Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amikor megtudtad, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megtudtad, hogy megcsaltak, kire haragudtál jobban, a párodva vagy a szeretőre, vagy önmagadra?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 00:40
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
jav.: a párodRa
2018. ápr. 13. 00:41
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Magamra, hogy miért "pazaroltam" a szeretetemet, törődésemet és miért szavaztam bizalmat annak, aki aztán beletaposott a lelkembe. Haragudtam magamra, hogy nem korábban hagytam ott a francba, mikor még nem volt egyértelmű, csak kételyeim és megérzéseim voltak. Persze rá is haragudtam nagyon, de mivel nem vagyok bosszúálló, csak szép csendben próbáltam túlélni és felejteni.
2018. ápr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
52%
A saját szeretőmre. Mimt utóbb kiderült, párhuzamosan csaltuk egymást.
2018. ápr. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

A páromra, a szerető iránt egy csepp ellenszenvet nem éreztem, inkább sajnáltam, hogy szegény kiscsajt jól befűzte ez a s..ggfej.


Miután szétmentünk nem is lettek egy pár.

2018. ápr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én kétségbe voltam esve, hogy ilyenkor mit kell tenni? 19 éves voltam, első szerelem. Haragot nem éreztem, csak mérhetetlen szomorúságot.


Végül persze szakítás lett belőle.

2018. ápr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor csak a ferjemre,de utana mar a szeretore is.

Mert magas lovon ult,olyan stilusban uzengetett,h kinyilt tole a bicska a zsebemben..

Aztan hoppon maradt,mert magas lorol lehet nagyot esni.

2018. ápr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Először a volt feleségemre, aztán magamra hogy olyan hülye voltam annak idején amiért őt választottam.
2018. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Először a volt férjemre, majd a szeretőre. Miután egy pár lettek, akkor jobban a szeretőre, mióta sokat veszekszenek és egymást csak kihasználják, azóta egyikre sem.
2018. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A volt ferjemre h hogy tudott igy elarulni.A szereto egy affele tenyeres talpas parasztlany kategoria,es sosem voltam merges mert nem az l felelossege h a ferjem megcsalt o csak egy eszkoz volt. Nem jottek ossze miutan kidobtam,de meg mindig emlekszem a csaj aradozo es ferjemnek irt imeljere:-)


Azon pl az imelen konkretan besirtunk a rohogestol a baratokkal , es most is elmosolyodom, de komolyan ilyen duma h “edes draga bumerangom, most megyek Es maszturbalok a tukor elott “vagy valami hasonlo baromsag:-) Egyebkent hatalmas szivesseget tett mert ujrahazasodtam es boldog vagyok-mar reg nem haragszom ra sot kimondottan joban vagyunk.

2018. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
A szeretőmre haragudtam, aki a nejem barátnője volt. Lelkiismeret furdalása akkor múlt el, mikor rábeszélte a drágaságomat, hogy csaljon meg, még pasit is szerzett neki ehhez. Ja és a szeretőm meg dobott, "lecserélt" egy másikra... Ilyen az élet! :-)
2018. ápr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!