problémát, ahol nincs. Ne akarj ilyen görcsösen megfelelni a barátodnak! Élvezd a társaságát és kész. Ne agyalj marhaságokon. (Amúgy az én férjem se szeret csak úgy csókolózni, mert feláll neki.)
2017. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te magadban leírtad ezt a kapcsolatot
2017. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Komolyan már nem.tudom.mo a normális és.mi nem. :/ lehet én kattantam be .. és már tuékomplikálom. :/ nem.irtam le. De nagyon feszult vagyok a társasággába mert nem tudom mi.jo és mi nem.. :/
2017. aug. 11. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!