Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most ez mit jelenthet? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelenthet? Elég bizarr.

Figyelt kérdés

Feleségem el szokott menni egy barátnőjéhez.

Gyakran túrkálok a szennyesben, mert járok futni és van, hogy bedobja oda ruhát, de mosva nincs, így kiveszem.

Feltűnt, hogy ha a barátnőjénél van, akkor az aznapi bugyi tiszta máz, valszeg benedvesedik vagy nem tudom.

Most féltékeny vagyok, hogy valszeg nem is a barátnőjénél van, hanem pasizik.

Ti mit gondoltok erről?


2018. júl. 14. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
73%

Nekem vannak olyan napok amikor tok semmi nincs a bugyimon es van olyan amikor feher folyas, most akkor csalom a ferjem? Egyeblent igen, de szex utan a hotelben lezuhanyzom miutan hazajovok:-)

Szoval ez alapjan nem valoszinu h csal, a folyas emberenkent valtozik-ha a ferjem a szennyesben szagolgatna a bugyijaimat az jobban kiakasztana mint ha mondjuk megcsalna:-)

2018. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy még mindig nem bírod felfogni, hogy nem egy kis folyásról van szó.

Nem felfogom,minőségi a kapcsolat ahol a bugyit kell ellenőrizni..

2018. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
Minden esetre én kíváncsi vagyok a fejleményekre hogy mit fogsz megtudni hétfőn. Most nem tudom mit kell kiakadni hogy nézi a kérdező a bugyikat. Még ha ez neki nem is fétis de azért vannak ennél durvábbak. Engem érdekel hogy megcsal e feleséged.
2018. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg meglepődtök a kapcsolaton, mikor a kérdező a felvetésekre úgy reagál, hogy "Elég látványos a vergődésetek.". Megkérdeztem, hogy van-e bármilyen más jele annak, hogy esetleg megcsalja, és hogy amúgy milyen a lelki/szexuális életük, de egyik kérdésre se jött válasz. Itt a kérdező akarja mindenáron rábizonyítani a feleségére, hogy megcsalja, ami így felveti annak a lehetőségét is, hogy esetleg korábban ő maga csalta meg a feleségét.
2018. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 A kérdező kommentje:

Miért, szerinted ez nem vergődés, ami itt folyik?

Leírtam a kérdésben, hogy nem kis folyásról van szó.

Erre a sok ostoba mégis úgy reagált, mintha csak az lenne.

Szal ennyit arról, hogy ki mit akar bemagyarázni.

Valahogy az téged se zavar, igaz?

Választ meg pont ezért nem kaptál,

2018. júl. 14. 22:28
 26/84 anonim ***** válasza:
65%
Sajnálom szegény csajt..
2018. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 A kérdező kommentje:

Újabb kétségbeesett kapálózás.

Érdemi hozzászólás nulla, csak személyeskedésre telik..

2018. júl. 14. 22:33
 28/84 anonim ***** válasza:
71%
Milyen hozzászlást szeretnél. Ilyet h: Igen félkur mert ri nc.. Szerintem zárd be és akkor nem kell bugyingát lesni,itt veled van probléma,mert egy szot se irsz arrol h milyen a kapcsolatotok jo e a szex mindkét félnek,tudod a nőnek is kéne élvezni azt nem csak a pasinak..
2018. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
61%

@25: Továbbra is azon vagy, hogy amit kitaláltál azt arroganciával bizonygasd és még véletlenül se akarsz figyelembe venni mást. Vagy azt vártad, hogy kapod a helyeslő válaszokat? Igen, igen, tuti, hogy más tömködi, sőt, meg se fürdik utána, hanem hagyja, hogy este te takarítsd ki! Tényleg ezt vártad?

Amit te leírsz, az nagyon maximum gyanú, nem több.


Szóval még egyszer: van bármi más jele annak, hogy a feleséged esetleg megcsalna vagy sem? Milyen a lelki és a szexuális életeket?

2018. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 A kérdező kommentje:

Istenem :D

Kit érdekel, hogy milyen a kapcsolat?

Ha nem tetszik, akkor lépjen le.

Saját magadat járatod le azzal, ahogy játszod itt a nagy párkapcsolati szakértőt.

De írd még le vagy ötször hogy "csak egy kis folyás" meg "úristen, ez egy szar kapcsolat! 4!4!4".

Ennyire ostoba embereket, tökre lejön, hogy az zavar titeket, hogy nektek is van vaj a fületek mögött és ezzel a bugyis sztorival ti is megbuktatok volna.

További válaszokat nem kérek, hétfőn tetszik vagy sem, vergődés, kis folyás ide vagy oda, pontot teszünk a dolog végére.

2018. júl. 14. 22:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!