Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most ez mit jelenthet? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelenthet? Elég bizarr.

Figyelt kérdés

Feleségem el szokott menni egy barátnőjéhez.

Gyakran túrkálok a szennyesben, mert járok futni és van, hogy bedobja oda ruhát, de mosva nincs, így kiveszem.

Feltűnt, hogy ha a barátnőjénél van, akkor az aznapi bugyi tiszta máz, valszeg benedvesedik vagy nem tudom.

Most féltékeny vagyok, hogy valszeg nem is a barátnőjénél van, hanem pasizik.

Ti mit gondoltok erről?


2018. júl. 14. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
55%
De a fontos a kapcsolat milyensége v a szexuális élet,de elártud h jo szar azzal a mondattal h ha szar lépjeb le,gondolom már intézi a lelépést.. Sejtettem h ilyen választ adsz,gondolom kb szét kell tenni szegénynek neked,én el se jutok ilyennel a második randiig..
2018. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt azért nem èrtem, mert nekem szexelés után sem olyan az alsóneműm. Utána általában megtörlöm magam (vagy lefürdök) és maximum csak nagyon kis "máz" kerül oda. Ahhoz, hogy olyan mennyiség legyen amit te írsz, nem is tudom mit és hogy kell csinálni...
2018. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne ugy tegyél rá pontot h a hiradoba is bekerüljön..
2018. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
63%

"Kit érdekel, hogy milyen a kapcsolat?

Ha nem tetszik, akkor lépjen le."


Igazi szerelmből kötött házasság a tiétek. Részemről nincs több kérdésem, mert amit akartam megtudtam.

2018. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, hogy mir tudtál meg. Kíváncsi vagyok.
2018. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
*mit
2018. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 A kérdező kommentje:

És nem tudják az ostobák elengedni.

Azért az tetszik, hogy a nagy párkapcsolati szakértő 82% valahogy a kérdésemre nem reagált.

Milyen fura....

Az meg külön szánalmas, ahogy próbálod itt legalizálni a félrelépést a 70%-os haveroddal, büszkék lehettek magatokra.

2018. júl. 14. 23:03
 38/84 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy többre nem fog telni... Ismét...
2018. júl. 14. 23:18
 39/84 anonim ***** válasza:
64%
Nem legalizája senki se a félrelépést,sose léptem félre kiléptem abbol ami szar volt mert nem vagyok mazochista,v kidobtam aki ugy áll hozzám h a bugyimat kell ellenőrizni. De ha ennyire fosol h félre lép az arra utal h neked vannak önértékelési problémáid és h otthon fix nem jo a kapcsolat,zárd be egy ketrecbe h se félre lépni se meglépni ne tudjon.. Sajnálom szegény nőt,mi vár rá..
2018. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 A kérdező kommentje:

"De ha ennyire fosol h félre lép az arra utal h neked vannak önértékelési problémáid"


Találtam egy nyomot.

Szal nem tudom miről beszélsz?

Jah, hogy egész nap itt sipítozol?

Miért?

Látszik, hogy nagyon fáj ez neked, hogy hétfőn műsor lesz.

Nem véletlenül, te is tudod nagyon jól, hogy honnan fúj a szél.

Csaltad a partnered, ezért a hiszti.

Másképp nem vergődnél ennyit.

2018. júl. 14. 23:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!