Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha mar ilyen sokszor megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mar ilyen sokszor megcsaltak akkor nekem nem erdemes tobbet kapcsolatban lennem?

Figyelt kérdés

Eddig az összes barátom megcsalt. Három kapcsolatom volt.



Az első kapcsolatom 16-17ig tartott. Ott kiderült,hogy a srác végig fűvel fával megcsalt csak én voltam ennyire vak mert bíztam benne és nem követtem sehova így nem tudtam mitcsinál a hátam mögött. Aztán később gerincet növesztett mert magától elmondta,hogy más lányokkal is találkozgatott neten ismerkedett vagy buliban és volt egy csaj akivel szexelt is a többségével "csak" csók,flört volt.


Aztán 20 éves koromban megint lett egy barátom. Vele 3 évig voltam együtt. De felbukkant az exe és akkor kitalálták,hogy ők amúgy barátok akarnak maradni csak barátként találkoznak. Nem mondta erre semmit,sőt ez bizonyos szintig nem is zavart,mert nem vagyok féltékeny típus. De később lebukott a barátom. Kb egy éven keresztül csalt engem az exével. Ami vicces hogy ezt mind az exe mondta el nekem facebookon. Később találkoztam is vele és elmondott mindent,mert persze ő is volt olyan "kedves" hogy megakart kímélni a további fájdalomtól gondolta szól stb. Milyen jófej csaj nem? Persze valahol örültem,hogy megtudtam,de mindegy.


A másik barátommal meg 2 évig voltam együtt. Aki szintén megcsalt. Azt mondta "baleset" volt. Elmentek a barátaival sörözni utána meg az egyik ismerősük házi bulijára mentek el. És ott megcsókolt egy csajt meg volt kölcsönös orál az albérletben az egyik szobában. Ő lebukott előttem de durván. Kicsit részegen jött haza. Nem zavart,nem zavart,hogy kicsit elengedte magát,jó estéje volt. Segítettem neki levetkőzni,csináltam neki fürdőt, és hülyeség de azonnal éreztem rajta a női szagot meg ezt a szex szagot vagyis nem tudom hogy mondjam el. Csak megkellett kérdeznem,hogy volt-e valakivel? Miért van ilyen puncis farok szaga? Köpni nyelni nem tudott,nem tudott nekem hazudni sem. Csak dadogott összevissza. Szakítottam vele is.


Ami hab a tortán,hogy később mind a 3-an kerestek telefonon. Az egyikük sírt is többször. (Szánalmas) mindenki visszakart tartani meg azt mondta hiba volt..szeretlek...bocsass meg..stb.


Most ismerkedem egy emberrel de nagyon nem erzem magam jol. Nem benne nem bizok. Azzal nincsen baj. Meg nem is vagyunk meg egyutt. Csak egyszeruen azt erzem hogy senki sem tudna huseges maradni hozzam vagy legalabb azt a szemembe mondani hogy szakitani akar velem mert unalmas vagyok es ezert es ezert nem mukodik ez nem akar velem lenni. Miert szorakoztak velem? Tudom egy ingyen punci voltam. De akkor is. Ez nagyon rossz erzes es faj. Faj az emberi onzoseg hogy senki egyikuk se egy pillanatra sem kepzelte magat az en helyembe hogy nekem ez milyen erzes lehet. Senkit nem gyotort a buntudat? Es miert nem adtak meg nekem az eselyt hogy mas emberrel legyek? Ne veluk? Aki mar megcsalt x-el y-al? Utana meg ment a konyorges. Valaki meg akkor is kepes volt felkeresni amikor biztosra tudtam hogy mar mas novel ismerkedik.


Szerintetek erdemes egyaltalan parkapcsolatban lennem ezekutan? Minden ilyen eset utan uresseget ereztem semmi mast. Es csalodott voltam. Nem bogtem nem kezdtem el kerdezoskodni vagy hisztizni. Csak fajt itt belul. Es azthiszem engem mindig megcsalna aki velem lenne. Ez lehet az en hibam de sosem tudom mit rontok el. Meg ha rossz velem akkor miert kell azt titkolni es miert kell megcsalni?


2018. ápr. 15. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A hiba Bocsi, de benned van, ha téged állandóan megcsalnak és te pedig nem tanulsz a hibáidból sose.

Miért hagyod hogy megcsaljanak? Miért jut el idáig a kapcsolat?

2018. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem mondtak el nekem hogy mit rontottam el. Vagy mit nem szerettek bennem mi az amiert meguntak vagy mas not kerestek maguknak. Sokszor azthittem hogy minden rendben van mert boldognak latszott velem mindegyikuk. Nem adtak jelet hogy barmi baj lenne. Az exes sztorinal peldaul akartam adni egy lehetoseges en nem elzarni kizarni az baratom(exem) eletebol valakit csak azert mert mar velem van es az exe a mult. A multja volt de ha neki fontos a masik es csak baratok akarnak maradni akkor nekem ebbe nincs beleszolasom nem tilthatok meg neki dolgokat meg megfojtani sem akartam es feltekeny sem volt biztam is benne. Kesobb is mindig ugy tunt mintha csak baratok lennenek. Kozben persze kiderult hogy hosszu ideig hazudott a szemembe. Az elso kapcsolatomban pl tenyleg annyira szeretve ereztem magam nagyon aranyos kedves srac volt az exem. Sok idot voltunk egyutt. Sosem gondoltam volna hogy fuvel faval mindegy kivel csak legyen valaki akit fuzogethet.
2018. ápr. 15. 15:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Az utolso eset meg egyszeri " baleset" volt de szamomra nem megbocsajthato es ha nem kerdezek ra vagy nem veszem eszre akkor tudom hogy meg mindig titokban tartana.
2018. ápr. 15. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:

oh, ez annyira dühítő lehet


nagyon együttérzek veled


semmiképp sem szabad magadat hibáztatnod.



és elhiszem, h. nehéz lehet újra bízni.


én is átmentem a húsdarálón.


velem úgy kavart egy pasi, h. nője volt, és én is elmondtam mindent a nőjének, de az meg engem hibáztatott, pedig semmiféle fizikai intimitást nem engedtem a pasijának, és én voltam az, aki visszaterelte hozzá, mégis én lettem a bűnbaknak, nem a félrekacsintós pasija.


ezzel csak azt akarom mondani, h. te értelmesebb vagy, mint az átlag, és nem maradtál egyikkel sem, miután kiderültek a dolgok.


ez tök pozitív, mert rengeteg a társfüggő szánalomnő, akik minden felett szemet hunynak.


egy önismereti terápia lehet, h. jót tenne.


illetve lehet, h. tartanod kéne kb. 1 év szünetet, és nem foglalkozni újabb jelöltekkel.


meg kell erősödnöd, meggyászolnod ezt a sok átverést, és ahhoz idő kell.

sok erőt

2018. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg végigzongoráztad, hogy mit ronthattál el, hogy odáig fajult a másik és objektíven (akár semleges személyek bevonásával is*) Te is úgy látod, hogy nem hibáztál olyat, hogy az ex-párjaid belemenjenek a félrekacsintásba (eleve szánalmas, ez is gagyi önigazoló duma, akkor inkább szakítson), akkor sajnos csak max. peched volt, hogy ilyeneket fogtál ki (ahogy nekem is?).

Bár mostanság elég sokat olvasgatok bevonzás témában, biztos lesznek olyanok akik lehülyéznek, de kezdem elfogadni az elméletet :O


Én is átéltem ezt már csak a másik oldalról, de levontam a konzekvenciákat és továbbléptem (nehezen, de tovább). Nem fogom feladni és nálam minden nő tiszta lappal indul. :)


*Én semleges nőket vontam be és megpróbáltam objektíven lefesteni, hogy miket rontottam/ronthattam el (van önkritikám, nem félek használni magammal szemben), ő miket stb. Lehet pasi aggyal kimaradt valami. Semlegest értem: itt GYK-n priviben pl. :)


Szerintem még bőven korai temetned a párkapcsolatos dolgot. :D Még fiatal vagy, ne add fel ilyen korán! Csak "bevonzod" már azt a normális fickót az életedbe. :)) Hajrá! :)

2018. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mérd fel jól az elején, hogy becsületes-e a másik. Beszélgetés közben sokszor kiderül valakiről, hogy mit gondol a hűségről, társasági eseményeken rendszeresen meglepődöm, ki hogy vélekedik pl. a megcsalásról.


Én a "harmadik" voltam legutóbb, sokáig udvaroltam egy nőnek, aki panaszkodott, hogy mindig megcsalják. Én csak rá vágytam és nem jöttem össze mással. Másik fiút választott, és megint megcsalták, amit nekem jött elpanaszolni. Akkor úgy éreztem, a megcsalt ember is tehet erről, mert választhatna becsületes társat is, de az nem kell.


Jól nézd meg tehát, hogy kit választasz, de azt is, hogy kit nem.

2018. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!