Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Ti hogyan tudjàtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Ti hogyan tudjàtok feldolgozni, elfogadni hogy csak szeretők vagytok, csak a második?

Figyelt kérdés

Voltam már szerető, de ott a férfival nem nagyon volt érzelmi kötődés, csak szex. Bàr azért rosszul esett, hogy pl egy "átbulizott" péntek éjszaka után a barátnőjèhez ment haza szombat reggel, és nem velem maradt. Vagy pl munka után feljött hozzám egy órára, aztán sietett haza. De ezt valahogy elfogadtam.


Most viszont (sajnos) újra szerető lettem egy másik férfinak. De vele teljesen más. Nem csak szex van, hanem kissé "igazi" is a kapcsolat. Pl ha segítségre van szükségem, rögtön jön. Voltunk màr együtt ruhát vàsárolni, mert mondta hogy szívesen eljön velem. Hetente többször hazahoz a munkából, olykor be is visz. Ha nem vagyunk együtt valamelyik nap, legalàbb 2-szer felhív hogy mizu van velem. Munkája miatt sokat utazik, ilyenkor (ha ráérek) több órát beszélünk telefonon.Komolyan olyan,mintha egy bimbódzó kapcsolat lenne. Egyébként 1 hónapja tart, de màr korábban is ismertük egymàst.

Na és vele kapcsolatban tényleg nagyon nehéz elfogadnom hogy csak a szerető vagyok. Hogy tök mindegy mennyit vagyunk együtt napközben, akkor is hazamegy este a barátnőjèhez. Sosem hittem a lelki társ dologban, de vele tényleg ezt érzem.


Fel lehet egy ilyet dolgozni? El lehet fogadni hogy valakinek "csak a mellékutca jut"?


Mert hogy őszinte legyek, szàmomra a legrosszabb az egészben az, hogy teljesen mindegy mennyit vagyunk együtt napközben, hogyan viselkedünk egymással, mennyire jól elvagyunk, én éjjel akkor is egyedül fekszem az àgyamban, míg mellette van valaki.


2018. ápr. 2. 08:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%

Inkább az miatt érezném rosszul magam, hogy tönkreteszek egy kapcsolatot.

Annyi szabad férfi van, kicsit legyen már tartásod!

2018. ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Inkabb azon toprengenek, hogy miert hozod magadat mindig ilyen meltatlan, megalazı helyzetekbe. Amitod magadat, aztan a vegen meg hoppon maradsz.
2018. ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben... Érzelmileg kötödtünk egymáshoz. Végül szakítás lett a vége, mert én sem bírtam ezt a kettős életét.. Soha többé nem leszek második. Nagy csalódás ért.
2018. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon nehéz helyzetben vagy, nem is tudom, hogy hogyan bírod ki. Megérdemelnéd azt a férfit, de ilyen szörnyű sorsot szánt neked az élet, hogy csak második vagy.


Próbálj meg mindent megadni magadnak, mert megérdemled, azzal a nővel meg ne is törődj, akinek tönkreteszed az életét, ő biztos könnyen viseli, az igazi ÁLDOZAT te vagy itt...

2018. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Neked az miért jó hogy a más pu.cijából közvetlen kivett farkat szopod?
2018. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Jó tanács neked.. Állítsd döntés elé, mert ez csak neked rossz, neki nem annyira.. Hidd el.

Már az minősití,hogy képes a kettős játszmára.

Nem csak neked mond szépeket, otthon is..

2018. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén kérdem tőled! Nem szégyelled magad amiatt amit teszel? Neked tényleg egy olyan pasi kellene, aki veled csalja a párját? Nem félnél hogy később téged csalna a férfi mással?

Nem bántásból tettem fel ezeket,hanem mert érdekel az, hogy te miként látod?!

2018. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
17%
Nekem ez az első ilyen,de az utolsó is egyben.Érdekem is származik belőle(nem pénz),úgyhogy nemcsak az érzelmeket nézem,hanem megpróbálok mindent kibányászni ebből a kapcsolatból ami nekem pozitív.Ő sokat segített abban is,hogy az exemen túllegyek,meg voltam kissé zuhanva.A szexen kívül úgy látom hogy szerintem neki a törődés hiányzik otthon.Szoktam neki apróságokat adni,egy csoki vagy bármi,ő is ugyanígy,pici dolgoknak nagyon tud örülni.Kialakult nálunk az állandó becézgetés is,egy kapcsolatomban se volt ilyen mértékű.Néha bosszant hogy mással alszik,de nem irigylem azt a nőt,mert minden félrelépéséről tud a pasinak,erről is,az már az ő baja hogy ezeket szó nélkül hagyja.Állandó kontaktban vagyunk,telefon-net,találka.Egyenlőre nekem ennyi elég,mert még nem állok készen egy új párkapcsolatra.Majd ha az lesz,akkor elkezdek ismerkedni.Ott lesz majd egy törés számára,mert nem meri annyira kimutatni,de nagyon féltékeny.Ha összejövök valakivel,akkor lesz ennek vége,és a valóság megint a nyakába szakad,hogy nem jó a házassága,mert most elvonja a figyelmét hogy vagyok.Sokszor gyűlölöm is őt,nem tudok szeretni valakit aki ilyen kettős játékot játszik,ezért csak arra összpontosítok ami nekem jó ebben az egészben.Sokáig nem tudnám ezt eltűrni,mivel soha nem voltam 2.helyen,de tapasztalatnak majd elraktározom.Abban is biztos vagyok,hogy ha véget ér köztünk az egész,lehet hogy szex nem lesz,de kontaktban fogunk maradni,mert emberileg közel vagyunk egymáshoz,nagyon segítőkész is egyben.Azt tanácsolom járj nyitott szemmel,és ismerkedj másokkal,ne vidd bele az összes érzelmedet ebbe a kapcsolatba.
2018. ápr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%
En is voltam szereto 3 honapig, gondolom nem is kell mondanom, hogy a vege nem happy end lett...
2018. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Most komolyan, te lelki társnak érzel egy ilyen jellemtelen senkit? És azt hiszed, hogy azért hív fel és azért segít, mert érdekled, és nem azért, hogy akkor te is csettintésre lyukat adj neki? Gondolod, hogy egy ilyen, aki képes megcsalni a párját és otthon utána rezzenéstelen arccal a felesége szemébe hazudni, akkor majd pont veled őszinte és korrekt lesz?


Használd egy kicsit az eszed, dobd ki és kezdj normális életet.

2018. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!