Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat 2 fiúval, időt kértem de mégsem tudom mit is tegyek? Véleményetekre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Megcsaltam 4 hónapja a barátomat 2 fiúval akik a lakótársaim.Őszintén, nem gondolkodtam rajta milesz utána csak megtettem és engedtem a kisértésnek és a kiváncsiságnak.A barátom cuki és ő volt az első fiú az életembe akivel együtt voltam.Szeretem sőt imádom és azért kértem tőle időt hogy átgondoljam szeretem vagy sem, hiányozni fog vagy sem és hát nagyon hiányzik hogy nincs velem.De nem tudom hogy nézzek a szemébe egyszerűen amit tettem nem merem elmondani mert nagyon szeret engem és tuti irtó nagyot csalódna.Mt kellene tennem? Titkolni? Bűntudattal élni hogy a háta mögött átvertem?Vagy elmondani és talán ha el hiszi hogy szeretem és valahogyan bizonyítom neki akkor megbocsát?Mi a véleményetek? 24N

2018. szept. 7. 21:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%
Sok legalja sztorit olvastam már itt, de ez benne van a top ötben. Engedd el a barátodat.
2018. szept. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem meglehet érteni.A barátodon kívül nem volt más tapasztalatod,fiatal vagy és kiváncsi.Szerintem mindenképp be kell vallanod,akármi is lesz a következménye.Hosszú távon ilyen titokkal élni nem lehet,ha szereted őt!29/L
2018. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
75%

Hát mucikám, ezt elcseszted :D

Nem tudok mit mondani.


Ha annyira szeretnéd, nem dugattad volna meg magadat, ráadásul hármasban, úgy, hogy őt kihagyod. Ennyi...

2018. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
45%
Megmondom őszintén, én az itteni erkölcscsőszökkel,a titokban bőszen gruppenre vágyakozókkal ellentétben belevalo csajszinak tartalak.Az élet túl rövid ahhoz,hogy az ember ne próbáljon ki dolgokat.Szerintem még csak vezekelned se kellene.Amennyiben mégis úgy érzed, helyre kell hoznod a hibádat, akkor szervezz le egy újabb 3ast! Ebben az esetben viszont 2 lány és a barátod legyen a felállás.Annyit megengedek,hogy az egyik csaj Te legyél.
2018. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
42%
24-es egyetertes, neha olyan erzesem van h a kommentelok valami eldugott zardabol irnak ide elkepeszto, bigott valaszokat:-)
2018. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Jól van akkor! Nézd szépen végig, ahogyan két faszi, szétd*gja a nődet. Ha nem mered, bigott vagy. :D
2018. szept. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
15%
#26 Hülye vagy!?Nem arról van szó, hogy példaként állítanánk mások elé ezt a hölgyet, hanem arról, hogy mindannyian, a NŐk is,emberek vagyunk! Akkor is ilyen kritikus lennél, ha srác csinálta volna ugyanezt?Ugye..?Ezen lovagoltok hogy 2 faszival! Miért, ha külön csinálta volna mindegyikkel, akkor erkölcsileg kevésbé elitélhető? Itt mindenki ilyen retek nagy viktoriánus?
2018. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

„Megmondom őszintén, én az itteni erkölcscsőszökkel,a titokban bőszen gruppenre vágyakozókkal ellentétben belevalo csajszinak tartalak”


Nyíltan is vállalom, hogy bejön a többes. De kizárólag olyan esetben, hogy ha nem sérül senki ezáltal. Szóval nem foglalt csajjal stb. Legalja féreg dolog hátba szúrni valakit.

2018. szept. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
"Arra gondolni sem mernek, hogy esetleg a kérdező nem kapta meg azt a figyelmet, amit várt volna,és ez (is) hozzájárult a félrelépéshez." Ha baja van, akkor nyissa ki a száját, és beszélje meg a párjával, vagy pedig szakítson vele, aztán azzal kefél, akivel akar. A megcsalásra ez nem indok.
2020. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
47%

Ha elmondod neki azt magad miatt csinálod, hogy ne legyen bűntudatod nem miatta.

De amúgy szerintem szakíts vele, adj neki esélyt egy olyan kapcsolatra ahol nem csalják.

2023. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!