Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki eddig az összes barátnőjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki eddig az összes barátnőjét megcsalta, volt, hogy 5-6 nője volt egyidőben, az sosem változik?

Figyelt kérdés

Nem akarok ilyen embertől semmit, de a véleményem az, hogy sosem lesz más.


40 évesen két gyerekkel és feleséggel is az összes létező emberrel lefeküdne.


Meg az is kamu, hogy megváltozik, ha van kiért. Aztám 2 hónap vagy hét alatt, őt is megunja.


2018. okt. 23. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Miért baj az, ha ilyen egy férfi?
2018. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Én sem hiszek abban, hogy egy ilyen emberben bármikor meg lehetne bízni. Ahhoz, hogy változzon, valami elég súlyos traumának kéne érnie, de még ekkor se biztos, hogy hirtelen gerincet növeszt. Szerintem egy ilyen jellemtelen senkiházi mindig az marad, maximum egy ideig tudja magára erőszakolni az álarcot.
2018. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Most ezt komolyan kérdezed, miért baj??????


Mondjuk, mert a barátnője mellett nekem is felajánlotta ezt a "szexelgessünk, érezzük jól magunkat" szöveget. Meg tudom, hogy az összes barátnőjét évi kb. 60-70 alkalommal megcsalta, nemcsak ő mondta.


Utána nem érti, hogy mi a gáz ebben... Még engem k.rváz le és hasonlók. Meg nekiállt zaklatni, lejáratni és kamuzni, mert végre valaki nemet mondott neki... Szánalom ez a gyerek. Azóta a családja rajtam röhög, mert szerintük én másztam rá, ami nonszensz.

2018. okt. 23. 15:52
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Ne foglalkozz ilyen idiotaval.
2018. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Téged is meg fog csalni, és melletted is lesznek más női.
2018. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem változik meg kérdező.Aki jellemtelen, az az is marad egész életében.
2018. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy változik egy ilyen hulladék. Én csak azt nem értem, hogy egy ilyennek mi a búbánatnak kell kapcsolatba lépnie, maradjon szingli aztán szexeljen fűvel-fával anélkül, hogy hazugságban élne, ha senkit nem hiteget akkor az legalább korrekt és neki is egyszerűbb lenne szerintem. Legalábbis szerintem baromi stresszes dolog lehet állandóan hazudozni és vigyázni arra, hogy ne bukjon le, megér vajon ennyi energiát? Amúgy kérdező ha van bizonyítékod arról, hogy ő nyomult rád akkor teregesd ki, talán a nyilvános megszégyenítés után békén hagy, arról nem is beszélve, hogy megérdemli.
2018. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a letiltással együtt, az üzeneteit is kitöröltem.
2018. okt. 23. 16:11
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj, fel fogod oldani a tiltást, és össze fogsz jönni vele, hogy az 5-6 nője közül te lehess az egyik.
2018. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem
2018. okt. 23. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!