Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy szép nő meg akar kapni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szép nő meg akar kapni egy pasit, akkor előbb utóbb sikerülni fog neki?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a párommal, van egy fél éves kislányunk és együtt neveljük párom előző házasságából született kisfiát.

A problémát egy nő jelenti. Őmiatta ment tönkre párom házassága is. Már több mint 10 éve ismeri azt a nőt, éveken át összejárogattak szexelni. Mikor ellaposodott párom házassága és a felesége elköltözött, első dolga volt hogy ismét felkereste azt a nőt. Csak a csaj nem akarta nevelni a kisfiát és lelépett.

Most megint előbukkant és iszonyatosan pofátlanul viselkedik. Egyrészt ide költözött a környékünkre. Másrészt nagyon dögös, mindig kihívó ruhákba mászkál. Sajnos a szülés után jópár kiló rajtam maradt, labdába nem rúgok mellette. Most volt egyik ismerősünk legény búcsúja, párom elment rá, amíg én itthon voltam a gyerekkel. Na persze ez a nő is véletlenül odakeveredett. Ismerősök mondták, hogy szégyentelenül stírölte a párom és mindig úgy helyezkedett, hogy a közelébe legyen. Még wc-re is akkor ment ki, amikor ő és úgy intézte, hogy a folyosón összefussanak. Párom így aztán sehogyse tudta kikerülni, a nőci meg ráköszönt angyali mosollyal, hogy szia. Párom ugyan elég bunkón cső-vel visszaköszönt neki, de ezt a nőt persze ez se zavarja. Meg is mondta páromnak, hogy ő csak szexelni akar vele, semmi mást.

Párom azt mondja nem akar tőle semmit és hogy nem kockáztatná a nyugodt családi életét egy numera miatt. De azért nagyon aggódom az előzmények miatt. 26/N


2018. szept. 9. 23:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Van egy férfi ismerősöm, nagyon jó pasinak számít. Volt egy csaj, afféle kikent kifent, műmellű, karcsú miniszoknyás, tipik, "egyszer minden pasi szívesen felpróbálná" típus. Ez a csaj nagyon rágerjedt az említett pasira egy buliban, akinek egyébként volt komoly kapcsolata. A csaj konkrétan dörgölőzött hozzá. A pasit természetesen nagyon felhúzta, de volt benne annyi tartás, hogy inkább ott hagyta az egész bulit, mert nem akart megcsalni a párját.


Szóval ahogy előttem is írták, a pasin múlik. A párod te ismered. Én a helyedben leülnék vele, és megkérdezném mit érez, mit gondol. Megmondanám neki, hogy megértem, ha esetleg nehéz neki, hiszen erős a kísértés, akkor is, ha máskülönben nem akar semmit a nőtől.

Szerintem ez egy férfinak irtó nehéz lehet, de az elmondásodból fontosabb neki a kapcsolata veled, mint a kísértés.

Ha így van, akkor a párodnak kéne leülnie a nővel nyilvános helyen, és közölni vele, hogy hagyja békén, mert családos, boldog ember.

2018. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerű: napi szex, hogy ne legyen kanos és mellé dobd le azokat a plusz kilókat, jársz fitneszre, szoliba, legyél dögös csaj, hogy a pasidnak ne azon járjon még véletlenül se az agya, hogy milyen lehet egy másik nővel, hanem azon, hogy téged nehogy lecsapjanak a kezéről.

Ha te csak gyereknevelő háztartási robot vagy, akkor előbb utóbb feladja azt a nyugodt családi életet egy kis ungabungáért.

2018. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy 12-es írja.

Ha folyamatosan képzem magam és odateszem magam a melóban akkor megtartanak és fejlődök,ha nem akkor chiao amigo,kib_sznak.

Ugyanez,bele kell tedd a melót.

2018. szept. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem mindenkit meg lehet kapni, csak más módszerrel. Jelen esetben a csak szex már lehet nem elég ahhoz, hogy lekenyerezze a párod, mert egyszer már megszívta vele. Ha a csaj ilyen dögös lenne és kedveskedne vele és a gyerekekkel, azt mondanám, hogy necces, mert akkor tényleg mindent megadna, de így szerintem nem kell félned annyira. Amúgy meg ha már átmegy ilyen tapadós stílusba a viselkedése, az inkább idegesítő még attól is, aki tetszik (legalábbis nekem).

De abban igaza van a többi válaszolónak, hogy szedd össze majd magad, jót fog tenni.

2018. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!