Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most ez mit jelenthet? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelenthet? Elég bizarr.

Figyelt kérdés

Feleségem el szokott menni egy barátnőjéhez.

Gyakran túrkálok a szennyesben, mert járok futni és van, hogy bedobja oda ruhát, de mosva nincs, így kiveszem.

Feltűnt, hogy ha a barátnőjénél van, akkor az aznapi bugyi tiszta máz, valszeg benedvesedik vagy nem tudom.

Most féltékeny vagyok, hogy valszeg nem is a barátnőjénél van, hanem pasizik.

Ti mit gondoltok erről?


2018. júl. 14. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 A kérdező kommentje:

Talán, ha egyes hozzászólók nem húznának fel.

Kérlek magyarázd el, hogy:

Miért lett kiszínezve a történet?

Miért kell 28* leírni, hogy így meg úgy bla bla

Ajánlom figyelmedbe a 70%-os hozzászólót.

2018. júl. 15. 17:23
 62/84 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hétköznapi stílusod ilyen akkor lehet épp ezt unta meg..


Kérdeztem, hogy van más jele a félrelépésének? Gyanúsan sokat jár barátnőzni, megromlott a ti kapcsolatotok mostanában, stb?

Mondtál már valamit neki erről a gyanúdról?


Semmire nem tudsz válaszolni, a kérdés végére már nem is a házasságoddal vagy elfoglalva, hanem a válaszadókra fújsz... ha a problémákat így oldod meg akkor igen, ha most nem is, de félre fog lépni a feleséged... egy normális hozzászólásra se reagáltál..

2018. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy te se fogsz válaszolni :)
2018. júl. 15. 18:59
 64/84 anonim ***** válasza:
83%
A kérdező fusztrált és ránk fuj.. De arra h milyen kapcsolatuk? Van e otthon szex,nem ohajt válaszolni, árulkodo..
2018. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
56%

56-os vagyok, kerdezo


Nem buktam volna le mert kapasbol nem mennek olyan pasihoz mint te-csak ferfiak johetnek szoba, ergo alapbol kiesel az eselyesek korebol.

2018. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
Te milyennek látod?
2018. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a nejed-barátnőd itt van, nem véletlenül volt ez a felbuzdulás itt a kérdésednél kérdező. A nyakamat tenném rá, hogy hétfőn nem megy sehová:)
2018. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
27%
Miért barátnőzik annyit amúgy? Mi fél évben egyszer ha tudunk találkozni.
2018. júl. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
65%

Az elején még sajnáltalak.

Azt mindenképp leírom, ami eszembe jutott az első oldal olvasása után.

Nem értem némelyik válaszolót, ha talál valaki egy gyanús jelet, miért ne nézelődhetne ott tovább? Hát hogy máshogy derülne ki, ha nem kutakodna?

Az én példám ezt tökéletesen mutatja. Bár fordított felállás, de ugyanígy kezdődött. Ugye, én mosom a ruhákat, ő mindig valahol eldobálta a szennyesét és összegyűrve hevert. Én úgy mosok, hogy a zoknit, alsógatyát, nadrágot normálisan fordítva dobom be a gépbe, így az övét mindig igazítani kellett előtte és egyszer csak megláttam, hogy foltos az alsógatyája egy kimaradós este után. Aztán nem szóltam, csak figyeltem, hogy miben változott a viselkedése és hogy többször is olyan lesz-e a gatya. És rendszerint olyan volt, amikor elment valahova: karácsonyi céges buli, kollégákkal sörözés, stb. És igen, utána már direkt néztem meg, nem értem miért van ezért a kérdezőnek beszólva? Ha én nem figyeltem volna erre oda, akkor nem biztos hogy ennyire biztos lettem volna abban, hogy megcsal, mert amúgy nagy színész a drága.

Bár az is igaz, hogy azért ha egy pasinak foltos az alsója, az azért árulkodóbb, mint egy nőnek, nekem is van hogy van folyásom, aztán nincs...

Szóval az elején még ki akartam állni melletted kérdező, de aki ilyen stílusú, az megérdemli, hogy elhagyják. Valószínűleg egy nárcisztikus barom vagy és terrorizálod amúgy is őt. Lehet, hogy fél lépni mellőled, de vágyik egy megértő társra, amit benned tuti nem talál meg.

2018. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
Mivolt csal az asszony? Kiváncsi vagyok
2018. júl. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!