Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik azt állitják válltig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt állitják válltig, hogy aki akar, az találhat magának nőt/meg tudna nősülni, azok felfogják, hogy manapság a kevésbé szép nők is jó pasit akarnak maguknak?

Figyelt kérdés
Sokadik átlagos, nem szépségkirálynőbe futottam bele a napokban, aki lekoptatott, mert nem voltam neki elég "jó pasi".Akik itt válltig állitják, okoskodnak, hogy márpedig aki akar, az be tud csajozni/megnősülhet stb., azok még soha nem találkoztak ezzel a jelenséggel, hogy bizony már a nem fullos nők is max csak belerúgnak egyet kettőt a magányos/szűz pasikba? Még a melóhelyemen a velem abszolút egy szinten lévő, egy poszton lévő nők is csak lesajnálnak, eszük ágába sincs vonzódni hozzám. Némelyik ennek még hangot is ad. Erre mit tudtok mondani?

2017. ápr. 2. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy fogják fel. Egyszerűbb beszólni, mint elismerni az igazságot.
2017. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Egy újabb rinya gép. Könyörgöm,hagyjátok már abba az ilyen kérdések kiírását!
2017. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Itt az a lényeg, hogy hiába mondják, hogy majd lesz valakid, úgysem lesz. Tök mindegy, hogy ronda, átlagos, vagy szép valaki, ha egyszer egyedülállónak születik az marad.
2017. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
és azt felfogod hogy a legtöbb átlag/randa srácnak is fullos nő kell? MINDENKINEK olyan pár kell akihez vonzódik, könyörgöm ezt fogjátok már fel, ki a franc akarna olyan mellett ébredni akitől undorodik?
2017. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

"eszük ágába sincs vonzódni hozzám"


Mert a vonzalom döntés kérdése.

2017. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%

Én speciel azért nem tudom elhinni, mert van egy ismerősöm, aki férfi testhez egy 4 éves gyerek csökött karjai társulnak. Ez elég nagy fogyatékosság ahhoz, hogy egy átlagos lány is ignorálja a férfit.

Ennek a fent nevezett férfinek viszont egy egészséges és szép barátnője van. :O


Ő fogyatékkal született és él nap mint nap. És lett párja. Innentől egy épp egészséges ember meg sem nyikkanhatna mellette.

2017. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

" eszük ágába sincs vonzódni hozzám"


Ha nem vagy vonzó, akkor miért is vonzódjanak hozzád?


Amit te csinálsz, az önámítás, és kifogásgyártás! Ebben már magas szintet értél el!

2017. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Újabb kifogáskereső rinyálás.


Mit nem lehet felfogni azon, hogy az embereknek lehet ugyan hasonló, de egyébként egyéni ízlésük van. Innentől relatív, hogy melyik csajnak ki a jó pasi, és ki nem az. És hogy kihez vonzódsz, vagy egy nő kihez vonzódik, az nem döntés kérdése.


Ennyi ésszel nem csodálom hogy nem kellesz a nőknek. Plusz az önsajnálás sem túl vonzó, valamint a másik nem hibáztatása sem, azért mert TE nem találsz magadnak párt.


Nem minden nő rúg bele a szűz pasikba. Csak mert te ilyenekbe botlasz, az nem jelent semmit. Amúgy az, hogy ki tetszik és ki nem, nem függ a saját külsőtől.

2017. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek a négyessel.
2017. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Roppant érdekes ha én akarok barátnőt akkor nekem miért nem sikerül be csajozni?
2017. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!