Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hazaérve az fogadott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazaérve az fogadott, hogy apám egy fiatal nővel szexel. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Valószínűleg valami egyetemista lehet akit anyagilag támogat. Mind 1 nem is ez a lényeg... 62 éves létére képes egy olyan nővel együttlenni aki majdnem az unokája lehetne. Nekem ettől felfordul a gyomrom, meg persze attól is, hogy édesanyámmal ezt teszi. Amúgy Nyilván nem számított rá, hogy idő előtt hazaérek. Úgy volt hogy csak 3 nap múlva megyek haza, de máshogy alakult a dolog. Anya meg éjszakás műszakban volt, mert ápolónő. Mégis nagy bátorság kellett hozzá, hogy otthon az ágyukba kefélje a nőt. El akarom mondani, de nem tudom milyen lenne anya reakciója. Lehet, hogy nagyon kibukna mert nagyon féltékeny típus a mai napig, pedig már lassan 30 éve együtt vannak. Inkább hallgassam el? Mi a jó döntés szerintetek?
2018. aug. 17. 11:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
51%

#19

Ha házasok, akkor nincs olyan, hogy "külön kassza"...

Egy családtagnak meg hadd legyen már köze a családja dolgaihoz pls...

2018. aug. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
12%

#29:

Az a baj, hogy...

1. Az egész mondanivalóból kiragadtál egy mondatot

2. az itt válaszolónak nagyon de nagyon kevés a tapasztalata.

Akkor most leírom neked, hogy 41 évesen miket tapasztaltam jó?

1. A nyitott kapcsolatot már írtam, az ismerettségi körömben volt rá példa, ahol a gyerekek 19 éves korukig semmit nem sejtettek, tudtak!


2. Az egyik fél beteg volt, megengedte a másik félnek, hogy félremehet, de pár kitétel volt...

pl: ne tudjun róla (kicsi lánya szalad elmondani anyucinak..., gratulálok)


3. Anyucit megbosszulta apuci...


4. Ha bármelyik családtag csak úgy félrebaszik, az magánügy és nem családi ügy!

két ember magánügye ha tetszik a gyereknek ha nem!

Bele nem szólhat, de elbeszélgetni azért el lehet.

például esetünkben nyugodtan kezdeményezhet beszélgetést apuval, hogy miért tette.

Az indok ha tetszik ha nem, akkor sem szólhat bele a gyerek.

Annak ellenére így gondolom, hogy nekem 14 év házasságom repült el durva megcsalás miatt, de ha a gyerekem mondaná el akkor megharagudnék rá.


1. Bár bizalom kérdése, de egy ilyen szituáció van annyira bizalmas, hogy vissza lehessen élni vele. (fater, igazolhatsz 3 napot..., fater, vágj hozzám egy 30-ast mert a legjobb cipőt akarom megvenni... ...stb)


2. Lehet csak össze akar ugrasztani minket valami miatt, lehet nem is úgy látta.... (én ezt nem tudhatom...)

2018. aug. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
12%

31#:

Miből gondolod, hogy azért mert ti egy kasszán vagytok, más nem lehet külön kasszán?

Mi is egy kasszán vagyunk, de sok ismerős van akik külön kasszán vannak.

Főleg ott ahol az egyik fél jelentősen többet keres!

Nem egy ilyen ismerősöm van!

2018. aug. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
51%

#33

Az megvan, hogy házasságban minden vagyon közös? Persze lehet kotlani a pénzkupacon mint kiskakas a szemétdombon, de akárhova rakod, KÖZÖS VAGYON. Csak jelképesen lehet max külön, de akkor is a közös pénzük.

2018. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
40%

#34:

Nem akarlak elkeseríteni, és hiába nyomkodod a lefele kezecskét, a közös vagyon az amit hivatalosan, házasság kötése után együtt szereznek/tek.


1. Mivel ebben a kérdésben halvány lila fingod nincs miből költ apuci, teljesen nem releváns


2. hivatalos a bejelentett fizetés, az az ha hivatalosan be van jelentve a munkahelyre alapbérre, de 800-at visz haza, törvényileg nem releváns, nem bizonbyítható, így bukta.


Szóval lehet Nagyi örökségét költi, nagyon nem lehet tudi.

Már ha egyáltalán bármit is költ, mert semmi nem biztos, lehet egyszerű szerető.

Az a baj, és én azon akadtam ki, hogy teljes tudatlansággal adtok tanácsot!

Ezért írtam, hogy előbb minden fenyegetőzés nélkül elbeszélgetnék apucival, de mindentől függetlenül mint gyerek az egészhez semmi köze!

2018. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!