Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most ez mit jelenthet? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelenthet? Elég bizarr.

Figyelt kérdés

Feleségem el szokott menni egy barátnőjéhez.

Gyakran túrkálok a szennyesben, mert járok futni és van, hogy bedobja oda ruhát, de mosva nincs, így kiveszem.

Feltűnt, hogy ha a barátnőjénél van, akkor az aznapi bugyi tiszta máz, valszeg benedvesedik vagy nem tudom.

Most féltékeny vagyok, hogy valszeg nem is a barátnőjénél van, hanem pasizik.

Ti mit gondoltok erről?


2018. júl. 14. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
87%

Most te minden egyes alkalommal átkutatod a szennyest, hogy megtaláld az aznapi bugyiját? És honnan tudod, hogy melyik volt rajta?


Undorító, hogy ennyire ellenőrizgeted!


És honnan tudod, hogy egyáltalán bármi is történt és nemcsak egy szimpla hétköznapi fehérfolyásról van szó?


Mielőtt bármivel is vádolod, akkor előbb bizonyosodj meg arról is, hogy a nem barinős napjain felvett bugyik milyenek.


Ja, és akkor ki is jelented, hogy sz..r a kapcsolatotok? Mert ezzel a viselkedéseddel azt csinálod.

2018. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 próbálokkedveslenni ***** válasza:
95%
Nekem csak annyi jut eszembe, hogy ha te futni jársz, akkor miért női bugyit keresel a szennyesben hozzá?
2018. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 A kérdező kommentje:

Igen, mindennap megnéztem, miután feltűnt.

Azért elég nehéz kimagyarázni, hogy mindig pont aznap.

2018. júl. 14. 15:24
 4/84 anonim ***** válasza:
67%

Hát akkor ez van. Fel lettél sz..rvazva. Sz..r ügy.


De arról, hogy a kapcsolatotok megromlott arról mind a ketten tehettek.


Ja, és mi van akkor ha éppen a barátnőjével csal téged? :D

2018. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit olvass utána, hogy milyen sok oka lehet a folyás ak, felfazas, akkor menses előtti napokon stb. Stb.
2018. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
37%

Azt, hogy ha neked van igazad, akkor a nejed nem csak gerintelen, de egy végtelenül ostoba nő is.

De már megbocsáss, egy embert sokkal okosabban, normálisabb körülmények között is le lehet buktatni, mint így, hogy a szennyesben turkálsz.

2018. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 A kérdező kommentje:

"De arról, hogy a kapcsolatotok megromlott arról mind a ketten tehettek."


Na jah, de mondjuk akkor szólni kellene, aztán mehet Isten hírével.

Szánalmas, ha valóban félre megy.

Majd legközelebb lekövetem vagy valami.

Sőt, meg is van mit fogok kitalálni.

2018. júl. 14. 15:30
 8/84 anonim ***** válasza:
100%
Miután elment, átmész a barátnőhöz és meglátod. Ennyi.
2018. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
78%
Azért ha csak sima folyása lenne akkor majd minden nap olyan lenne a bugyija. De így gyanús hogy csak akkor mikor "barátnőzik". Kövesd legközelebb vagy valami. Buktasd le.
2018. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ezt a feleségeddel kéne megbeszélned, de az is lehet, hogy te leszel majd dobva, amiért ilyeneket csinálsz, nem ő.

Nem kell rögtön azt feltételezni, hogy pasizik, csak mert maszatos a fehérneműje, elég sok mindentől nedvesedhet, elég egy gondolat hozzá.

2018. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!