Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hazaérve az fogadott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazaérve az fogadott, hogy apám egy fiatal nővel szexel. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Valószínűleg valami egyetemista lehet akit anyagilag támogat. Mind 1 nem is ez a lényeg... 62 éves létére képes egy olyan nővel együttlenni aki majdnem az unokája lehetne. Nekem ettől felfordul a gyomrom, meg persze attól is, hogy édesanyámmal ezt teszi. Amúgy Nyilván nem számított rá, hogy idő előtt hazaérek. Úgy volt hogy csak 3 nap múlva megyek haza, de máshogy alakult a dolog. Anya meg éjszakás műszakban volt, mert ápolónő. Mégis nagy bátorság kellett hozzá, hogy otthon az ágyukba kefélje a nőt. El akarom mondani, de nem tudom milyen lenne anya reakciója. Lehet, hogy nagyon kibukna mert nagyon féltékeny típus a mai napig, pedig már lassan 30 éve együtt vannak. Inkább hallgassam el? Mi a jó döntés szerintetek?
2018. aug. 17. 11:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
92%
Egyetlen olyan ember van akitől iszonyat nagy árulás lenne ha nem mondaná el nekem az pedig a gyerekem.Ha meg tudnám,hogy a férjem félremegy,és a gyerekünk tudja és nem szól,nem is tudom mit csinálnék,de iszonyatosan fájna...
2018. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
A nővérem nagyon kedvesen azt javasolta nekem az előbb, hogy ne kavarjam a sz*rt. Szinte már rám akarja húzni az egész dolgot mintha az én hibám lenne. Hogy lehet ennyire elfogult apámmal?
2018. aug. 17. 15:25
 23/35 anonim ***** válasza:
76%

A noveredbol meg azt is kinezem majd ha kiderul rad haeitja h te nem akartad elmondani!

Nem irigyellek azert ilyen csaladot?

Beszelj apaddal...

Aztan kerdezd meg mi merre hany meter.

Vagy szede ra valljon el

gondolom eleg idosek vagytok h feldolgozzatok a valasz nem?

Anyud is normalis eletet elhet egyedul v uj tarsal.

Es apad is kurogathatja az egyetemista “unokajat”

2018. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
45%
*feldolgozzatok a vàlàst
2018. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
86%

Ok meglattak?

Tudja apad,hogy tudod mit muvelt?

Azert ez nem semmi....sajnalom.

Az ember azt hinne,62 evesen mar beno a feje lagya...sokan mar szexelni se tudnak,meg 50-55 korul se...

Nehez dolog,de szerintem is mondd el anyukadnak.

Arulas lenne,ha ha hallgatnal.

2018. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
17%
Kíméld meg anyukádat a szenvedéstől, de apádat figyelmeztesd, hogy tudsz róla.
2018. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
31%
Azért ez nem egyszerű helyzet. 30 éve együtt vannak, gondolom anyukád is 60 felé közeledik. Nem hiszem, hogy olyan könnyen ki tudna lépni ebből a házasságból. 60 évesen, ápolónői fizetésből új életet kezdeni....Szóval ha elmondod, akkor anyukád mit fog tenni? El tud válni? Vagy csendesen, megalázva, szenvedve eléldegél apukád mellett?
2018. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
81%
Először apáddal beszélj, és közöld vele, hogy vagy ő mondja el, vagy te. De ne hagyd, hogy tovább hazudjon édesanyádnak, mert ha nem lépsz semmit, akkor támogatod azt, hogy átverje, megalázza őt az apád. Utána majd ők döntenek, hogy mit kezdenek ezzel a helyzettel, de legalább a lehetőséget megadod édesanyádnak, hogy ő maga határozhasson róla.
2018. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
81%

"Vagy akkor is tartjátok a gyertyát, vagy szoltok a muternak, hogy okés dolgozol sokat, fáradt vagy, de legalább három havonta szexelhetnél faterral?!"


honnan veszed hogy nem szexelnek? ha pedig tényleg így van, attól még nem kell félrekúrni. ha a barátomtól nem kapok meg valamit, akkor szólok, hogy nekem ez kell, legyen szíves megadni. ha elutasítja, akkor meggondolom hogy így is jó-e nekem, tudok-e élni nélküle. ha igen, akkor elfogadom. ha nem, akkor szakítok, mert nem vagyok boldog, és keresek valakit akitől megkapom. minek megcsalni?


"Az is lehet, hogy nyílt kapcsolatban élnek, csak te nem tudsz róla."

ha valaki azt látja, hogy a szülei 18 éve mondjuk nem élnek nyitott kapcsolatban, nem látja mással a szüleit, akkor miért feltételezné, hogy most hirtelen nyitott kapcsolatban vannak? meg amúgy is, ez egy olyan megszokott dolog lenne, hogy az emberek nyitott kapcsolatban élnek, igaz? :D

de ha mégis így van, tényleg ez a helyzet, akkor megintcsak nincs probléma, mert anya nem lesz szomorú, hogy a férje mással baszik, nem? elvégre nyitott kapcsolat, nem tett semmi rosszat azzal, hogy elmondta. (ne aggódj, fordított esetben apámnak is ugyanúgy elmondanám, ha anyám megcsalná.)


amúgy meg a kérdező, mivel az érintett felek gyereke, azért valamit csak tud a családi életükről ahhoz, hogy meg tudja állapítani, hogy megcsalás vagy sem.

2018. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 adrivalaszol ***** válasza:
100%

te szegeny, nagyon nem lenneka helyedben :(

en is eloszor apammal beszelgetnek el, es ha nem akarja bevallani, biztos, hogy enm birnam megallni, tudnia kell az anyamnak... de az is jo otlet volt, mikor valaki irta, hogy anyuval se erdemes a lecsoba belecsapni, hanem kerdezgetni, hogy milyen a kapcsolatuk, mit erez, stb.

A testveredet sem ertem, egyaltalan senkit, aki bir titokkal a sziveben, raadasul mas mocskos titkaval elni igy kozosen atverni az edesanyjat...

magamat ismerve a "valoszinuleg egyetemista" kisasszonyra is nagyon ki lennek akadva, hogy van kepe egy csaladot szetrombolni... hany ilyen no van :S es hany ilyen ferfi :S

Kitartast! Probald meggyozni apukadat, hogy vallja be, mert ezzel mar nem csak anyukadnak okoz fajdalmat (tuti, hogy erzi, hogy gaz van), hanem mar neked is!! a gyerekenek ne okozzon lelki fajdalmakat es sebeket!! Nem kell ezzel a titokkal es teherrel egyutt elned. En tuti nem asszisztalnek egy ilyen "apahoz", a mocskos kis terveihez. csak ezt tudom mondani, es ha belegondolsz: azert, mert elmondtad, szerintem kesobb senki sem hibaztathat, viszont ha eltitkoltad, azert mar lehet jogosan duhos! El nem tudom kepzelni, hogy anyukad azert haragudjon, mert elmondtad...

2018. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!