Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretőm elhagyná miattam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm elhagyná miattam a nejét, de én ezt nem akarom. Miért nem érti meg?

Figyelt kérdés

Szeretői kapcsolatnak indult, ő házas, én szingli- és az is akarok maradni.


Ő viszont belém szereetett, és elválna, habár 3 gyereke van a nőtől.


Jön, hogy költözzünk össze, legyen saját családunk.


Máfél éve vagyunk szeretők, és nekem ez megfelel. Tudom fura, mert a legtöbb szerető összeszarná magát a helyemben, hogy első nővé léhetne elő.


De én ilyen kötöttségektől mentes viszonyt akartam az elejétől fogva: wellness, szex, kirándulások, vacsik, ennyi.


Nem akarom mosni a gaytáját, nem akarok a felesége lenni, nem akarok vele együtt élni.


Halálosan meg van sértődve és szenved.



2018. máj. 6. 23:10
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
55%
Ma nem mész mosogatni Balázska?
2018. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

nem igaz rám, hogy elfogulatlan vagyok?

mert nem azt írtam végig, hogy én nem akarok tőle semmit?


ha az lenne, amit mondasz, akkor el lennék ájulva, hogy miattam kilép, és meg sem állnánk az oltárig, de ilyen terveim nekem nincsenek vele.



az viszont elhiszem, hogy a megcsalás topicban csípi pár ember szemét, pro és kontra, hogy egy férfi elhagyná a családját a szeretőért, mert szerelmes, de a szerető nem kér belőle.

2018. máj. 7. 08:54
 23/38 anonim ***** válasza:
83%

Te most csak áltatod magad.

Eddig fényezte az egódat, hogy te vagy a csúcsszuper top muci, aki annyira szép, szexi, és jó az ágyban, hogy a szeretője boldogan rúgja fel érte a házasságát.

Őszintén: hány évesek vagytok?

18 körül azért felfogja az ember, hogy a szerelem kevés. Enni kell, rezsit kell fizetni, és lakni kell valahol.

Te írod: van egy szép, tágas lakásod, gondolom nem a szél hordta össze.

Gondold végig, tárgyilagosan, hideg fejjel: milyen élet vár a szeretődre, ha beadja a válást, és te nem támogatod? Mennyiből élne havonta, hol és milyen színvonalon?

Fogadd el, hogy a lángoló szerelméhez igenis hozzájárul a lakásod. A házasság és a közös gyerek pedig összekötne titeket annyira, hogy ne tud kirakni az első vita után.

Elhiszem, hogy ez nem simogatja annyira az egódat, mint az, hogy ennyire megfogta a lábad köze, de felnőtt nőként ideje lenne elkezdeni reálisan gondolkodni.


Kérdés: neked ez csak szex, és túl sok a bonyodalom. Miért tartod vele még a kapcsolatot? Ennyire nem találsz helyette senkit, aki heti kétszer karbantartja a libidódat? Vagy annyira mégse igaz, hogy neked ő csak egy laza kapcsolat, és teljesen belezúgtál?

2018. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
63%

Amúgy tényleg?

Réd ki lenne irigy?

Mind a ketten az evolúciós fejlődés zsákutcái vagytok.:D

Amúgy a pasid nem akar egy fiatalabb nőt helyetted?

Amúgy mit szólnál,ha valamelyik gyereke lek...vázna?

Mert én simán megtenném.

Ha meg megpróbálnál kezet emelni rám,még be is törném az orrod.

A lényeg,hogy kiprovokálnám,hogy te üss először.

Jajj,és ha belegondolok,hogy milyen szép bokszoló orrod lenne utána.:D

Amúgy attól még hogy latin szavakat tűzdelsz bele a mondanivalódba,még nem leszel okosabb.

Hanem csak egy hatalmas douche....Looky...én is megtettem....xDDDDDDDDDDD

Amúgy meg hidd el,egy olyan férfi aki a neje háta mögött üzekedik,az téged is elhagyna.

Amúgy a feleségét ismered,hogy lelakott?

És akkor te mi vagy?

Kérdem ezt úgy,hogy heti 6-szor járok le edzőterembe.

Valószínű nem lennél nekem ellenfél.

Mármint szexiség kérdésében.

Annyira elkeseredett amúgy az írásod,de nyugi,találhatsz még hozzád hasonló vertebrae!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nélküli lényt.

Amúgy azt mindig meg akartam tudni.

A hozzád hasonló lélektelenek mit tennének ha egy házas kiszemeltjük elküld titeket a halál vérvörös .aszára?

2018. máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó vagyok...:)Az életben mindenben első.:D


Szóval...........őszintén?Miért hiszed,hogy te jobb vagy,mint a feleség?

A szeretők híresek arról,hogy nem feltétlenül néznek ki jobban mint a feleség,csak olcsóbban beszerezhetőek.

Akciósak.

Általában azokat hamar elkapkodják.

A deluxe meg sajnos drága...Hmmmmmmmmmmmmmmmmm:(

2018. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
72%

"ha az lenne, amit mondasz, akkor el lennék ájulva, hogy miattam kilép, és meg sem állnánk az oltárig, de ilyen terveim nekem nincsenek vele."


El is vagy ájulva kérdező, ha bevallod, ha nem.Különben nem született volna meg ez a kérdés...és már rég megoldottad volna a problémát a gyakori nélkül is.Tehát kidobtad volna a francba, ha tényleg olyan nyűg lenne ez a kapcsolat neked így.A bizonygatásaid, hogy de igenis mennyire "szerelmes" beléd ez a lény, pont nem arra utalnak, hogy nem vagy elájulva.Csak gondold végig magadban.

Lehet te is érzel valamit, csak képtelen vagy bevallani, még magadnak is.Ha nem éreznél, akkor kerestél volna már olyan férfit, akinek nem lenne gond egy kötöttségektől mentes szexkapcsolat, érzelmi teher nélkül.És ne próbáld meg azt elhitetni, hogy ezzel az emberrel nagyon jó a szex.Mással is lehetne ennyire jó, sőt jobb is!Csak ehhez ebből ki kéne lépni, de neked ez a jelek szerint valamiért nem fekszik.Vajon miért?

2018. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

jaj, hagyjatok már.

nem mondtam, hogy jobb vagyok, azt mondtam, megütöm a mércét, ez objektív tény, és az ő szemében nyilván,ha kilépne.

nagyon kicsinyesek vagytok, miközben azt osztjátok, hogy jobb vagyok-e, mint a feleség, meg hogy bizti nem szerelmes belém.

a magyar néplélek, ami irigy, rosszindulatú, ebben is megmutatkozik.

ő szeret, engem akar.

nézzetek magatokban, hogy vajon ez a tény titeket miért frusztrál, miért az ellenkezőjét akarjátok bebitzonyítani?

a kérdésem amúgy sem ez volt, hanem hogy kezeljem a helyzetet, ha nekem elég a szeretői státusz, és nem akarok hozzámenni.

2018. máj. 7. 12:15
 28/38 anonim ***** válasza:
85%
Ebben a sztoriban te vagy a LEG szánalomraméltóbb.Mi lesz pár év múlva veled szerinted?38F
2018. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
80%

Én ugyan nem voltam ilyen szituban, csak a körülöttem lévő ismerőseim példájából okosodtam. Az egyik haverom unta a feleségét a 2 gyerekkel és próbált ismerkedni a munkahelyén is. 3x váltott munkahelyet (nem emiatt), mindhárom helyen fűzött mindenkit, akinek nem volt farka. Aztán az utolsó munkahelyén összeszedett egy nőt aki végre leállt vele, majd dobbantott. Nem nagyon kelendő az olyan pasi, aki elhagyja a gyerekeit es a feleségét, maximum azoknak, akik tenyleg csak szexet akarnak (de ti vagytok kevesebben). A másik esetben meg a háromgyerekes anyuka tartott szeretőt, ahol a pasi szintén megigért neki mindent (közös élet, nyaralások stb). Abból sem lett semmi. Láttam még pár ilyen esetet és az a "tapasztalatom", hogy az ilyen sunyi emberek (férfiak és nők egyaránt) tenyleg mindent megígérnek csak hogy ne veszítsék el a szeretőt és sokáig tartson a viszony, hogy ne kelljen visszamenni az unalmas hétköznapokba.


Lehet nálatok más eset van, de akkor az az 1000-ből 1 eset, ami nagyon ritka.

2018. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
78%

Irigység?

Ugyan már...Én sírtam,mert annyira örültem,hogy valaki elvitte a lottó 5-öst,mert tudtam,hogy végre valakinek az élete jobbra válik.

Ha mi irigyek vagyunk,akkor te mi vagy?

Amikor más férje fa...án pörögsz,akkor te mi vagy?

Erre tudsz válaszolni?

Ha az asszony pofán verne,akkor mit tennél?

Óh..bárcsak az én apám lenne a szeretőd.

Úgy aláználak meg minden lehetséges módon,ahogy kell.

Nem rosszindulatból,hanem azért,mert anyámat bántottad.

Közvetetten,de bántottad.

Ja,és tennék róla,hogy mindenki tudja,hogy mit tettél.

Szingli pasikkal mi a baj?

Te is csak azoknak kellesz,akik már beleuntak a házasságukba.

Hát ilyen mércét könnyű megugrani.

Te max.a lécet ugrod meg.

Kíváncsi vagyok,te milyen formában kapod majd vissza.

2018. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!