Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most ez mit jelenthet? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelenthet? Elég bizarr.

Figyelt kérdés

Feleségem el szokott menni egy barátnőjéhez.

Gyakran túrkálok a szennyesben, mert járok futni és van, hogy bedobja oda ruhát, de mosva nincs, így kiveszem.

Feltűnt, hogy ha a barátnőjénél van, akkor az aznapi bugyi tiszta máz, valszeg benedvesedik vagy nem tudom.

Most féltékeny vagyok, hogy valszeg nem is a barátnőjénél van, hanem pasizik.

Ti mit gondoltok erről?


2018. júl. 14. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy a 9-es személyében végre valaki fel bírta fogni :D

Nem rossz arány.

Hétfőn megy legközelebb, akkor minden kiderül.

2018. júl. 14. 15:48
 12/84 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudod kovetni vagy megkerni egy baratot hogy nezze meg hova megy?
2018. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eddig nem kérdezték meg, akkor én megteszem: van bármi más arra utaló jel, hogy félrelép? Kapcsolatotok lelki és szexuális téren is rendben van?
2018. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
68%
Szép kapcsolat lehetett eddig is,nem csoda h egyeseket felszarvaznak,amit nem kap meg otthon,törödés stb megkleresi ott ahol megkapja. De a felszarvazott csak a bugyiban turkál magába nem nézne..
2018. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
77%

Hát hallod, ritka gusztustalan ember lehetsz. Én is járok futni, nem keveset, tudom milyen egy futós cucc futás után. Bűzlik :D Nincs az a pénz amiért mégegyszer felvenném, nemhogy a szennyesből túrjam ki. Az meg hogy a feleséged bugyijait nézegeted, no komment...

Honnan tudod épp melyik volt rajta aznap amikor barátnőzött? Mindennap nézegeted? Undorító vagy, már bocs...

2018. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
75%

Jaj hagyjátok már ezt a szennyest vissza veszi. Ezt a kérdező körítésnek írta le, nyilván a bugyi után keresgél.


Szóval van más jel is? Milyen a kapcsolatotok?

Csak akkor ilyen a bugyija amikor barátnőhöz megy? A legtöbb nőnek van fehérfojása..

2018. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
4%
Kamu.Biológia 1-es.Agyi szint : nulla.
2018. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Elég látványos a vergődésetek.

Ahogy írtam, hétfőn minden kiderül, szal kár a gőzért.

2018. júl. 14. 19:21
 19/84 anonim ***** válasza:
84%
Látványosan vergődünk, mem is te vegődsz akinek a bugyikban kell turnia.. Nem rajtunk kell ám leverni a saját nyomorodat,én simán lelépnék attol a ki a bugyimat vizsgálgatja és egy folyásra igy bekattan.,.
2018. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy még mindig nem bírod felfogni, hogy nem egy kis folyásról van szó.

Hihetetlen :)

2018. júl. 14. 19:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!