Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szerető, a harmadik fél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerető, a harmadik fél a rossz? Ha igen, milyen okokból szerintetek?

Figyelt kérdés
Azon túl, hogy miért megy bele házas emberrel.. De nem ő fogadott hűséget, nem?
2018. aug. 15. 00:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Attól még lehetne gerince. Ha nem tud arról, hogy az adott embernek párja van, akkor nincs vele baj, de a többség sajnos tudja. És onnantól azonos szinten van a megcsalóval.


Kivéve, ha a megcsalt valami diktátorjellem, de azért nem mindig ez van.

2018. aug. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha a szerető tudja, hogy szeretői "státuszban" van, akkor ő sem valami gerinces ember.

Nem "rossz" ember, csak nem vall túl sok tartásra, önbecsülésre, hogy asszisztál egy ilyen volumenű hazugsághoz.


Viszont, "hibásnak" én mindig azt a felet tartom, aki megszegte az ígéretét amit a "párjának" tett. Ezen nincs sok magyaráznivaló :)

2018. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem is. Annyi kiéhezett farok rohangál mindenfelé, mégis mindig az kell aki már foglalt. Van egy maroknyi ipse ebben az országba aztán azok krják az összes nőt, egy olyan kb 100 ugyanaz a pali, mert mindenki annak a ..ra akaszkodik rá.
2018. aug. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem, nem ő csal meg bárkit is.
2018. aug. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez ugyanolyan elméleti kérdés, hogy a felbujtót miért ítélik el, hisz ő nem csinált semmit, csak rávette a másikat.

A legtöbb szerető nagyon is tudja, hogy a másik foglalt, és nem ritka, hogy pont ez izgatja az egészben. Megtesz mindent, hogy el tudja csábítani a foglalt kiszemeltjét. Férfiben és nőben is bőven akad ilyen.

Nem mondja azt senki, hogy egyedül ő a hibás, és neki kell őrködnie más házassága felett, de azért ne mondjuk már azt se, hogy teljesen ártatlan, és nem tehet semmiről.

Az a másik típus, aki hagyja magát átverni. Akit a foglalt szed fel, ő meg benyeli a szokásos süket dumát, hogy boldogtalan, gyengédségre vàgyik, el fog érte válni, stb. Érdekes módon ők se egyszer futnak bele ebbe a pofonba, valahogy mégse érzik magukat hibásnak, mikor keselyűként arra várnak, hogy mikor sikerül végre kipattintani a másikat, gyerekkel együtt, hogy ő költözhessen a helyükre. Minő felfedezés, 90%-ban olyan házas emberbe szeretnek bele, akinek jó az anyagi helyzete. Véletlenül. Mindig csak véletlenül. Ez a típus kizárólag nő szokott lenni.

Az életben mindennek oka van. Annak is, ha valaki mindig foglalt emberbe gabalyodik bele.


Érdekes módon az sose kérdés, hogy akit megcsalnak, és nem is tud róla (egy darabig), az vajon hibás-e. Az mindig tehet róla, aki a kapcsolatba öli az energiáját, és nem szeretőt keres, holott pont ugyanolyan xar a házassága, mint annak, aki megcsalja.

2018. aug. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem nagy dícsőség szeretőnek lenni, és ez a ki fogadott hűséget, ki nem...hát..ebben a helyzetben nincs jelentősége, hiszen a szerető tudatosan közé áll két embernek, tehát rásegít arra, sőt, néha Ő kezdeményez,hogy a hűségesküt megszegje a másik.


Nem hiszem,hogy egy független szerető nem vágyik titkon arra,hogy elcsábítsa a másikat végleges jelleggel. Kizárt,hogy megelégszik hosszútávon a szeretői státusszal.

2018. aug. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Én, egyetlen szeretőmön sem éreztem, hogy rossz lenne, különben nem lett volna a szeretőm.
2018. aug. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem ő fogadott hűséget, de valahol alapvető elvárás lenne, hogy ne bántsunk másokat. Akár szó szerint, akár képletesen.
2018. aug. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem a szeretot kell hibaztatni, az ex ferjem megcsalt de egy percig sem voltam merges a szeretore, nem o tartozik huseggel.
2018. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy a párom tartozik nekem hűséggel, ezért ő lenne az elsődleges, akire haragszom.


Viszont a saját értékrendem szerint nekem nem fér bele, hogy valaki szeretője legyek. Ígérhet bárki bármit, nem vagyok hajlandó azt a határt átlépni, amikor már nem tudok nyugodt szívvel tükörbe nézni.


Egyebekiránt meg mindenki magánügye, hogy neki hol van ez a határ vagy hol nincs.

2018. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!