Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyiket nehezett feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket nehezett feldolgozni vagy nincs jelentősége?

Figyelt kérdés

Ha az élettársad csal meg, de még nincs gyerek, de tervezitek vagy a házastársad akivel már 10 éve együtt vagy gyerekekkel?


Házasságnál valamiféle fogadalmat, megállapodást is köttök amit megszeg, semmibe vesz.


2018. szept. 23. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még akkor csal meg amikor sem hazassag sem gyerek sincs szerencsed van-konnyebb kib.szni

De ha hazasok es gyerek van mar nehezebb

Hiszen a gyermek az elso,es sokan miattuk nem valnak

hanem sinylodnek szenvednek tovabb

2018. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy szerintem mindkettőt nehéz lehet feldogozni. De talán egy család mellett, gyerekek mellett még nehezebb. Hiszen még is csalódást okoz a megcsaló a megcsaltnak. Mivel ő komolyan tervezett vele, a férfi meg megcsalja, úgy hogy ott van a családja, szerintem sokkal kiábrándítóbb.

30/F.

2018. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Amelyiket mélyebben szereted a két ember közül.
2018. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* szeretted
2018. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a megcsalás, az megcsalás.Teljesen mindegy ebből a szempontból, a lényeg az, hogy megcsalt és átvert.Én gyerek mellett is kib...tam a férjem, és 11 év elteltével sem bántam meg.Ma sem tennék másként.Ha valakinek kevés vagyok egyedül nőként, valamint nem tudja a farkát a nadrágjában tartani, annak nem kell velem maradnia, és nekem sem kötelességem eltűrni minden aljas tettét.
2018. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!