Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szerető, a harmadik fél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerető, a harmadik fél a rossz? Ha igen, milyen okokból szerintetek?

Figyelt kérdés
Azon túl, hogy miért megy bele házas emberrel.. De nem ő fogadott hűséget, nem?
2018. aug. 15. 00:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én akkor haragudnék a szeretőre, ha ismernénk. Szomszéd, a kisboltba a pénztáros stb... akinek volt pofája még velem jópofizni amellett, hogy a férjemmel d..nak.

Ha nem ismerném még látásból se akkor szerintem nem tudna haragot kiváltani belőlem. A férjem annál jobban.

2018. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nézd...


A szerető az egy egyedülálló fél, neki teljesen mindegy, hogy az illető hölgy vagy férfi megcsalja e vele a társát.


gerinces e vagy sem tökmindegy. Neki jó.

2018. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
29%

Most jöhetnek a szövegek a szeretőktől, hogy ez nem így van, blablabla, de 90% ban a szerető erősen profitál a 10-20-30 évveMégis l idősebb pasitól. Szerintem a szerető egy ugyanolyan aljas patkány, mint a megcsaló aki megcsalja a párját. Mert a legtöbbször ismeretségi körből van, nem feltétlenül munkahelyről, hanem ismerős, barát. belemegy a szeretői szerepbe. A megcsaló mindig ugynazzal a szöveggel jön (megromlott a házasságom,vagy válófélben vagyok), mégsem válik. A szerető a mai világban tájékozódhatna amielőtt belemegy egy ilyen kapcsolatba, de nem teszi, mert legbelül tudja, hogy ez nem igaz, de annyira jó elhinni a hazugságokat és kihívás megkaparintani más pasiját (ez főleg a nőkre igaz), mert valjuk be az aki szeretőt tud tartani annak pénze is van, (hanem csak szex kapcsolat lenne) és fent tud tartani egy ilyen viszonyt és a szeretőt el is kell tartani, mert a szertősdi főleg erről szól. A férfiak tudják ezt, hogy kárpótolni kell a szeretőt a szexért, mert olyan szexet kapnak amit otthon nem kapnának me

g. A szerető is tisztában van ezzel, nemhiába rinyálnak annyit, nagyon is tisztában vannak ezzel és ki is használják ezt mind. Mert nekem ne mondja senki azt, hogy ameddig szerető volt nem kapott semmit a pasitól. Olyan storykat ismerek, szeretőket is ismerek és engem is többször megkörnyékeztek, de én soha nem mennék bele ilyen kapcsolatba. És nagyon érdekes, de mindig pénzes pasik voltak és az is érdekes, hogy a szeretők akiket ismerek csak kaptak és kaptak és kaptak. Szerintem igenis szar alak a szerető, ugyanúgy, mint a megcsaló, mert pontosan tudja, hogy a megcsalónak van kapcsolata, de ő így is benne marad ebben a szarban, sőt sok szerető borít is, hadd tudja meg a megcsaltnak a párja, hadd tegye tönkre azt ami amúgy is már süllyedőben van, hátha így megszerzi a "hőn áhított patkányt" aki ahelyett, hogy mepróbálná megjavítani a süllyedő hajót,

még rá is tesz egy lapáttal úgy, hogy megalázza azt az embert akivel annak idején szerelemből összeházasodtak

2018. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hadd tudja meg a megcsalónak a párja (javítva)
2018. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!