Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most ez mit jelenthet? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelenthet? Elég bizarr.

Figyelt kérdés

Feleségem el szokott menni egy barátnőjéhez.

Gyakran túrkálok a szennyesben, mert járok futni és van, hogy bedobja oda ruhát, de mosva nincs, így kiveszem.

Feltűnt, hogy ha a barátnőjénél van, akkor az aznapi bugyi tiszta máz, valszeg benedvesedik vagy nem tudom.

Most féltékeny vagyok, hogy valszeg nem is a barátnőjénél van, hanem pasizik.

Ti mit gondoltok erről?


2018. júl. 14. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
69%

Ne foglalkozz a sok lejáratóval,sajnos nekem is ez volt az első nyom,ami miatt a feleségembe vetett 100%-os bizalmam megingott.Már régebben leírtam,de én is hasonlóan jártam .Tökéletesnek tűnő házasságban éltünk,teljes bizalom,rendes kommunikáció,felépítettük álmaink házát és megbeszéltük,hogy jöhet a gyerek is.Egyszer a fürdőszobában lévő szennyesruhatartóból kilógott a feleségem zoknija és én rendszerető,házias férj létemre bele akartam dobni,de amikor megfogtam,akkor vettem észre,hogy teljesen össze van ragadva az este ledobott bugyijával.Alig tudtam széttépni a két dolgot,és bizony látszott a kék bugyin egy óriási sárgásfehér folt.Azelőtt sose néztem a szennyes ruháit,mert a mosást általában a feleségem végezte,bár minden másban segítettem.

Egyből belémcsapott a villám:a feleségem megcsalt!!!!

Aztán próbáltam elhesegetni ezeket a gondolataimat,egy értelmes,tanult nő nem fekszik le gumi nélkül valakivel,pláne úgy ,hogy nem szed tablettát sem,mert a babatervezés miatt a hormonoknak ki kell ürülni a szervezetből.

Aztán csak nem hagyott nyugodni az eset,ezek után jobban odafigyeltem a feleségemre.Az esti beszélgetés során ismét meggyőzőtt arról,hogy mennyire utálja azokat az embereket,akik megcsalják a párjukat,ő sose tudna olyat tenni,előbb lezárná a kapcslatát,csak utána keresne új társat.

Aztán hirtelen sok nőgyógyászati problámája adódott,hpv fertőzés,seb a méhszájon és a babagyártó projekt 2 hónapig szünetelt,helyette a nőgyógyászt látogattuk a hpv miatt.

Aztán az egyik akalommal a vizsgálóban a paraván mögül gratulált nekem a doki,hogy apa leszek,mert a feleségem 5hetes terhes.Ekkor már 3 hónapja nem szexeltünk a betegsége miatt.

Amíg én tökéletesen megbíztam benne,ő egy két hetes fellángolás után egyszer lefeküdt egy barátjával.


Minden esetre ne hangoztasd,hogy a szennyesben mit találtál,ne legyél féltékeny,mert elárulod magadat és nem tudod lebuktatni,hanem járj nyitott szemmel,figyelj oda a feleségedre.

A naív emberekkel pedig ne foglalkozz,akik azt hiszik,hogy ha egy jó színésznőnek feltesznek egy kérdést,akkor fogják látni az arcán a hazugságot.

2018. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
100%
Mondtál már valamit a feleségednek? Mert, ha nem akkor egyenlőre szerintem ne is ameddig nem válik valami biztossá.
2018. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a nők csak jobban járnak ha az ilyen pasiktol megszabadulnak.
2018. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
54%
Járj utána!
2018. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
56%
Nincs semmi konkrét nyom de már készited a táskát,látszik h szereted ha az első nem biztos jelnél már dobod a kukába.. :(
2018. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
23%
Mazlim van h a ferjem nem turkal a szennyesben es fogalma sincs a noi folyasrol es hasonlo baromsagokrol, o kommunikal verbalisan, ha gyanuja van.
2018. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 A kérdező kommentje:

70% nem volt még elég?

Mi ez, ha nem vergődés?

2018. júl. 15. 16:53
 58/84 anonim ***** válasza:
Szereted a feleséged?
2018. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 A kérdező kommentje:

"Mazlim van h a ferjem"


Hát igen.

Már rég lebuktál volna mellettem.

2018. júl. 15. 17:10
 60/84 anonim ***** válasza:
78%

A kérdés elején számomra meg teljesen normálisnak tűntél, aki kicsit fel, hogy csalja az asszony.

Mostmar mást se csinálsz csak te vergődsz... valami nőutáló vagy?

2018. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!