Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hazaérve az fogadott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazaérve az fogadott, hogy apám egy fiatal nővel szexel. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Valószínűleg valami egyetemista lehet akit anyagilag támogat. Mind 1 nem is ez a lényeg... 62 éves létére képes egy olyan nővel együttlenni aki majdnem az unokája lehetne. Nekem ettől felfordul a gyomrom, meg persze attól is, hogy édesanyámmal ezt teszi. Amúgy Nyilván nem számított rá, hogy idő előtt hazaérek. Úgy volt hogy csak 3 nap múlva megyek haza, de máshogy alakult a dolog. Anya meg éjszakás műszakban volt, mert ápolónő. Mégis nagy bátorság kellett hozzá, hogy otthon az ágyukba kefélje a nőt. El akarom mondani, de nem tudom milyen lenne anya reakciója. Lehet, hogy nagyon kibukna mert nagyon féltékeny típus a mai napig, pedig már lassan 30 éve együtt vannak. Inkább hallgassam el? Mi a jó döntés szerintetek?
2018. aug. 17. 11:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
9%
Ezt a kérdést küldeném "a nincs férfitöbblet" hangoztatóinak.
2018. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Én is nagyon haragszom rá elhihetitek. Én csak anyát féltem, hogy nagyon ki lesz borulva. Ő egy nagyon érzékeny nő. Nővéremnek már elmondtam, de ő nagyon apás volt mindig így még ebben a helyzetben is mellette áll.
2018. aug. 17. 12:33
 13/35 anonim ***** válasza:
77%
akkor nemond el anyádnak,hagyd had éljen hamis házasságban,hazugságban,és aludj nyugodtan.
2018. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
90%
Anyádnak joga van tudni, főleg ha valóban pénzeli a szutykot, a KÖZÖS pénzükből..
2018. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen szólnék anyámnak. Undorító, hogy apád képes erre, miközben édesanyád a lelkét kiteszi és ezt a rohadt nehéz ápolói munkát végzi.
2018. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
9%

Vajon hogy veszi a bátorságot bármelyikőtök is, hogy beleszoljon a másik életébe?

Az jogosít fel, hogy családtag?

Nincs jogotok beleszólni!

Vagy akkor is tartjátok a gyertyát, vagy szoltok a muternak, hogy okés dolgozol sokat, fáradt vagy, de legalább három havonta szexelhetnél faterral?!

Vagy legalább a születésnapján lecuppanthatnád?

Vagy esetleg azt is vélni tudjátok, hogy anyuci nightingale, és sok beteggel "játszadozik"?

Szóval kedves kérdező, nem szólnék bele a helyedben!

Az is lehet, hogy nyílt kapcsolatban élnek, csak te nem tudsz róla.

2018. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
4%

Egyébként is csak az féltékeny aki képes megtenni!

Ha én nem vagyok megcsalós típus, nem feltételezem a másikról, hogy megcsal!

Ez így működik...

2018. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
93%

Én nem tartanám titokban, nem csak a megcsalás miatt, hanem a pénz miatt is, ami így kifolyik a közös családi kasszából. Aztán hogy onnantól hogyan oldják meg, az már az ő dolguk.


(*** a férfitöbbletes válaszolónak meg csak annyit üzenek, hogy csak mert sok férfinak kortól függetlenül az egyetemista friss husira áll fel, még nincs férfitöbblet)

2018. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
11%

"Undorító, hogy apád képes erre"

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik...


"nyuci nightingale, és sok beteggel "játszadozik"

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik...


Egy kis tükör nektek :D :D :D

Szerencsére nem a pontszámok miatt járok ide, hanem a sok beteg arcnak segíteni :D

Kicsit meg vagytok ferdülve, mert az is lehet teljesen külön kasszán vannak, a fater pedig azt fizet magának amit csak akar, főleg ha nyílt kapcsolatban élnek!

Gusztustalan vagy sem, mások által elfogadott vagy sem, a tény az tény!

Semmit nem tudtok az egészről, ahogyan a kérdező sem!

Lehet inkább Anyucival kezdeném a beszélgetést: Minden rendben köztetek?

Miért kislányom?

Mert mostanában többen hallak titeket veszekedni...

És enyelegni sem látlak mostanában titeket...

Anyu neked van valakid? Csak őszintén...

Lehet meglepődnél kedves kérdező!

2018. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
94%

Ki fontosabb?

Anyud v apud??

Ha nem szolsz es kiderul az egesz(mert kifog foleg h biztos nem csak ezzel a csajjal-sot nem is biztos h ez az elso ilyen kapcsolata)

Ha kiderul anyukad rad is haragudni fog!Nem csak a ferje de a gyerekei sem oszintek vele

en 18eves voltam mikor megtudtam h anyam csalja apamat

anyam eleg heves vermersekletu no volt,feltem tole

volt h ram hivatkozva ment el a palijahoz.

Rettegtem ha kiderul h tudtam apammal milyen lesz a kapcsolat

1evvel kesobb kiderult

Apam a mai napig nem tudja megbocsatani h sem en se a hugom nem szoltunk sot volt h a szemebe hazudtunk

jo a viszonyunk apankal de benne van a tuske

es teljesen megertem...

2018. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!