Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti csaltátok már meg vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csaltátok már meg vagy tartotok szeretőt?

Figyelt kérdés

7 êve vagyok férjnél és van 2 szép kislányom, de nem élek boldog házasságban. Eddig sosem csaltam meg a férjem de az utóbbi időben egyáltalàn nem szexelünk, sosincs itthon de ha itthin van akkor még veszekszünk.

Tudom elítélendő, de nem ilyen válaszokat kérek. Tapasztalatokat szeretnék, aki hasonló helyzetben van vagy volt.


2018. szept. 27. 17:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%
Soha. Sem agyatlan tiniként, sem tapasztalatlan, labilis fiatal felnőttként, most pedig önismerettel és integritással rendelkező emberként sem tettem/teszem. A hűség kizárólag döntés kérdése, én pedig úgy döntöttem, emberként élem le az életem, nem pedig valami hazug, sunyi, primitív ösztönlényként, aki arra sodródik, amerre éppen sodorják az érzelmi hullámai.
2018. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén kérdezem, hogy mit oldasz meg vele? Oké, xar a kapcsolat és ő nem akar ezen változtatni. Tegyük fel nem is lehet. Ha most lefekszel valakivel, akkor mégis mitől lesz jobb az életed? Fél óráig rendesen megdugtak, szuper. A házi munka, a sima munka, a gyerekek, a főzés, a hétköznapok undorító egyhangúsága ugyanúgy ott marad. A veszekedés is. És közben még azzal is kell foglalkozni, hogy ne bukj le. Komolyan kérdezem ítélkezés nélkül, hogy te mégis mi a frász karikát nyernél azzal, ha félrelépsz?
2018. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%

Most azt félretéve, hogy te önző vagy, mert csak önmagadra gondolsz ezzel a megcsalással is, hogy neked azért legyen jó szexuális életed, az nem baj, hogy a gyerekeknek rossz ez a helyzet. Az miért nem fontos, hogy ők olyan környezetben nőhessenek fel, ami nyugodt és kiegyensúlyozott, és ne legyenek szorongó, lelki beteg emberek, mert egész gyerekkorukban azt kellett tapasztalniuk, hogy anya kiabál, veszekszik apával? Milyen már, hogy emberek gyerekeket vállalnak, aztán az már nem foglalkoztatja őket, hogy boldogok is legyenek, akik felnőtt korukban nem mindenféle komplexusokkal küzdenek? Miért továbbra is csak az a lényeg, hogy te boldog legyél, megkapd egy szeretőtől azt, amit a férjedtől nem? És a gyerekek kitől fogják megkapni azt, amit sem tőled, sem a férjedtől nem kapnak meg?


De ha csak a magad részét nézed, akkor neked az mivel lesz jobb, hogy ahogyan itt előttem is írták, lefekszel valakivel, szexuálisan ki leszel elégítve? Utána hazamész a férjedhez, a gyerekekhez, ugyanaz a sz.r élet vár otthon, mint amiből elmenekülsz a szeretőhöz arra az egy-két órára. Csak még azzal is kell foglalkozni, hogy ki vigyáz addig a gyerekekre, mit mondasz nekik, anya hova járkál újabban rendszeresen. Ki kell találni valamit a férjnek is, hazudozni, alibit gyártani. Aztán amikor otthon vagy a családoddal, nem azt az időt fogod élvezni, amit a gyerekekkel töltesz, hanem azon fogsz ábrándozni, hogy mikor mehetsz már megint a szeretődhöz, mert azokban a pillanatokban olyan felszabadult lehetsz.

2018. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
54%
Tudom, közhelyesnek tűnök, de ne tedd. Ne csald meg, legyél erkölcsös nő, legyen már tartásod! Engem egy több gyerekes házas nővel csalt meg a férjem. Az én életem ez a leleplezés eléggé tönkre vágta, azóta elítélem az ilyen dolgot. Ha nem akarsz vagy akar a férjed változtatni, akkor nem marad más csak a válás.
2018. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%
Nekünk nem szar a házasságunk, sőt! Mégis megcsalom...
2018. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%
Minél idősebb vagyok,annál lazábban gondolkozom ez ügyben.Ha jó lenne a kapcsolatod,csak a szex nem stimmelne,simán azt mondanám hogy lépj félre.De mivel sok gond van köztetek,mással történő szex csak egy-két órára oldaná meg a dolgot,a probléma ugyanúgy fent állna.Nem hiszek elhidegült párok esetén a javításban,jobb ha nagyobb változáson gondolkodsz ha boldog akarsz még lenni egyszer.
2018. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
62%

Ha megcsalod nem lesz jobb

Ha kiderül a kislanyaid elveszitheted

milyen peldat mutatsz majd nekik?

Ha nem megy a dolog beszeljetek meg

bekeben valljatok el igy a gyerekek sem serülnek

De ha csalod nem lesz jobb

es ugye tudod h ö is csalni fog?

mindketten csaljatok egymast

alazzatok hazudoztok majd egymasnak,amit a gyerekek megereznek

en igy nöttem fel

allando veszekedes,anyan csalta apamat

gyerek voltam nem tudtam mit csinaljak

de hatalmas trauma volt.felnött eletemre is hatassal van

barcsak elvaltak volna a szüleim, mert ugy felnöni ahogy en nöttem

nem kivanom senkinek

2018. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%

Igen megcsaltam, volt szeretom egy evig es pont azon gondolkoztam h ez az egesz dobbentett ra arra h a szexen kivul amit egy pasiban keresek a ferjemben megvan. A szeretot elhagytam, es a hazassagom is jo.


Banni egyaltalan nem banom, kicsit sem sot orulok h megtettem mert elkepeszto dolgokat eltem at vele szexualisan, de kb ennyi. Azt h neked ez mennyire mukodne nem tudom mert alapvetoen a hazassagoddal van baj. A dolog titka h mindenki annyit tegyen amennyit a lelkiismerete elbir es akkor nincs baj.

2018. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
68%

Én csak férjezett asszonyok szeretője vagyok.

Eddig még nem sokan kosaraztak ki!

A tisztes családanyák egymásnak adják a számomat.

Most ilyen világot élünk.

Akik itt a boldogtalan húség mellett kardoskodnak, azok csak a saját kényelmüket, pozíciójukat féltik. Ezzel akarják magukhoz láncolni a nőjüket.

Az a nő, aki otthon rendesen karban van tartva szexuálisan, az nem fog félredugni! Csakhogy rengeteg a kielégítetlen és így boldogtalan asszony!!!

2018. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
18%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

A 27 es meglátásaival maximálisan azonosulni tudok, ő látja testközelből a dolgokat. Akár tetszik,akár nem...

2018. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!