Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretőm elhagyná miattam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm elhagyná miattam a nejét, de én ezt nem akarom. Miért nem érti meg?

Figyelt kérdés

Szeretői kapcsolatnak indult, ő házas, én szingli- és az is akarok maradni.


Ő viszont belém szereetett, és elválna, habár 3 gyereke van a nőtől.


Jön, hogy költözzünk össze, legyen saját családunk.


Máfél éve vagyunk szeretők, és nekem ez megfelel. Tudom fura, mert a legtöbb szerető összeszarná magát a helyemben, hogy első nővé léhetne elő.


De én ilyen kötöttségektől mentes viszonyt akartam az elejétől fogva: wellness, szex, kirándulások, vacsik, ennyi.


Nem akarom mosni a gaytáját, nem akarok a felesége lenni, nem akarok vele együtt élni.


Halálosan meg van sértődve és szenved.



2018. máj. 6. 23:10
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg szánalmas vagy!
2018. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
71%

Sok az ilyen kerdes

Rajzanak a ribik ?

2018. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
76%

Ezerszer leírtuk, hogy egyértelmű a megoldás: dobd ki. Csak te nem akarod megérteni.

Mit irigyeljünk? Hogy csak szexre se találsz egy normális pasit, és ha kivágod, sose találsz helyette mást, aki hajlandó megdugni?

Nem véletlenül nem szakítod meg vele a kapcsolatot. Most meg vársz itt valami varázslatra, hogy meg is maradjon a kúrópajti, és gatyát se kelljen mosni.

2018. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
80%
Egy szerencsétlen vagy, aki még egy normális pasit se tud összeszedni, csak egy idegileg lefáradt 3 gyerekes apucit, aki menekülne az otthoni felelősségtől. Erre nem verném a mellem, nem nagy teljesítmény.
2018. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
37%
Bizony a résztvevőknek tudnia kell, hogy mit lehet mit nem, ha a másik nem tudja, akkor figyelmeztetni kell...
2018. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
30%
Engem az fogott meg, hogy elvisz téged wellneszezni, kirándulni, vacsorázni? Hm. eddig én csak olyan szeretőkről hallottam ahol max. egy tábla csokit kapott a nő, úgy egy évben kétszer. Ja, válaszom: Ha nem akarsz vele szorosabb kapcsolatot mondd meg neki. Ha besértődik az az Ő baja, hiszen te nem kötődsz hozzá érzelmileg.
2018. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

Ez az egyik probléma a szeretői dolgokban, hogy az egyik fél egyszer csak elkezd többet látni benne, mint amennyi lehet.

Te világosan elmondtad, hol a határ... hiába sértődik bárhova. Nem őju

u az adu ász, ennyire kell, többre meg nem.

Kérdezd meg, hogy ezt felfogja-e, ha nem hát.. szerintem jegelnék vele mindenféle dolgot 1-2 hónapig, hátha megérti az alatt.

Te könnyebben találsz mást, mint ő.

2018. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
54%

"De én ilyen kötöttségektől mentes viszonyt akartam az elejétől fogva: wellness, szex, kirándulások, vacsik, ennyi."

Nekem biztos nem kellene ilyen haszonleső ribi.Volt benne részem.Csak a fasszom meg a lóvém kellett neki de ő nem tett a kapcsolatba semmit.Igaz jó volt vele dugni meg jól szoppott.De azt egy sima kurrva is tudja.El is küldtem a piccsába nem hogy családot alapítsak vele. :)

2018. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!