Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A terhesség miatt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhesség miatt vagyok megőrülve?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt a párommal. Van 1,5 éves kislányunk és októberben születik a kisfiúnk. Holnap a legjobb barátja legénybúcsújába megy. Veszélyeztett terhes vagyok, hónapok óta nem szexelhetünk, máshogy kielégítem persze, csak nekem van tiltva minden formája. Valamiért elkezdtem görcsölni rajta, hogy holnap a legénybúcsún lesz egy gyönyörű testű táncoslány és mi van ha lenne lehetősége valamit tenni.... Sose voltak ilyen gondolataim, nem is adott rá okot, de valamiért rámtört a féltékenység... mit tegyek?? Miért vagyok ilyen hülye? Persze Neki nem mondom ezeket az “okos” gondolataimat...
2018. aug. 3. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
...lehet hogy ott sem volt...!
2018. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Vártam már az ilyen kommentet😅. Képzeld még videótelefonáltunk is, a lánybúcsúsokkal is találkoztak, ahol vannak barátnőim és mindenki ott lesz az esküvőn, akiket 10 éve ismerek. Ha ennek ellenére mégsem volt ott, akkor baromi ügyes😅.
2018. aug. 5. 21:09
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted nem lehet később oda érni, vagy hamarabb elmenni valahova, de addig mégis megjelenni az alibi miatt? Ugyan ugyan...
2018. aug. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

jajj hagyjuk mar utolso!!

Ha annyira megakarna csalni nem ilyen ürügyet talal ki.

meg ha mar összejöb az este nem sietne haza...

kerdezö ne foglalkozz vele

biztos h ott volt,csak nehany ember szeret itt kombinalni

2018. aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ennyire nem vagyok paranoias😅. Ha lemegy Szegedre megcsalni Budapestről, ahol még életében nem volt és onnan elmegy egy másik városba vagy bárhova nőzni akkor hajrá😅. Ha ilyenek jutnánank eszembe, akkor ilyen alapon már arra is gondolnék, hogy itt Pesten is van szeretője.
2018. aug. 6. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!