Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti csaltátok már meg vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csaltátok már meg vagy tartotok szeretőt?

Figyelt kérdés

7 êve vagyok férjnél és van 2 szép kislányom, de nem élek boldog házasságban. Eddig sosem csaltam meg a férjem de az utóbbi időben egyáltalàn nem szexelünk, sosincs itthon de ha itthin van akkor még veszekszünk.

Tudom elítélendő, de nem ilyen válaszokat kérek. Tapasztalatokat szeretnék, aki hasonló helyzetben van vagy volt.


2018. szept. 27. 17:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Vsak egy kerdes van?

Oke,együtt maradtok

De mivel nincs szex es csak veszekedesek

igy neki is eszebe fog jutni h mashol keresse a testi örömöket

Ha teged ez zavar akkor maradjatok együtt es csaljatok egymast egy eleten at.

de majd ha apuci talal egy masik nöt

es amikor otthagy a 2 gyerekkel akkor mar kesö banat azr mondani mekkora hülye voltal mert mar reg uj eletet kezdhettel volna

söt talalhatnal olyan ferfit aki elfogad 2 gyerekkel es mindennel jobban imadni fog titeket.

Most de döntesz...

Eleted vegeig megjatszatok masok elött es meg a sajat gyerekeitek elött h jujj de boldogok vagytok vagy vallaljatok h vmi nem megy es inkabb megprobaltok uj eletet kezdeni.


Egyik sem könnyü!

De te tudod mit bir el a lelkiismereted

es melyik verzio alatt serül kevesbe a gyerek

Remelem jol fogsz dönteni

2018. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

*ha teged ez nem zavar

*Most te döntesz

2018. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A ferjed csal teged

szinte biztos,azert ilyen veled

Inkabb vele maradsz?

2018. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szervezzetek programot kettesben, próbáljatok ki új dolgokat az ágyban, beszélgessetek sokat, stb.


Ha végképp nem működik, váljatok el, senkinek se jó sz&&rtengerben élni.

2018. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként ez engem is érdekelne, gerincet meg mindent félretéve: tegyük fel, hogy találnál szeretőt, aki hetente úgy kikormolna, mint még soha senki. Akkor jobb lenne otthon veszekedni, vagy mi? Mi ebben a logika?
2018. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!