Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ha a párotok megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a párotok megcsal titeket, akkor az súlyosbító tényező, ha más nemzetiségű emberrel csalt meg?

Figyelt kérdés
Például arabbal, feketével, vagy ázsiaival. Ez számítana? Meg tudnátok bocsátani?

2018. máj. 17. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás az megcsalás
2018. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bocsátanám meg. És a bőrszíne nem érdekel.
2018. máj. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Heart of Darkness ***** válasza:
79%
Nem, nem érdekelne az sem ha földönkívülivel csalt meg.
2018. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne súlyosabb. Nem is értem miért lenne az.
2018. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sokan össze se jönnének olyan nővel, akinek már volt múltja más rasszú férfival. Ezért gondolom, hogy a megcsalásnál is súlyosbító tényező.
2018. máj. 17. 09:25
 6/15 Heart of Darkness ***** válasza:
46%
Aki ilyen miatt nem jönne össze egy nővel az egy rasszista állat.
2018. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Én testileg undorom a sötétebb bőrűektől.Egyszerűen semmi vonzót nem találok bennük, és a szagukat sem bírom.Ettől függetlenül ismerek belőlük olyanokat, akik emberileg normálisak, de akkor sem találom egyiket sem vonzónak.A romákkal ugyanígy vagyok.Nálam így súlyosbító körülmény.Lehet rasszistázni, de nem előítéletes vagyok velük szemben, csak testi érintkezés terén undorodok tőlük.
2018. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megcsal, vagy nem. Nincs súlyosbító tényező, vagy megbocsátás. Ha megcsal, kidobom, akárkivel is tette.
2018. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem, esetleg akkor, ha olyan dolog miatt csal meg, amit nem tudok megadni neki, pl az ázsiaiak selymes bőre.
2018. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem tirolban pincérkedsz? Ott a magyar nők félre mennek de alapigazság hogy magyar nőnek magyar férfi nem kell. Utálják. Ha van más akkor a másikat válasszák ez több éves tapasztalat.
2018. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!